כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
גן יפה בפרס נובל פורום - המלצות על גני ילדים מרסלו 28/07/14 17:16
מבקשת המלצה על גן יפה בראשון לציון , פרס נובל.
נותרו 2 מקומות לקבוצת הבוגרים פורום - המלצות על גני ילדים גן ילדים בצפון תל אביב 26/07/14 15:55
לגן ילדים איכותי ואינטימי נותרו 2 מקומות לקבוצת הבוגרים לגילאי 2-3 שנים
אנו שומעים, מקשיבים ורואים כל ילד וילדה
גננת אחראית שאוהבת להיות שם בשבילם
אם הילד/ה שלכם בגיל המתאים
הילדים מחכים להם
בואו להתרשם 0545212277S
קייטנת אוגוסט בצפון תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים קייטנה 26/07/14 10:11
קייטנת אוגוסט, לגילאי 1.5 - 5 שנים
בשלושה מחזורים: 10-15, 17-22 , 24-29
קייטנה קסומה, פעילות מים, משחקים, מוזיקה והרבה אהבה
סביבה נעימה ובטיחותית, אוכל טעים ובריא
מחכים לילדים שרוצים להנות
0545212277
המלצה על גן בצפון תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים אמא לילד 26/07/14 10:07
ממליצה בחום על גן איכותי וקסום
הצוות מדהים, אני רואה איך כל בוקר הבן שלי נכנס לגן
קבוצה קטנה, אוכל טעים ובריא ,הצוות נותן מכל הלב אהבה גדולה
תלכו להתרשם 0545212277
המלצה חמה על הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים שרית 26/07/14 07:38
אין כמו הפעוטון החם והאוהב של נוריתוש בחולון! ממליצה בלב שלם ובחום ! הבן שלי נמצא  מזה שנה שנייה בידייה הנאמנות ...אין מילים...צריך לבוא ולהתרשם מאישיותה ומהמקום ואז תבינו אותי. הנייד שלה 0523352495.
המלצה חמה על הפעוטון של נוריתוש חולון פורום - המלצות על גני ילדים שרית 26/07/14 07:33
הבן שלי נמצא בידייה הנאמנות של נוריתוש מגיל ארבעה חודשים וכיום הוא בן שנתיים. לא היה ולא יהיה מקום יותר טוב לבני מאשר אצל  הפעוטון של נוריתוש בחולון. ממליצה בחום ובאהבה עלייה! 0523352495 הנייד של נוריתוש
גן שלנו בגבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים שושי 23/07/14 10:59
ממליצה בחום על גן מעורבות הורים "גן שלנו" בגבעתיים.
לגילאי 2-4.
גידלנו בגן זה כבר שני ילדים ועתה מכניסים את השלישית.
גן שהוא כמו בית שני גם אתם ההורים תמיד תרגישו רצויים, מוזמנים לשנות ולתרום ממרצכם. גן שבו יתחשבו במה שיש לכם ההורים להגיד, בו אתם יכולים להשפיע ולהיות מעורבים בחינוך ילדכם.
הצוות, שנבחר ע"י ההורים מקצועי, רגיש, יצירתי ומדבר עם הילדים בגובה העיניים.
גן שילדיי שמחים לבוא ולבקר בו עד היום..
ליצירת קשר שושי:0524871360
המלצה שושי 27/07/14 20:30
מחפשים לגן בנים ילידי 2011
המלצה על משפחתון בהאצליה פורום - המלצות על גני ילדים יעל 19/07/14 20:57
ממליצה בחום על משפחתון נטע בהרצליה.בני שם השנה ואני יכולה להגיד בלב שלם שהמקום מושלם.נטע מקסימה ומעניקה יחס אימהי לכל הילדים.המקום נקי ומסודר ואנחנו והילד מאושרים....
משפחתון בהדר יוסף פורום - המלצות על גני ילדים לירית 17/07/14 09:07
המלצה מכל הלב-הבת שלי נמצאת במשפחתון קטן (3-4 ) ילדים,חמים,משפחתי עם גננת בעלת נסיון של 30 שנה שכל היום שרה, מנשקת רוקדת, מבשלת אוכל מרוקאי ובעיקר דואגת ומפתחת את הקטנטנים. התפנה אצלה מקום לגילאי 8 חוד' ומעלה החל מאוגוסט/מספטמבר 2014. שמה ציפי 0544765247 , דברו איתה ולהמלצות אתם יכולים לבקש ממנה את הטלפון שלי (לירית). ביתי הקטנה כבר בת שנה וחצי והיא תמשיך איתה גם בשנה הבאה.
המלצה לתל אביבים מאזור יד אליהו פורום - המלצות על גני ילדים אודליה 16/07/14 11:06
כנסו לקישור ותראו איזו תנוקייה מקסימה באזור יד אליהו:

