כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
מחפשת המלצה לבני 4 פורום - המלצות על גני ילדים יעל 31/10/14 11:17

הי,

מחפשת המלצה על גן לילדים בני 4 באיזור רמת אלמוגי/רוממה החדשה/רמת גולדה/דניה/רמת אלון/רמות רמז.

המון תודה מראש.

בחיפה יעל 31/10/14 11:19
מחפשת מעון בפ"ת פורום - המלצות על גני ילדים הדס 29/10/14 13:16
מחפשת מעון בפ"ת לרגל מעבר דירה.
רצוי דתי או חרדי.
תודה
חוות דעת על מעון השקמים - בנאות שקמה פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 27/10/14 11:02
היי אשמח לקבל המלצות או דיס המלצות על מעון שיקמים מתלבטת האם לרשום את בתי בת שנה ו 4 לשם ...
משפחתון השקדיה ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אמא מרוצה 25/10/14 22:36

אני רוצה להמליץ על משפחתון השקדיה ברחוב טרומן 33 ברמת גן. משפחתון מדהין מגיל 3 חודשים עד שלוש שנים. בתי נמצאת שם מגיל חמישה חודשים וכל יום הוא פשוט תענוג!! החום והאהבה, האוכל והחוגים...פשוט אין מילים!! להתחיל את היום ברוגע ובחיוך :-)
אשמח להמליץ באופן פרטי לכל המעוניין.

המלצות לתינוקיה/משפחתון במרכז ת״א פורום - המלצות על גני ילדים ליטל 25/10/14 15:30
מחפשת משפחתון/תינוקיה לכבת 5 חודשים במרכז ת״א.
המלצות על משפחתון/תינוקיה במרכז ת״א פורום - המלצות על גני ילדים ליטל 25/10/14 15:27
מחפשת משפחתון/תינוקיה לבת כחמישה חודשים במרכז ת״א. אשמח לקבל המלצות.
המלצה על גנדנה- פעוטון במרכז תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים מורן 23/10/14 16:30
הי,
ממליצה בחום על גנדנה- גן מונטיסורי במרכז תל אביב. 
אידלסון 18 תל אביב (ליד פינסקר ובן יהודה)
הבת שלי שם כבר שנתיים ואני שקטה והילדה מאושרת וממש אוהבת את דנה.

זהו גן חדש בן שנתיים, הכל חדש ונקי, חצר ענקית. יחס אישי - 15 ילדים כרגע עם 4 מטפלות אפילו שצריך רק 3. 
האוכל בריא ומבושל במקום, והכי חשוב - דנה. יש לה גישה מדהימה עם הילדים. אני מאוד ממליצה  לדבר איתה, מיד מרגישים את השליחות החינוכית שלה כבר בטלפון.
אין סייעות אלא אנשי צוות - כולן צעירות, אנרגטיות חמות עם הילדים.
חוג מוסיקה מקסים פעם בשבוע
וחשוב לא פחות - הורים שאוהבים לבלות יחד אחרי הגן בגינה :)

דנה- 0545942332
לינק לדף של הגן- https://www.facebook.com/Gandana1

המלצה על גן ברעננה פורום - המלצות על גני ילדים קרן 13/10/14 06:23
רוצה להמליץ בחום על גן צעד ראשון ברעננה. צוות מדהים שהולך עם אריאלה כבר שנים. שני הילדים שלי שם ואני מאושרת עד הגג. למי שמחפש גן - לא לפספס!!!
המלצה חמה על הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים סיגל 12/10/14 06:57
ממליצה בחום רב על המקום המדהים והגננת המקסימה בעלת הלב הענק כפעוטון הכי מתאים עבור הילד שלכם! תתקשרו ותבינו את כוונתי! 0523352495 הפעוטון של נוריתוש בחולון
המלצה למשפחתונים פורום - המלצות על גני ילדים אלינור 10/10/14 15:16
אשמח להמלצה על משפחתון באזור בקעת אונו עד 5 ילדים לגילאי חצי שנה
עידוד מחשבה עצמאית פורום - המלצות על גני ילדים ציון 07/10/14 22:30
שלום רב,
אשמח אם תיכנסו ותחוו דעה על ספר הילדים "הנסיך האמיץ", שמדגים באופן מקורי ומשעשע מה קורה כשמעודדים חשיבה יצירתית אצל הילדים במקום להגביל אותם לתבניות.
תודה ושנה טובה!
חוג תנועה לגיל הרך פורום - המלצות על גני ילדים אתיטף 06/10/14 15:08
מפעילה בתנועה מדריכת גימבורי  בוגרת סמינר הקיבוצים
אהבה גדולה למקצוע ניסיון  רב עם ילדים
משפחתון וצהרון בקרית אונו פורום - המלצות על גני ילדים עליזה לוי 03/10/14 08:58
"הזמן שהקדשת לשושנתך הוא המשוה לה חשיבות כה רבה". הנסיך הקטן.

משפחתון זה מנוהל ע"י בוגרת מכללת אלבאום.
בעלת ניסיון בעבודה עם תינוקות וילדים תול שילוב וידע בחינוך לתנועה, השמת דגש על פיתוח מוטוריקה עדינה והגסה של הילד.
שיטת חינוך עשירה ומגוונת המפתחת חשיבה יוצרת.

שעות פעילות 07:30-17:00 לגילאי החל משלושה חודשים ועד גיל שנתיים.
אוכל ביתי טעים ובריא.

חצר משחקים מקורה ומאובזר רחוק מהכביש.
צהרון לילדי גן חובה וכיתה א'.

