כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
המלצה- המשפחתון של דורית פורום - המלצות על גני ילדים רויטל פרץ 29/08/15 14:16
שלום לכולם, רוצה להמליץ בלב שלם על המשפחתון של דורית בראשל"צ הבן שלי בן השנה נמצא אצלה ומאז שהוא נכנס הוא התפתח מאוד מאוד יפה בקצב טוב, אוכל יפה אוכל ביתי שכל יום מבשלת בבוקר לומד שירים ותנועות ובעיקר נהנה מכל רגע עד כדי שלא רוצה ללכת ממנה כשאני באה.. בקיצור מאוד מומלצת ושמחה על בחירתי :)
משפחתון בצפון הישן של ת"א פורום - המלצות על גני ילדים שירי 28/08/15 11:44

ממליצה בחום על המשפחתון של סאיה בארלוזרוב ליד נמיר, אינטימי ומפנק (3 תינוקות) וסאיה מדהימה, סבלנית אנרקטית וחמה. הבן שלי היה אצלה השנה והיה כיף לראות איך מגיע בשמחה בכל בוקר. לפרטים אפשר לפנות לסאיה :  052-609-8788

מצטרפת להמלצה החמה! קרן 28/08/15 11:57
רוצה להצטרף להמלצה החמה של שירי על המשפחתון של סאיה ברח׳ ארלוזורוב בת״א. היא מטפלת נפלאה, משקיעה ומסורה עד מאד, והמסגרת האינטימית של שלושת הילדים היתה בחירה מצויינת לתינוקת שלנו. מומלץ בחום. 
גם אני ממליצה על משפחתון סאיה יפעת 28/08/15 17:39
התינוק שלי היה אצלה עד גיל שנה וחודשיים במסגרת אינטימית וחמה עם עוד שני תינוקות. דואגת,  איכפתית, נותנת המון מעצמה, משקיעה, והכי חשוב מעניקה אהבה אין סופית לילדים. עושה בריכות בקיץ, יורדת איתם לגינה כל יום, מבשלת אוכל ועוד.
הטלפון שלי אם מישהו מעונין בפרטים נוספים 0544425816
המלצה פעוטון רוזית פורום - המלצות על גני ילדים ורד 25/08/15 13:14
ממליצה על הגננת רוזית שפותחת פעוטון חדש ברמת גן בשכונת הגפן.
רוזית גננת אדירה עם יכולת נתינה ואהבה עצומה לילדים ולהורים.
ילד שנמצא אצלה בגן זכה.
למכירה ציוד מגוון לגני ילדים וג'ימבורי פורום - המלצות על גני ילדים מילנה 22/08/15 18:40

שלום,

מוצע ציוד מגוון למכירה במחיר אטרקטיבי, מיועד לגני ילדים ומשחקיות בגילאי 0-5.
הציוד כולל שולחנות, כיסאות, מזרונים, משחקיה, חומרי יצירה, מקפצות, בריכות כדורים, טרמפולינה ועוד.
יש אפשרות לקנות הציוד ויש אפשרות להשאירו במתחם ולהפעילו.
לתיאום פגישה על מנת לראות את מכלול הציוד ניתן לשלוח הודעה למספר 052-6578341 ויחזרו אליכם בהקדם

משפחתון בכפר סבא פורום - המלצות על גני ילדים איילת 22/08/15 10:28
מחפשת המלצה על משפחתון בכפר סבא, רצוי עם 3-5 תינוקות החל מדצמבר לתינו מתוק שיהיה אז בן 5 חודשים.
מישהי מכירה?
תודה :)
המלצה על גן בחולון פורום - המלצות על גני ילדים אמא ממליצה 18/08/15 16:08
שמי אולגה בתי בת ה-5 יסמין סיימה השנה בגן סוזי. 
הגן מסובסד במחיר גן עירייה.
ברצוני להמליץ בחום על גן סוזי בו יש צוות מדהים, טיפול מסור בכל ילד. מדי בוקר קיבלו את בתי בחיוך ובחיבוק והיא חזרה מאושרת כל יום הביתה. ענת הגננת חמה ומראה סובלנות ואכפתיות לכל ילדי הגן.
לדעתי בשנה שבתי היתה בגן סוזי היא קיבלה המון בהרבה מישורים-קוגנטיבי, פיזי, רגשי וחברתי.

