כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
גן בראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים kh 18/12/14 13:07

שלום,שמתי לב כי בתינוקייה שלנו הילדים ישנים בשעות קבועות, ומי שלא נרדם או בוכה ומפריע - כועסים עליו "די,מספיק,הערת את כולם,תשב בצד"- הכל בטון כועס. או שנניח ילד אכל ורעב שוב , אומרים לו "לך מכאן, אכלת כבר" בטון כועס. ההתייחסות בגן היא לא מתייחסים בכלל או התייחסות שלילית . ובכלל למי שבוכה כועסים עליו : "די, די, מה את רוצה " בטון כועס. אשמח לדעתכם .

או מי שנרדם לפני הזמן מעירים אותו שיתעורר.

זהו גן פרטי עם המלצות ............................

גן גרסיאלה הוד השרון פורום - המלצות על גני ילדים מיכל גזית 18/12/14 10:36
גן גרסיאלה בהוד השרון ממליצה מאוד, מה שאני מאוד אוהבת בגן הזה זה היחס האוהב של המטפלות, הכבוד לילדים, ההתנהלות של הגן, השקיפות מול ההורים, הגנן קרלוס (בעל הגן) מדהים גם מבחינה אישית וגם מבחינת התכנים והדרך שמעבירים אותם לילדים. יש אוירה מאוד אינטימית ונעימה, גם בין ההורים בגן, חוגים מיוחדים אשר ניתנים בגן הם: דרמה יוצרת, הבנה מוסיקלית - מעבירה אותה ד"ר למוסיקה מיכל חפר!!! עיסוי ורפלקסולוגיה לפעוטות - טיפול אישי בכל ילד והתעמלות לפעוטות - אני לא מכירה עוד גן שנותן מגוון רחב כל כך של חוגים וחוגים כל כך מיוחדים ויוקרתיים - ממליצה בחום, חום, חום!!!!
קרלוס: 052-749993
אתר לגן\משפחתון למכירה פורום - המלצות על גני ילדים יפעת 11/12/14 18:07

שלום לכן! 
זוהי הודעה לרציניות בלבד!
ברשותי אתר יפייפה שהיה שלי, אתר מרשים ויעיל! כדי לראות במה מדובר אנא כנסו לקישור: http://Ifat-TinySteps.com
אני מעוניינת למכור אותו + את הדומיין (שניתן לשינוי לפי הצורך\השם שלכן, כמובן) בתשלום נפרד (שמחירו זול מאוד).
אני מוכרת אותו מכיוון שהחלטתי על הסבת מקצוע :).
אתר שכזה לבניה בהזמנה אישית, עולה היום הרבה כסף, הוא עוצב ע"י גרפיקאית מקצועית כשרונית במיוחד, ונבנה ע"י הנדסאי מחשבים. לפי בחירתי האישית. אפשר לשנות נוסחים ללא תשלום נוסף, לעניין הלוגו, למי שיש כבר לוגו משלה, אוכל לעצב אותו ישירות לאתר במקום הלוגו שלי הקיים שם. 

בכל אופן אם יש מישהי שמעוניינת אשמח שתפנה אליי למייל: info@ifat-tinysteps.com
המייל הנדון אף הוא למכירה, למי שיצטרך, זהו מייל המיועד להורים ולכל מי שתרצו להפנות אליכם דרך האתר. 
אשמח לענות על כל שאלה שתשלחו למייל, ומי שבאמת צריכה פרסום יעיל ומעוצב בצורה מקצועית, רק תרוויח.
המלצה על גן ילדותי הקסומה בכפר סבא פורום - המלצות על גני ילדים ליהיא 09/12/14 12:35
ממליצה בחום על גן ילדותי הקסומה. גן מלא מרחבים באוירה ביתית. ארוחות חמות ומזינות, גימבורי, חוגים והפעלות. הגננת רינה תמיד נוכחת. ממליצה על הגן טחרי סקר גנים נרחב ולא מתפשר. 0547258347
גני עירייה פורום - המלצות על גני ילדים רוחמה 09/12/14 02:56
שלום לכולם,
בעוד כשבוע אני עוהרת לרחובות לאזור בן יהודה ואני מחפשת המלצות על גן עירייה.
האם יש לי בכלל אפשרות בחירה?
כמו כן אשמח לקבל חוד על הגנים באזור.

