כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
המלצה או דיס פורום - המלצות על גני ילדים שני 27/08/16 20:09
מחפשת לשמוע המלצה או דיס על הגן של אורנה בראשלצ
ויצו כוכב הצפון פורום - המלצות על גני ילדים מירב 18/08/16 23:11
מישהו יודע להמליץ או לחוות דיעה?
גן חדש בטרומן 29 רמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אלינור 14/08/16 20:21
חייבת לשתף בחוויה הנעימה שעברתי היום... הלכתי עם בעלי לראות את הגן החדש ואורטל הגננת הייתה כזאת מדהימה!!!! אנחנו נרשמנו לקבוצת התינוקייה ויש שם גם קבוצת בוגרים.
אפשר טלפון? דנה 14/08/16 20:37
0527452603 אלינור 14/08/16 20:38
גן שחף אשדוד - אשמח לקבל מידע וחוות דעת. תודה. פורום - המלצות על גני ילדים אמא מודאגת 11/08/16 13:08
גן בכפר - המלצה חמה! פורום - המלצות על גני ילדים אלמוג 10/08/16 00:46
לכל האמהות שגרות באזור גנות..קבלו המלצה על גן "גן בכפר" הבן שלי בן השנתיים היה שם שנה שעברה ואני ממשיכה איתם גם השנה. מעבר לצוות החם והאוהב, שפשוט אין עליהם, ומעבר לאוכל הטרי שהוא מקבל יום יום, זה גן פשוט מ-ע-ו-ל-ה-! אני יודעת כמה זה קשה למצוא גן שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות ותמיד יהיו חששות ופחדים, אבל כשהבן שלי נכנס לגן עם חיוך אני יודעת שעשיתי את הבחירה הנכונה..ממליצה בחום!!!
לאתר הגן : לחצו כאן
במלצה על משפחתון פורום - המלצות על גני ילדים עירית 09/08/16 06:16
היי אשמח לקבל המלצה על פעוטון או משפחתון בצפון או מרכז תל אביב תודה
המלצה על תינוקיה בחולון פורום - המלצות על גני ילדים מירי_סגל 07/08/16 14:17
ברוח של ההרשמה לגנים מרגישה שחייבת להמליץ על התינוקיה של הבת שלי.
מתאים מאוד למי שמחפש תינוקיה בחולון (נמצא בגנות).
המטפלות כולן מקצועיות ומאוד אוהבות ילדים (מרגישים את זה באוויר).
התפריט מאוד מגוון ומותאם גיל הילד (אגב יש שם גם קבוצות של ילדים יותר גדולים). 
מבחינת הבטיחות אין לי תלונות - הכל סגור ומאובטח נגד ילדים.
ממליצה ביותר
אני מצטרפת להמלצה של התינוקיה ורד 07/08/16 21:25
משפחתון ותינוקיה מדהימה, אני גרה בראשון לציון ומביאה את הילדים שלי עד לשם, למרות הפקקים בבוקר, פשוט שווה, מקום ברמה!
המלצה גן בחווה חבצלת השרון פורום - המלצות על גני ילדים רוני 04/08/16 14:09
לפני שלוש וחצי שנים עשיתי את ההחלטה אולי החשובה ביותר עבורי כאמא ועבור בני הבכור שהיה אז בן 6 חודשים. שמתי אותו בגן בחווה. מהרגע שנכנסתי לגן הציפה אותי תחושה של נועם, שקט ושמחה. הגן, ממוקם בלב המושב חבצלת השרון בעמק חפר, מוקף שדות, צמחייה ובעלי חיים. עזים וסוס זקן מטיילים בחצר, ארנבונים מתחבאים בין המתקנים בגינת המשחקים הגדולה (ישנן כמה) של הגן. אירית קיבלה אותי, ובכך נכנס מלאך אהוב לתוך חיי וחיי בני. הרשים אותי שאצלה אין "צריך" ו"נהוג", יש ילד שעליו היא מביטה, מבינה ואוהבת. צוות הגן, המונה 5 אנשים ומטפל בשתי קבוצות גיל, הם אנשים שהמקום כאן קצר מלתאר את האהבה והכבוד שאני רוכשת לכל אחד מהם. הילד שלי זכה לילדות מאושרת, הוא חוזר הבייתה עם שירים של אריק איינשטיין, בטן מלאה במזון הכי בריא ומשובח והרבה ביטחון בלב. לו הייתי יכולה להמליץ משהו אחד לכל אמא הגרה בין נתניה לחדרה, או בין החוף לישובי העמק הייתי אומרת לה - גן בחווה שווה כל מרחק, כל שקל, כל רגע בחיים שבו אינך נמצאת עם ילדך ואת יודעת, שקטה ורגועה שהוא בידיים הכי הכי טובות שיכולות להיות מלבדך. ממליצה בחום!!!!
טלפון רוני 04/08/16 14:10
0504949960 גן בחווה
המלצה לגן לבן חצי שנה פורום - המלצות על גני ילדים שירן א 01/08/16 16:03
היי, מישהי יכולה להמליץ לי על גן לבן חצי שנה עם מעט ילדים באזור מערב ראשון
גן ילדים בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא פורום - המלצות על גני ילדים טלי 28/07/16 20:50
ממליצה לך בחום על גן שבתי היתה בו, גן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28, רמת גן. הגן נמצא ליד מרום נווה, באזור עוזיאל, הרואה .גן מדהים עם צוות מדהים שנותן המון חום ואהבה ונטלי הגננת מדהימה ותמיד שהיו לי שאלות ובקשות היא תמיד היה לה אוזן קשבת לי ותמיד באה לקראתי. הצוות באמת מספר אחת, הצוות תמיד נותן יחס חם והמון אהבה וכל אחת מהצוות היא נפלאה והגן הזה הוא פשוט משפחה גדולה, המון יחס חם וטיפול טוב בילדים ואני רואה זאת על בתי שנכנסה לגן תמיד בשמחה ועד היום היא תמיד זוכרת את הגן לטובה ובאה לבקר את נטלי מידי שבוע. נטלי מספר אחת. בן אדם חם ואוהב. בגן יש דגש במוסיקה וזה באה לידי ביטוי בחוגים, מפגשים והצגות על דגש מוסיקלי, ונטלי משקיעה בגן ובילדים שזה מדהים! טלפון של נטלי מנהלת הגן:0502325121. סוף שבוע טוב!? 