אשמח לשמוע מכולם, עליזה לוי.
נייד 058-5030163.
כתובת רחוב ירמיהו 7 קרית אונו.
המלצה על משפתונים אלינור 10/10/14 15:13
אשמח להמלצה על משפחתונים באזור בקעת אונו עד 5 ילדים בקבוצה לגילאי חצי שנה
המלצה חמה מאד על הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים רונית 30/09/14 16:50
הבן שלי היה בידייה הנאמנות של נוריתוש שנתיים. כיום בגן אחר של "גדולים". ברצוני להביע את הערכתי לעבודתה המדהימה של הגננת נוריתוש בחולון. מקום מלא אהבה וכל טוב. הטלפון שלה הוא 0523352495.
המלצה על משפחתון ליאת גבעתיים-054-7648600 פורום - המלצות על גני ילדים נאור 29/09/14 18:46
קודם המון תודה ליאת
ממליץ בחום ואהבה על משפחתון ליאת גבעתיים על החום והאהבה האמיתית והטהורה לילדנו והסובלנות אלינו ההורים הטריים (הקצת לחוצים) וכל העצות הבונות להתפתחות הילד (וכמובן הצטרפנו להרבה  הורים שהם חברים כבר של ליאת
שזאת "מסורת ליאת" כבר שנים.
והכי הכי חשוב השקט והרוגע שילדך בידיים טובות בדרכך לעבודה.
חובההה-משפחתון ליאת גבעתיים-054-7648600
ושוב תודה ליאת
המלצה על גן צמרת בחולון פורום - המלצות על גני ילדים שגית 28/09/14 13:47
אני ממליצה על הגן בחום הכנסתוי השנה את ילדתי השניה לגן ואני הולכת לעבודה בראש שקט האוכל בגן מתבשל לעיני ההורים היחס החום והאהבה שהמטופלות נותנות לילדים שווה הכל בגן יש מצלמות אינטרנט באנו ההורים יכולים לצפות בילדים בקיצור גן שווה ביותר אין כמוהו ממליצה בחום
כך לא הייתם רוצים להתחיל את היום הראשון בגן – הגן של אילי פורום - המלצות על גני ילדים הורים 25/09/14 09:01
בתאריך 1.9.14 מועד פתיחת שנת הלימודים אשר אמור היה להיות יום חג מרגש וחווית לילדים וההורים כאחד הפך לנו ההורים וביתנו ליום מר ומאכזב.
אחרי הכרות ראשונית ביום הראשון של שעתיים בלבד. צילצלה אלינו הגננת אילי ואמרה : "כי לפי תחושת הבטן שלה הילדה אינה מתאימה לגן משום שהיא קטנה מדי".
ברצוננו לציין כי הגננת קיבלה מראש את כל פרטי הילדה כולל תאריך לידה וידעה שהילדה בת שנה ושמונה חודשים, ואף ביקשה מאתנו לא לספר זאת לאיש. אנחנו כהורים בטחנו וסמכנו על ביתנו שתעמוד בדרישות הגן מתוך התנסות של שנה מוצלחת בגן בישוב "שוהם" בו רכשה הילדה כבר מספר הרגלים והתמודדה עם ילדים בני גילה ואף גדולים ממנה (בני שלוש וארבע).
מדובר בילדה נבונה, חברותית, עצמאית וחיננית אשר לטענת הגננת הקודמת הייתה מוכנה לקלוט עוד חמישים ילדים כמוה.
למותר לציין שלא תמיד הגיל הכרונולוגי מעיד על יכולתו וכישוריו של הילד.
אנחנו ההורים תוהים והמומים כיצד אשת חינוך אשר לקחה על עצמה את מלוא האחריות לקבלת הילדה לגן באה אלינו בראשון לספטמבר בבשורה מרעישה, שכזו ולמעשה אמרה לנו במילים אחרות כי לילדה אין מקום בגן. בשורה אשר השאירה אותנו פעורי פה , חסרי אונים ואובדי עצות.
למרות שהגננת מנהלת גן פרטי אין זה אומר, שמעמדו הוא מעל החוק ותיגרום לנו ולילדה לטלטלה של הרגע אחרי אחרון. גן, גם אם הוא פרטי הוא בראש ובראשונה מסגרת חינוכית מחייבת, המחייבת קודם כל את העומדת בראשו.
אנחנו רואים בחומרה רבה את התנהגותה של הגננת אילי, התנהגות פסולה, חסרת אחריות, חסרת אמינות וחסרת רגישות כלפי הילדה וכלפינו.

המלצה על הגנון של לירון בפנחס רוזן 18 בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים משה 17/09/14 16:24

גננת מקסימה , צוות נהדר וידוע לי שכרגע יצאו במבצע לחגים
www.ganliron.com - הרבה בהצלחה !

המשפחתון של לבנה רח רמברנדט תא פורום - המלצות על גני ילדים סיון 16/09/14 22:48
ממליצה בחום על המשפחתון של לבנה. ממוקם 3 דקות הליכה מכיכר רבין. ללבנה מעל 30 שנות ניסיון עם ילדים עד גיל 3. המון המלצות מהורים של ילדים של השנה האחרונה וגם ילדים שכבר גדולים היום. מדובר במטפלת חמה, מחבקת, אכפתית, תמיד מדברת בגובהה העיניים. דואגת לילדים גם מעבר לשעות המשפחתוןת מייעצת להורים בכל נושא הקשור לילדים. אישה כנה שבאמת רק רוצה שיהיה טוב ושמח לילדים , היא תעשה הכל שהם יהיו הילדים הכי מאושרים ובריאים. היא מאוד תשמח לשמוע מכם זמינה בניי
המלצה על גני ילדים בקריות פורום - המלצות על גני ילדים ימית 15/09/14 13:36
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il