דחוף דחוף
תודה
המלצה על גן ילדים בחיפה פורום - המלצות על גני ילדים שני 08/12/14 15:03
ממליצה בחום,
גן ילדים בחיפה האקדמיה הצעירה.
עברתם דירה לרחובות? פורום - המלצות על גני ילדים משפחתון 02/12/14 14:48
עברתם דירה לרחובות? מזל טוב!!
הכירו משפחתון איכותי משקיע אוהב ומטפח ברחובות.
סביבה ביתית  חמה ןמעשירה.
ארוחות בריאות ומותאמות לגיל הילדים .
2 חוגים בשבוע בתחומי התנועה והמוסיקה.
ללא טלויזיה.
ביטוח לכל ילד.
נסיון של למעלה מ-20 שנה והמלצות בשפע.
משפחתון אהובה הרשקוביץ- לגדול במשפחה אוהבת (:
0528-590-775
גן שלנו בגבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים שושי 30/11/14 10:25
"גן שלנו" כשמו כן הוא גן של הילדים וההורים. אנו משפחה עם 3 ילדים כבר שנה שביעת בגן, מאאאאוד מרוצים וממליצים בחום.
זהו גן מעורבות הורים בו אנחנו ההורים תורמים מזמננו ומרצנו לשיפור איכות החיים של ילדנו ומשפיעים על חינוכם.
הצוות שנבחר בקפידה ע"י ההורים, הינו צוות מקצועי, רגיש ויצירתי, שמדבר עם הילדים בגובה העיניים ותורם לאוירה מעצימה בגן.
התפריט מורכב ע"י תזונאית, שהיא אחת האימהות בגן, לפיו מבשלים אנשי הצוות מידי יום ארוחות טעימות, בריאות ומזינות ממוצרים טריים.
לגן חצר גדולה מאוד ובה גינת ירק ופינת חי קטנה.
חוגים מתחדשים מידי שנה, השנה חוג מוסיקה ויוגה.
זהו גן בו גם ההורים רצויים והילדים בסוף הים תמיד ירצו להשאר עוד קצת...
מחפשים משפחות חדשות לשנת תשע"ו, טווח גילאים 2-5, בואו להתרשם מים פתוח בדצמבר
לפרטים: שושי-052-4871360, דפנה- 058-4830009, יעלה-0523794211 נעמה-0528484897
ממליץ בחום! איתן 07/12/14 10:52
דברים שחייבים להיות בגן ילדים בטיחותי פורום - המלצות על גני ילדים נדב 29/11/14 23:06
אם הבטיחות של הילד שלכם חשובה לכם כדאי מאוד שתבדקו ותקפידו שבגן שהילד שלכם הולך אליו יש מתקני חצר בטיחותים לפחות כמו של עידן אל גני
המלצה חמה על הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים סיוון 29/11/14 17:51
הבת שלי התחנכה שנתיים בפעוטון המדהים של נוריתוש שנמצא בחולון. היות ועברנו לעיר רחוקה אחרת, אין יום שאני לא מברכת ומשווה את מה שהבת שלי קיבלה מכל הלב בפעוטון . פשוט אין כמו נוריתוש! אימהית וחמה! אוהבת ילדים ומעניקה את כל הטוב שיש. 0523352495.
המלצה על פעוטון בהרצליה / תינוקות הכפר פורום - המלצות על גני ילדים מלי 26/11/14 13:50
שלום אמהות , רוצה להמליץ על פעוטון/משפחץון תינוקות הכפר בהרצליה הגננת מקסימה והילד מרגיש ש ם נהדר . 0523333424 אלכס 
המלצה על גן במרכז ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים סיון 12/11/14 12:07
מחפשת המלצה על גו/ פעוטון לביתי בת 10 חודשים במרכז ראשון לציון באזור רחוב סוקולוב בסביבת היקב! עד השעה 17:00
המלצה על גן במרכז ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים סיון 12/11/14 12:03
היי, הייתי רוצה לקבל המלצה על גן/פעוטון לביתי בת 10 חודשים מחפשת באזור סוקולוב במרכז ראשון לציון עד השעה17:00
פעוטון/מטפלת טובה מרכז ת״א פורום - המלצות על גני ילדים מירב 10/11/14 20:23
מחפשת נואשות מסגרת טובה לפצפון שלי על המסייע תבוא עליו הברכה
שלום מירב jיעל 12/11/14 13:44
שלום מירב, את מוזמנת בשמחה לבוא ולהתרשם  מקבוצת הקטנטנים שלנו , אשמח גם לתת לך טלפונים  של הורים  ,  בברכה יעל  050-8842946
אם אני רוצה לרשום לגן עירייה שלא בעיר לי- אפשרי? פורום - המלצות על גני ילדים מעין 04/11/14 10:40
שלום
אם אני רוצה לרשום לגן עירייה שלא בעיר לי- אפשרי?
גרה ברמת גן ורוצה לבני ברק (ממלכתי דתי).