מבקשת המלצה על פעוטון או משפחתון בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים עירית 27/07/16 08:24
היי 
אשמח לקבל המלצה על פעוטון או משפחתון בצפון או מרכז תל אביב
תודה
מבקשת המלצה לפעוטון אפרוחים בטבע בבאר שבע פורום - המלצות על גני ילדים טל 26/07/16 10:13
אבקש לקבל המלצות מניסיון לפעוטון אפרוחים בטבע בשכונת רמות בבאר שבע ממול בי"ס בן גוריון לתינוק בן שנה
גן תלתן חולון פורום - המלצות על גני ילדים ס 25/07/16 17:07
אשמח לדעת אם מישהי מכירה את גן תלתן בחולון ואם יש המלצה/להפך.. תודה
גן אלמוגן פורום - המלצות על גני ילדים אמא 24/07/16 22:26
היי, מחפשת המלצות על גן אלמוגן בפתח תקווה אם המושבות.
אפשר גם בפרטי 0525636036

תודה רבה
אקט של פרגונים למשפחתונים ושיר ייחודי פורום - המלצות על גני ילדים סיתוונית 19/07/16 21:19
רוצה להמליץ על שני משפחתונים שאני מכירה מכאן, לא באופן אישי אמנם
כי חברותיי הן אלו שנהנו משירותיהן.
הראשון הוא המשפחתון בעמק חפר, לחברתי היו מילים חמות בהחלט לגביו.
השני הוא משפחתון חיוך של כרמית ברחובות. מקסימה וקסומה לפי מה שהבנתי.

