כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - הורים שואלים פורום - הורים שואלים

חפש בפורום

פורום הורים שואלים
מטרת הפורום, היא לתת לכם נקודת מפגש עם גננות והורים באתר על מנת להתייעץ בכל נושא שרק עולה על דעתכם.

מנהלת הפורום:   

אתי מזרחי מנהלת הגן האמריקאי בשיטה ייחודית של כיתות קטנות והקניית האנגלית ביום יום, עם ניסיון של 25 שנה מתוכן 12 שנה בארה"ב.   

הפורום הוקם במיוחד בשבילכם ההורים וזה המקום לשאול ולהתלבט יחד בנושאים: חינוך ,בדיקת גבולות, התפתחות, גמילה, התנהלות הגן ועוד כהנה וכהנה נושאים בהם אתם נתקלים עם ילדיכם בחיי היום יום.

כללי הפורום
נא להפנות הודעות ללוחות המתאימים!

הודעות דרושים ומחפשי עבודה

ללוח דרושים

הודעות יד שניה וציוד לגנים

ללוח יד שניה

הודעות חיפוש נדלן לגנים

ללוח נדלן של גן 

בברכה צוות גן פור יו

אתי מזרחי

אתי מזרחי

כותרת פורום שם תאריך שעה
ילדכם מבקש שלא תאכלו לידו? פורום - הורים שואלים מרכז תבונה ורגישות 20/03/14 21:30
ילדכם מבקש שלא תאכלו לידו?
אולי יש לו רגישות גבוהה.
למאמר על התופעה - כנסו ללינק הבא!
http://www.yeud.info/221/
שיפור היכולות המוטריות של הילדים פורום - הורים שואלים כנרת 09/03/14 15:10
רכשתי לא מזמן מתקן מתנפח עבור הילדים - גם על מנת שיהנו וגם על הדרך שישפרו את היכולות המוטריות שלהם. ביצעתי את הרכישה דרך חברה בשם פאנלי. הם משווקים  מתקנים מתנפחים איכותיים במגוון של דגמים וצבעים.

מומלץ בחום!

כאן ניתן לראות את המתנפחים:
סרטון הכולל דגמים של מתנפחים למכירה - פאנלי
בטיחות ברכב לילדים פורום - הורים שואלים Roy 16/02/14 10:59
 בטיחות ברכב עם ילדים אינה נמדדת רק בכיסא בטיחותי וחגירה נאותה,

אלא,גם בצמיג תקין ואיכותי.

מומלץ בחום.

http://www.tiredeal.co.il/

המלצה נוספת ben segal 05/03/14 22:19
בטיחות ברכב עם ילדים נימדדת גם בצמיג תקין ואיכותי אך לא רק, אאלה גם מנגנון מיוחד לנעילה מרכזית אוטמית שלא יפתחו בטעות דלתות הרכב באמצע נסיעה בעיר או מחוצה לה ואני ממליץ בחום על חברת iOpen בבעלות יקיר שהוא מנעולן בבאר שבע ופשוט לשאול אותו לגבי הייעוץ החינמי שהוא מציע בכל מה שקשור לביטחון לילדים או לפעוטות מבחינת המנעולים בבית או לדלתות המטבח או המגירות, ביטחון מסגירה לא מכוונת על אצבעות הידים. לפרטים נוספים לחץ כאן
מחפש קוסם ליום הולדת פורום - הורים שואלים תומר 14/02/14 17:03
שלום רב.
אני מחפש קוסם מוכשר להופעה של הבן שלי שלא יהיה יקר מידי, וההופעה תיהיה כייפית ואיכותית לילד ולכל החברים.
אני מאזור המרכז ושמעתי על קוסם בשם חן הקוסם שהוא מאוד נחשב.
רציתי לשמוע חוות דעת מכאלו שחן הופיע מולם.
זה האתר שלו www.mybirthday.co.il
אתר מאוד מרשים, ונראה שחן בחור רציני ואיכותי.
מחכה לתשובות, תומר.
מתנות מומלצות לגני ילדים פורום - הורים שואלים נועם 11/02/14 16:33
היי חברים, אני צריך לארגן מתנות לגן והייתי שמח לשמוע על רעיונות ובכלל מתנות מומלצות לגני ילדים ממה שאתם מכירים כאן בפורום.

תודה לעוזרים! (:
מחפש גם מתנות לגן שלומי 18/02/14 11:13
היי המליצו לי על האתר הזה למתנות לגני ילדים אבל אי אפשר לדעת יש כל כך הרבה שאני מחפש. איך אפשר לדעת?
בבקשה תמליצו לי ועדיף על מתנות ספציפיות.
תודה לכל העוזרים.
שאלון בנושא פעילות פנאי לילדים פורום - הורים שואלים גלית 10/02/14 15:20
https://docs.google.com/forms/d/1vaDK2u0stc0mXFEc07rj1lQt_Fbnre2FlhBjGjI_OW0/viewform
משפחתון מומלץ ברמת פולג!!! פורום - הורים שואלים Yael 10/02/14 11:30
שלום, ישלי תינוק בן שנה באנחנו עוברים בחודש אפריל לרמת פולג למשהי יש המלצה על גן משפחתון!!!!! תודה רבה!!!
ילדי לא נקלט בגן בארצות הברית פורום - הורים שואלים אליאנה 04/02/14 04:07
לבני בן הארבע קשה להיקלט לגן ולגננות .
אנו נמצאים בשליחות של שנתיים.הגננת התיאשה ועשיו הילד מסרב לתקשר.
אני אובדת עצות!!!!
גם אם אקח את הילד לפסיכולוג הוא לא יוכל לתקשר ,
מה לעשות יש עצה?
כמה עולה גן בממוצע בתל אביב? פורום - הורים שואלים הורה 27/01/14 15:38
אני מעוניינת לשלוח את הילד שלי, כמה זה עולה בערך?