הרגשתי צורך לשתף אתכן בהשקעה, אנושיות וחום יוצאי דופן של הצוות בגן זה.
הגן נמצא ברחוב מוהליבר 36 
טלפון- 0545419004
המלצה על פעילות לילדים פורום - המלצות על גני ילדים טל דהן 18/08/15 12:21
אני אישית מאוד אוהבת לעשות פעילויות בגן בנושא איכות הסביבה
אחת הפעילויות הטובות ביותר שיצא לי לעשות זה קיר ירוק של בקבוקים שהילדים פשוט אוהבים. הם נהנים וגם לומדים.
המלצה על גן סוזי בחולון פורום - המלצות על גני ילדים אמא ממליצה 17/08/15 19:10
שמי אולגה בתי בת ה-5 יסמין סיימה השנה בגן סוזי. ברצוני להמליץ בחום על גן סוזי בו יש צוות מדהים, טיפול מסור בכל ילד. מדי בוקר קיבלו את בתי בחיוך ובחיבוק והיא חזרה מאושרת כל יום הביתה. ענת הגננת חמה ומראה סובלנות ואכפתיות לכל ילדי הגן.
לדעתי בשנה שבתי היתה בגן סוזי היא קיבלה המון בהרבה מישורים-
קוגנטיבי, פיזי, רגשי וחברתי.
הרגשתי צורך לשתף אתכן בהשקעה, אנושיות וחום יוצאי דופן של הצוות בגן זה.
הגן נמצא ברחוב מוהליבר 36 
טלפון- 0545419004

יום הולדת פורום - המלצות על גני ילדים שי 13/08/15 14:57
אין ספק שימי הולדת ומסיבות סיום זו הפקה לא פשוטה. אני מחפשת המלצה על חברה המספקת דוכני מזון לילדים כמו מכונת ברד לאירועים כדי לעשות קצת כיף לילדים. אני יודעת שרבים גם משלבים הפעלה לילדים כמובן שמותאמת לגילם. בינתיים התרשמתי ממאסטר הפקות, אם ארגנתם אירוע או משהו כזה אני אשמח אם תשתפו אותי.
המלצות לגן במערב ראשל"צ דחוף !!! פורום - המלצות על גני ילדים LIM 08/07/15 12:05
שלום 
מחפשת המלצה חמה לגן לתאומים שיהיו בני שנתיים בספטמבר 
במערב ראל"צ , עדיפות לאזור נווה ים 
בבקשה עזרתכן !!!!!!! 

תודה 
המלצה על משפחתון פורום - המלצות על גני ילדים מיקה 05/07/15 13:41
מחפשת משפחתון קטו ואינטימי עבור ביתי שתהיה בת 1.4 חודשים , מקום נעים, חם ואינטימי בצפון תל אביב/ הדר יוסף/ רמת אביב . אשמח להמלצה חמה 
ממליצה בחום!!! אמא של שחר 17/08/15 12:33
מיקה שלום,

ילדיי גדלו במשפחתון החם והאוהב של תמי שנמצא ברמת אביב ג'.
האוכל הטרי והמזין מידי יום, המעקב ההתפתחותי הצמוד והשימחה בה הילדים היו מגיעים מידי יום הם חלק בילתי נפרד מהמישפחתון.

אני ממליצה בחום על מישפחתון תמי כאחת שמס' ילדיה גדלו שם!!!
כדאי לך לברר אם בכלל נשאר לה מקום (תאמרי לה שאמא של שחר המליצה לך) כי בדרך כלל באים אליה מפה לאוזן.

