כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
המלצה על הגנון של לירון בפנחס רוזן 18 בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים משה 17/09/14 16:24

גננת מקסימה , צוות נהדר וידוע לי שכרגע יצאו במבצע לחגים
www.ganliron.com - הרבה בהצלחה !

המשפחתון של לבנה רח רמברנדט תא פורום - המלצות על גני ילדים סיון 16/09/14 22:48
ממליצה בחום על המשפחתון של לבנה. ממוקם 3 דקות הליכה מכיכר רבין. ללבנה מעל 30 שנות ניסיון עם ילדים עד גיל 3. המון המלצות מהורים של ילדים של השנה האחרונה וגם ילדים שכבר גדולים היום. מדובר במטפלת חמה, מחבקת, אכפתית, תמיד מדברת בגובהה העיניים. דואגת לילדים גם מעבר לשעות המשפחתוןת מייעצת להורים בכל נושא הקשור לילדים. אישה כנה שבאמת רק רוצה שיהיה טוב ושמח לילדים , היא תעשה הכל שהם יהיו הילדים הכי מאושרים ובריאים. היא מאוד תשמח לשמוע מכם זמינה בניי
המלצה על גני ילדים בקריות פורום - המלצות על גני ילדים ימית 15/09/14 13:36
פעוטון מומלץ בגבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים מורן 14/09/14 23:27
משפחתון עד 4 ילדים מומלץ בחום ברחוב המאבק בגבעתיים. טניה מטפלת חמה ואוהבת עם נסיון של למעלה מ20 שנה משקיעה בהתפתחות ובארוחות בריאות ומזינות. טניה טיפלה בילדה שלי באהבה ובמסירות. התפנה מקום לאחרי החגים (אוקטובר 2014). 050-5344040. בהצלחה
הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים סיגל 14/09/14 07:17

ממליצה בחום מלא על המקום המהממם והמדהים מלא חום ואהבה של נוריתוש בחולון שם נמצאת הילדה שלי ואני וגם היא מאושרות שהיא שם מכל המובנים. אישה מלאת חום ואהבה ומקום מדהיםםם. תתקשרו אלייה הבנתי שיש עוד מקומות השנה.

משפחתון של לבנה 0502555598 פורום - המלצות על גני ילדים סיון 08/09/14 21:04
ממליצה בחום על המשפחתון של לבנה. ממוקם 3 דקות הליכה מכיכר רבין. ללבנה מעל 30 שנות ניסיון עם ילדים עד גיל 3. המון המלצות מהורים של ילדים של השנה האחרונה וגם ילדים שכבר גדולים היום. מדובר במטפלת חמה, מחבקת, אכפתית, תמיד מדברת בגובהה העיניים. דואגת לילדים גם מעבר לשעות המשפחתוןת מייעצת להורים בכל נושא הקשור לילדים. אישה כנה שבאמת רק רוצה שיהיה טוב ושמח לילדים , היא תעשה הכל שהם יהיו הילדים הכי מאושרים ובריאים. היא מאוד תשמח לשמוע מכם זמינה בנייד 0502555598
המלצה על קייטנה מעולה פורום - המלצות על גני ילדים קרן מיכאלי 07/09/14 10:00
קייטנות "הכוכב הבא" מקום נהדר לילדים 
שווה בדיקה

לכל הורה מחפש להשים את ילדו במקום טוב שיבדוק אותם 
קייטנה ברמה אחרת!

[url=http://www.hakohav-haba.co.il]קייטנה[/url]
[url=http://www.all-traffic.co.il/]פרסום באינטרנט [/url] 
[url=http://www.avanti.co.il]השכרת רכב[/url]
[url=http://www.nir-hamahir.co.il]קונה רכבים לפירוק[/url]
תיקון הודעה קרן מיכאלי 07/09/14 10:11
צירפתי קישור לאתר שלהם למי שמעוניין..

קייטנה - פרסום באינטרנט - השכרת רכבקונה רכבים לפירוק
פעוטון בהרצליה פורום - המלצות על גני ילדים טל 07/09/14 00:24
רוצה להמליץ בחום על פעוטון תינוקות הכפר בהרצליה 
גננת צעירה מקסימה וחמה פשוט היו שנתיים מדהימות
www.tinikothakfar.co.il
גן ללא דת פורום - המלצות על גני ילדים ירון זילברמן 06/09/14 20:54
מחפש גן שאין בו איזכור לנושאי דת, כגון בית כנסת, קבלת שבת, יהודים וגויים, טקסים, מנהגים ופולחנים הקשורים לדת.
מישהו מכיר?
תודה, ירון
fmnstrm@hotmail.com
052-6511122
ספק שתמצא ג'ייק 17/09/14 16:23
כל הגנים עושים אייטמים לחגים במינימום, לא מאמין שיש גן שיש שם ילדים ולא יהיה שיחה על החגים ושירים וכדומה.

עליי לציין שאני מאוד מסוקרן איך יצאת כזה אנטי טקסים - זה משהו שקיים מתחילת האנושות :) אבל לא אכנס לזה , לדעתי אתה פשוט לא תמצא גן כזה , אפילו גנים זרים (של רוסים וכדומה) מקיימים פולחני דת וכדומה .

