כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים
Google

מתנות גני ילדים לפסח

פסח הוא חג החירות, והוא נחגג בגני הילדים במלוא הדרו. על מנת להעביר לילדים את מסורת החג בצורה חווייתית בין השאר ניתן לחלק מתנות לרגל חג הפסח.

בגני הילדים מסורת חולקת המתנות וההפתעות, מאוד מקובלת. כל חג נחגג בצורה מרהיבה, המשתפת את הילדים בפעילויות שונות והצגות, וגם באופן מעניין מקורי מלמדים את הילדים אותו החג משמעותו ומנהגיו. ישנה חשיבות רבה בהעברת המסורת לילדים בגילאי הגן משום שילדים אוהבים טקסים ומנהגים ועשויים ליהנות מכך מאוד, ללמוד על קורותיו ושל העם היהודים ובמיוחד ליהנות מחגיגות שבמהלך השנים נחגגות פחות ופחות עד שמגיעים לגל שבו כבר כמעט אין הבדל ביום חג ליום חול.

מתנות הן דרך מצוינת גם לשמח את הילדים. כך ניתן גם ללמדם משהו חדש וגם להעניק להם מזכרת מקורית משנותיהם בגן הילדים שעתידה להישאר עמם בחלוף השנים.


מתנות ילדים לחג הפסח


עבור חג הפסח, ישנן אופציות רבות למתנות. כל שצריך לעשות הוא לחפש רעיונות באינטרנט, לפנות לחנויות המיועדות לגני הילדים או לחשוב על מתנה מקורית ויצירתית שניתן להכין לבד.

כשמדובר במתנות לחג הפסח ניתן לבחור אלמנטים מסורתיים מן החג ולהסב אותן לצורת מתנות מקוריות ואישיות. ניתן לדוגמא לחלק לילדים הגדות אשר כתובות באופן ידידותי וכך גם לעודד קריאה וגם ללמד את הילדים אודות סדר פסח ואופן עריכתו. ניתן לקרוא יחד עם הילדים את ההגדה. ההגדה המעוצבת אישית היא פריט מבוקש בחג הפסח, ורבים מזמינים עבור ילדי הגן הגדות אשר משלבות את תמונותיהם, ציורים שעשו ועוד.

בנוסף ניתן גם להכין כיסוי לאפיקומן, עם תמונה או הקדשה, ובכך למעשה להפוך את חיפוש האפיקומן למלהיב יותר, משום שלילד יש משהו משלו שהוא קיבל ושמשתתף במסורת החג.

אריזת ממתקים לגני ילדים


מתנה נוספת שניתן להכין לילדי הגן ומצריכה התארגנות פחות מורכבת במקרים בהם יש צורך בכך-  אריזת ממתקים (כשרים לפסח) מעותרת לכבוד החג, דבר שתמיד משמח את הילדים. ניתן להוסיף ברכת חג שמח מעוצבת.

תמיד ניתן להעלות רעיונות חדשים ומקוריים, אך חשוב לזכור שהמתנות שמחלקים לגני הילדים משמחות את הילדים ומהוות מזכרות מתקופה יפה כ"כ גם לטווח הארוך, לילדים עצם וגם להורים ולצוות הגן.


שם משתמש:
כותרת:
תוכן:
שם משתמש נושא התגובה תאריך

כתבות נוספות

סרטון לצפייה


גן ילדים ללא רישיון - סרט חובה לכל גננת והורה שילדו בגן

מתנות לגני ילדים

מבחר רב של מוצרים במחירים נוחים.
מתנות לגני ילדים
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
נבנה על ידי EKDESIGN ekdesign.co.il