טיסות לברצלונה
הרשמה לגן פורום - הורים שואלים שני 14/01/14 14:33
הילד שלי יהיה בן חצי שנה ביוני יש טעם לרשום אותו לגן? ואם אני רוצה לרשום אותו רק עד נובמבר יש אפשרות כזאת?
הצגות לילדים קטנים פורום - הורים שואלים אימאלה 14/01/14 13:59
היי, אני מחפשת כבר הרבה זמן הצגות שיתאימו לילדים בגילאי גן, מאוד רוצה לקחת את הקטנים למשהו מעניין שיהיה להם כיף. מצאתי כאן - כרטיסים להצגות ילדים
מישהו מכיר אולי? יכול להמליץ?
סבא לוקח את הילד מהגן פורום - הורים שואלים שירן 09/01/14 14:17
שאלה לי אליכן, אני מקווה שאני במקום הנכון :)
אבי רוצה לקחת את הבן הקטן (בן 4) מהגן בצהריים, אני שמחה כמובן אבל יש לי רק חשש אחד - הוא לוקח אותו עם הקלנועית שלו. אני לא יודעת האם זה בטיחותי. מה דעתכן? האם יש דרך לוודא שהילד אכן בטוח בקלנועית.
יש לציין שרבי מאוד אחראי, אני דואגת רק לנושא הבטיחות מבחינת ילדים קטנים על קלנועיות
מומלץ להימנע shirit 20/01/14 09:11
על אף שאני מאמינה כי הסבא אחראי והקולנועית שלו בטוחה עדיף להשתמש בחברת הסעות מקצועית שברכבה קיימים כל אמצעי הבטיחות הדרושים על פי החוק להסעות ילדים
המלצה לגן טרום טרום חובה ... פורום - הורים שואלים חגית 25/12/13 21:03
מחפשת המלצות על גן טרום טרום חובה באזור של גן נחום והסביבה ...אני גרה ברחוב בלקינד ..ילד ראשון :-)) וממש לא מכירה את ראשון..תודה מראש
חגית
מחפשת גן בגבעתיים פורום - הורים שואלים דנה 24/12/13 14:24
מחפשת גן לשנה הבאה בשכונת בורכוב לגליי שנתיים שלוש . משהו יכול להמליץ לי על גן???? תודה
המלצה לגן - גן פיציקטו גלי 25/01/14 18:20
תנסי את גן פיציקטו ברחוב קפלנסקי. אני אישית מאד אהבתי.
פעוטון פורום - הורים שואלים נטלי 15/12/13 17:26
המלצות על פעוטון לתינוק בן 4 חודשים בכפר סבא
מספר שאלות לגבי מעבר ממיטת תינוק פורום - הורים שואלים ירדנה 09/12/13 11:00
הקטנה שלי כבר בת שנתיים ואני מתלבטת באיזה שלב להעביר אותה ממיטת התינוק. בנוסף, האם יש טעם לקנות מיטת מעבר עם מעקה בטיחות כמו שמופיע כאן http://www.housein.co.il/product.asp?prod=39&cat=3 או שכדאי ישר להעביר אותה למיטת נוער? חשוב לי לציין שהיא קטנה מבחינת גודלה הפיזי ויש לה לא מעט בעיות הסתגלות לשינויים בכללי. בגלל זה חשבתי על מיטת ביניים שלא רחוקה מהגודל של מיטת תינוק אבל באמת לא רוצה להיכנס להוצאות מיותרות או להעביר את הילדה כמה וכמה שינויים כשניתן לחסוך מיותרים. אשמח להכוונה בהקשר... 
יש למישהו המלצה/דעה על גן באשדוד: פלפלון בט' או פו-הדב בי'? פורום - הורים שואלים אירנה 20/11/13 00:14
מבצעי חנוכה לילדי הגן במקס סטוק פורום - הורים שואלים מבצעי חנוכה במקס סטוק 13/11/13 10:10
לכבוד הגננת!! מבצעים מיוחדים במקס סטוק שמתאימים להפתעות חנוכה לילדי הגן!!!
מבצעי חנוכה מטורפים! סביבון בשקל! סביבון מאיר ב-2.5 שקל! סביבון מנגן ב-5 שקל! חנוכיה ב-5! דפי קסם לחנוכה ב-2.5! נרות חנוכה, ספרים, דיסקים ועוד המון מוצרי חנוכה במחירים הכי זולים!!!! היכנסו עכשיו ללינק ----> http://mad.ly/abf834?fe=1&pact=18206294868&facebook_like=true

מחפשת שיר דחוף - להכנת מצגת ליום ההולדת פורום - הורים שואלים שרון 04/11/13 07:51
שלום לכולן/ם
אני אמא לפעוטה שעומדת לחגוג יום הולדת בקרוב. אני מכינה מצגת קצרה ומחפשת בנרות שיר ספציפי.
מדובר במעין שיר ערש ששרים בגן ובו כאילו משכיבים את הילדים על הרצפה ועוברים עליהם עם צעיף. אני לא זוכרת את כל המילים ואין לי מושג מי המחבר. מילות השיר כוללות לקראת הסוף: ???   די לישון, די לישון. נאנאנאנא.
אם למישהו יש מושג - אני מבקשת לכתוב את שם השיר. אם יש קישור לשיר עצמו- עוד יותר טוב. 

תודה
המלצה למשפחתון/גן בת"א פורום - הורים שואלים חן 31/10/13 19:13

שלום, 
יש לי ילדה בת 11 חודשים ואני מחפשת משפחתון/גן מומלץ בת"א

עדיפות לאזור בוגרשוב, אך לא חובה

אודה על עזרתכם...

כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il