בנוסף, 
הקיץ כבר כאן, אז רוצה להמליץ, לפייליסט של כולכם, על שיר הריצה שלי שהוא גם שיר אימונים מעולה. בעברית.
רומיאו זה הזמן :
https://www.youtube.com/watch?v=r235xOzxjOs
מחפשת גן ילדים לגיל שנה פורום - המלצות על גני ילדים אורטל 17/07/16 08:55
שלום לכולם,
שמי אורטל ואני חדשה בראשון לציון.
מעוניינת להכניס את הבן שלי לגן - הוא יהיה בן שנה
אשמח ממש לקבל המלצות ועזרה.:-)

תודה רבה!!
המלצה על משפחתון זהבה פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 15/07/16 12:32
שלום לכולם, למי שיש קטנטנים שטרם נרשמו למשפחתון, אני ממליצה בחום על משפחתון זהבה ברחוב שפירא במרכז העיר לגילאי 1 ורבע עד שלוש. עד 7 קטנים. מ 7-16:30. לזהבה יש סייעת מקסימה בשם רותי עד 13:30. לזהבה גינה מקסימה עם משחקים לקטנטנים ופעמיים בשבוע מנגנת וגימבורי. היא גננת בחסד. משקיעה נשמתה. הגן מאוד מושקע. טל: 039304353
המלצה חמה על גן ברעננה פורום - המלצות על גני ילדים מנהלת גן 14/07/16 23:56
גן צעד ראשון ברעננה - חובה לבוא לראות! החל מגיל 3 חודשים. לפרטים 0537221067
גן חדש ברוח הגישה הקיבוצית בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים גן שורשים 07/07/16 12:27
יוצאים לדרך של חינוך כמסע ומזמינים אתכם להצטרף. בתאריך 08/07 ייערך יום פתוח בגן בכתובת קהילת ורשה 10. התכנסות בשעה 09:30. 
במהלך המפגש נציג את החזון, המבנה וכמובן את אנשי הצוות שלנו.
נשמח לראותכם!
גן שורשים מבוסס על עקרונות הגישה הקיבוצית ודוגל בערכים של שיתוף, חברות, ערכיות ומסריות כדרך חיים.
הגן מלווה ע״ אנשי מקצוע כגון יועצת פדגוגית ותזונאי שתפקידם להבטיח את התפתחות הילד וצמיחתו בצורה הראויה לו. 
כיתות הגן מצומצמות ובנויות במטרה לאפשר יחס אישי לכל ילד. 
אנו דוגלים בדיאלוג ובשיחה עם הילדים ובשיתוף מלא של ההורים בתהליך התפתחות הילדים. הגן מיועד עבור ילדים עד גיל 3.
גן טיף וטף רמת גן פורום - המלצות על גני ילדים נועה 05/07/16 14:09
היי
מחפשת המלצות על גן טיף וטף של עדנה ברמת גן ובפרט על התינוקייה.

תודה רבה 
טלי טלי 07/07/16 13:31
ממליצה לך על גן מוסיקלי, גן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28, רמת גן. גן מדהים עם צוות מעולה שנותן המון יחס, חום ואהבה לילדים ונטלי הגננת משקענית ובעלת לב חם ותמיד לצידי, היא מדהימה! יש תינוקייה שנפרדת מהגן עם גימבורי, חצר מוצלת עם מתקני חצר חדישים והצוות שם גם מדהים. בתי היתה בתינוקייה שנה שעברה ועברה השנה לקבוצת הביניים בבניין השני של הגן. הגן הכי טוב שיש! טלפון של נטלי בעלת הגן:0502325121. בהצלחה!
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
בניית אתרים ekdesign.co.il