בכל מקרה בהצלחה .
מקומות בודדים בגן באור יהודה פורום - המלצות על גני ילדים גן באור יהודה 04/09/14 23:02
נותרו מקומות בוודדים בגן של אורלי ואורטל השוכן בשכונת נווה סביון - באור יהודה
ומיועד לגילאי 10 חוד' - שלוש
לפרטים נוספים : 0509341029 אורטל
גן מירב האושר שיכון דן פורום - המלצות על גני ילדים ענת 01/09/14 22:18
שלום רב
אם אתם מחפשים גן של פעם, עם חינוך רגוע ואוהב, תבדקו את הגן של מירב האושר באשכנזי 74 שיכון דן תל אביב.
הבן שלי שם מהיום שהגן נפתח, זאת אומרת כבר שלוש שנים. מגיל צעיר בו הוא היה בקבוצת התינוקות, עם מטפלות חמות ואוהבות. עד עשרה ילדים עם שתי מטפלות ולפעמים גם 3 מטפלות. ומגיל הליכה בקבוצה אחת של עד 20 ילדים בערך, עם הגננת אפרת. גננת שפשוט אין מילים לתאר כמה היא מעולה, חמה, רגועה, מקצועית ומלמדת את הילדים כל כך הרבה. היא מחלקת את הקבוצה הרבה לצעירים ובוגרים ומתאימה תכנים בהתאם. הגן ממוקם בבית פרטי שקט עם גינה מהממת, אין בגן טלויזיה, יש המון ספרים ופינות משחק וגימבורי קטן. ואוכל מבושל מידי יום על ידי הצוות.
אולי אני נשמעת כבעלת הגן, אך אני לא. וויתרתי על מקומי בעירייה, בטרום טרום כדי להשאר שם עוד שנה. אני פשוט רוצה לפרסם את הגן, כי הקבוצה טיפה קטנה (9 ילדים) ובגיל 2-3 לדעתי צריך טיפה יותר ילדים, ולכן יש לי כאן גם  אינטרס אישי.
שנה טובה
ענת

משפחתון במרכז ת"א פורום - המלצות על גני ילדים רחלי 31/08/14 16:50
נותר מקום אחד במשפחתון במרכז ת"א, 2 מטפלות מסורות ובעלות ניסיון רב, העשרה, חוגים, משחקים מגוונים, ארוחות חמות, 7:30-16:30 , אפשרות לימי שישי
רחלי 0549260790
נותרו 2 מקומות פורום - המלצות על גני ילדים ציונה 31/08/14 05:52
גן ציונה במרכז תל אביב מחפש 2 ילדים בגלאי שנתיים וחצי שלוש
משפחתון עד 4 ילדים בכיכר המדינה פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 30/08/14 20:58
התפנה מקום במשפחתון איכותי ומומלץ ביותר... רווחה אישית שימחה ואושר מובטחים. מנוהל ע"י צברית, אקדמאית בעלת חותם אישי.
יצירת קשר יאיר 31/08/14 13:01
היי,

אבקש לדעת כיצד ניתן ליצור קשר טלפוני

בברכה,
יאיר
הגן של חלי במרכז ת"א פורום - המלצות על גני ילדים אורנה 30/08/14 06:37
גן ילדים לגילאי 1-3 ברחוב גרוזנברג, מקום של שמחה וצמיחה,עם חצר מלאה הרפתקאות,צוות מקצועי, אוהב,אוכל בריא, אפשר גם טבעוני, זמן לשחק, ליצור ולחלום והמון פתיחות ואהבה לכל ילד ולכל משפחה. חלי 0548109034
מכירה.. נעמה דהן 01/09/14 11:01
צודקת מקום מופלא לילדים ...
מסכימה איתך לגמרי..

השכרת רכב בפתח תקווה
קונה רכבים
קורס קידום אתרים
בניית אתרים לעסקים
המלצה על משפחתון במערב ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים אוראל 28/08/14 13:04
שלום, אני זקוקה להמלצה על משפחתון במערב ראשון לציון שיש בו מקום להמשך השנה (כרגע התינוקת בת חודשיים), אני לא מקומית ולכן לא מכירה, עדיפות למשפחתון שעובד עם התמ"ת.
תודה רבה!
המלצה חמה על הפעוטון של נוריתוש חולון פורום - המלצות על גני ילדים רונית 28/08/14 07:20
ממליצה בחום רב על נוריתוש כגננת מעולה עם המון אהבה לילדכם האהוב כפי שמעניקה לילדי האהוב. הפעוטון של נוריתוש נמצא בחולון והוא מקום מהמם עם הרגשה טובה וחמה אוהבת ומלאת חום . הנייד של נוריתוש הוא 0523352495.
תינוקיה מקסימה בת"א 2 מקומות פנויים פורום - המלצות על גני ילדים יעל 26/08/14 20:39
תינוקיה באווירה ביתית חמה ואוהבת, נקי מרווח  ועם אוכל ביתי בריא וטעים, נותרו 2 מקומות.   יעל  050-8842946
נותרו מס' מקומות גילאי שנה עד שלוש פורום - המלצות על גני ילדים גן חם ואוהב בת"א 26/08/14 20:35
גן באווירה ביתית וחמה ,אוכל בריא טרי וטעים , חוגים וצוות שבאמת אוהב, נותרו מס' מקומות לשנת הלימודים החדשה.  יעל 050-8842946
מחפשת משפחתון לבן ארבעה חודשים באזור צהלה פורום - המלצות על גני ילדים עינת 26/08/14 18:02
היי מחפשת משפחתון לבני- כניסה בנובמבר אז יהיה בן שלושה וחצי חודשים. תודה!
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il