תודה
מעין
המלצה על גן גינגולית בפרדס חנה פורום - המלצות על גני ילדים אמא מרוצה 02/11/14 23:21
ממליצה בחום על גן גינגולית ברחוב מגד בפרדס חנה.
הצוות מהמם ואוהב, שיפור עצום מהגן הקודם אליו שלחנו את בתי.
המלצה על משפחתון בהרצליה פורום - המלצות על גני ילדים אמא לילד בן שנתיים 02/11/14 17:13
ממליצה בחום משפחתון נפלא במרכז הרצליה הילד ממש פורח שם
מחפשת המלצה לבני 4 פורום - המלצות על גני ילדים יעל 31/10/14 11:17

הי,

מחפשת המלצה על גן לילדים בני 4 באיזור רמת אלמוגי/רוממה החדשה/רמת גולדה/דניה/רמת אלון/רמות רמז.

המון תודה מראש.

בחיפה יעל 31/10/14 11:19
המלצה מיטל 02/11/14 12:05
היי  יעל בוקר טוב ,
ברצוני להמליץ לך על גן "הכוכב הבא" גן מעולה לילדים
שווה לך לבדוק הם מאד טובים בגן יש שלל פעלויות לילדים קייטנות , צהרונים  וכו..
שווה לך לבדוק את העניין יום נעים
מחפשת מעון בפ"ת פורום - המלצות על גני ילדים הדס 29/10/14 13:16
מחפשת מעון בפ"ת לרגל מעבר דירה.
רצוי דתי או חרדי.
תודה
מעון דתי מסורתי ליאור 16/11/14 18:31
יש לך את "הגן של חגית" במרכז פ"ת.
מעון דתי מסורתי"המעון הקסום" אסתי 17/11/14 12:48
ממליצה בחום על הגן הראשון שלי שרון 30/11/14 08:06
נסי את הגן הראשון שלי.
מקום בפורמט קטן ואיכותי מאוד.
גננת מקצועית עם ניסיון של שנים רבות.
אנרגיות חיוביות מאוד.
נקי מאוד ואסטטי.
שווה ביקור.
054-9777432 שולמית.
שיהיה בהצלחה.
חוות דעת על מעון השקמים - בנאות שקמה פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 27/10/14 11:02
היי אשמח לקבל המלצות או דיס המלצות על מעון שיקמים מתלבטת האם לרשום את בתי בת שנה ו 4 לשם ...
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il