תמי: 050-7210169

תוכלי ליצור עימי קשר גם :ic8577708@gmail.com

אמא של אלדר, סיון ושחר
מחפשת המלצה על גן 123-ניצן ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אורטל 04/07/15 15:00
שלום,
הבן שלי קיבל את הגן לשנה הבאה (בן 3) ורציתי לדעת איך הגן ואם אפשר לקבל המלצה / חוות דעת על הגן ועל הצוות (גננת והסייעת).
מחפשת חוות דעת על אשכול הגנים החדש ברחוב השניים לילדה בת 3 פורום - המלצות על גני ילדים יעל 03/07/15 08:50
מחפשת חוות דעת על גן נופר גבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים יעל 03/07/15 08:49
לילדה בת 3 שקיבלה שיבוץ לשם..
המלצה למשפחתון בצפון הישן תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים סבתא מירה 01/07/15 23:03
מבקשת המלצות לפעוטון או גן לילד בן שנה ושבעה חודשים בצפון הישן תל אביב
המלצה על משפחתון ברמה אחרת בחולון פורום - המלצות על גני ילדים ליזי 01/07/15 19:45
ממליצה בחום על בייבי. צמרת משפחתון ברמה אחרת חום ואהבה ומצלמות אינטרנט כך תוכלו לצפות בילדים במשך היום ניסיון 20שנה
בייבי צמרת 0502227863 פא ני 02/07/15 12:42
מחפשת המלצות למשפחתון ברמת אביב פורום - המלצות על גני ילדים מימה 01/07/15 18:49
שלום לכולם,

מחפשת המלצות למשפחתון/פעוטון קטן ונחמד ברמת אביב לבני שיהיה בן שמונה חודשים בספטמבר.

תודה!
ממליצה בחום על משפחתון תמי ברמת אביב ג' אמא של שחר 17/08/15 12:42
ממליצה בחום על משפחתוןתמי ברמת אביב ג' בו גדלו ילדיי.

גם חום גם אהבה וגם אוכל טרי ומזין הם רק חלק ממה שזכינו לקבל מידי יום.

אשמח לענות על כל שאלה במייל :ic8577708@gmail.com

(תאמרי לתמי שאמא של שחר המליצה לך כי היא מקבלת בעיקר מפה לאוזן)

תוכלי ליצור עימה קשר : תמי - 050-7210169

המלצה על משפחתון בכפר סבא פורום - המלצות על גני ילדים הילה 18/06/15 14:59

ממליצה בשמחה ובאהבה רבה על המשפחתון "גן שוש" בכפר סבא! www.ganshosh.co.il  אין כמו הצצות הזה! הגעתי לגן רק בילד השני וחבל שלא גיליתי כבר בילד הראשון...

מחפשת משפחתון במרכז ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים נטע 18/06/15 13:16
שלום,אני מחפשת המלצה למשפחתון קטן במרכז ראשון , באיזור של קניון רוטשילד, עבור בני בן ה-5 חודשים.
תודה
גני ילדים SIVAN 06/07/15 19:25
היי 
גם אני מחפשת משפחתון/גן פרטי לביתי בת התשעה חודשים
אשמח לקבל המלצות קידום בגוגל תודה רבה
המלצה- המשפחתון של דורית רויטל 29/08/15 14:20
היי :) ממליצה מאוד על המשפחתון של דורית שם בני בן השנה נמצא.. מגיל 5 חודשים שם ומתפתח מאוד מאוד יפה שר רוקד אוכל אוכל ביתי שמתבשל מידי בוקר ולא רוצה ללכת ממנה מרוב שנהנה..
דבר נוסף שלא ציינתי.. רויטל 29/08/15 14:22
נמצאת ליד בית אבות עד 120 10 דקות הליכה מרוטשילד 3 דקות ברכב
מחפשת גן או משפחתון עד 10 ילדים בדרום נתנינ פורום - המלצות על גני ילדים אמא לילד רגיש 18/06/15 11:06
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il