http://www.kidsmap.co.il/item/ganmatok/
גן נהדר לילדים פורום - המלצות על גני ילדים רונית מלכא 13/07/14 12:26
ישנו גן מעולה  גן הכוכב הבא
מפעילה ילדים ברמה גבוהה הרעיון שלהם ממש נהדר
הופכים את הילד לכוכב מגיל צעיר
מקום מופלא לילדים שווה בדיקה

קידום אתרים בגוגל
המלצה חמה על פעוטון בחולון נוריתוש פורום - המלצות על גני ילדים רינה 12/07/14 18:57

פעוטון של נוריתוש שנמצא בחולון הוא הבית השני של ילדכם היקר! מאז שהבת שלי שם אני מאושרת ורגועה מאד! אישה מדהימה בכל המובנים!!! ממליצה בחום. הנייד של נוריתוש הוא 0523352495.

המלצה על גן רבקה גני תקווה פורום - המלצות על גני ילדים לימור 12/07/14 18:24
הי. ממליצה בחום על משפחתון רבקה ברבאון 2 גני תקווה. רבקה ועדי חמות מטפחות את הילדים משקיעות מאוד. מומלץ מאוד . טלפון של הגן 035342080
משפחתון בצפון הישן של תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 12/07/14 10:10
היי, במשפחתון של ליאורה יש מקום אחרון לחודש ספטמבר 2014. מקום נעים, מואר, מרווח, אוכל חם וטרי מדי יום יום. קבוצה אינטימית של תינוקות המונה 4-5 תינוקות. אווירה חמה, עוטפת ואוהבת. בני שהה בחיקה של ליאורה במשך השנה הראשונה לחייו, בה פיתח את היכולות המוטוריות שלו, התחיל לאכול אוכל מוצק בריא ומזין, קיבל יחס חם ואוהב והרבה אהבה.

לפרטים נוספים תוכלו לפנות אל ליאורה, בעלת המשפתון 0525172606
קבוצה קטנה ואינטימית פורום - המלצות על גני ילדים גן בצפון תל אביב 12/07/14 01:02
גן ילדים
עוטפים ילדים באהבה
גילאי הגן 6 חודשים- 3.5 שנים, חלוקה לשלוש קבוצות
שומעים, מקשיבים, מעודדים ומעצימים
אוכל טרי ובריא
מרחב בטיחותי ונעים
צוות המעניק לילדים מה שהם צריכים
תבואו להתרשם ולהרשם
0545212277
המשפחתון של ליאת בקרית אונו פורום - המלצות על גני ילדים ליאת 10/07/14 05:29
"המשפחתון של ליאת".  ההרשמה לשנה הבאה כבר החלה. המשפחתון ממוקם בקריית אונו הוותיקה, ברחוב גולומב 14. ארוחות חמות, חצר מזמינה ומגוונת, ג'ימבורי מפנק. קבוצה קטנה של עד 10 ילדים, שתי מטפלות מוסמכות בעלות וותק ונסיון. מוזמנים להגיע להתרשם ולהרשם... מחכה לכם, ליאת, 050-9366619.
המלצה על משפחתון ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים מירית כהן 09/07/14 19:19
המשפחתון של שלומית, משפחתון ביתי ואינטימי שבו טופל הקטנצ'יק שלי, ברמת גן, התפנו שני מקומות לספטמבר ובכלל לשנה הבאה. כיוון שזה משפחתון באמת נדיר, החלטתי שלא לשמור אותו לעצמי בלבד:)
הילדים מקבלים שגרה נעימה וראש שקט בעבודה להורים. הילדים מקבלים ארוחה חמה וטרייה, חום והרבה הרבה אהבה.
המשפחתון נמצא באזור מרום נווה ברמת גן, ויש בו מקום לעד 5 פעוטות, מגיל 3 חודשים ועד שנתיים. 
לפרטים : שלומית 03-6777688.
מי שמעוניינת בסיפורים והמלצות מוזמנת לפנות אליי בפרטי.
משפחתון בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים שקמה 08/07/14 09:58
רציתי להמליץ על משפחתון בתל אביב - משפחתון הגוזלים, הבת שלי הייתה שם השנה וראיתי שינוי גדול אצל הילדה, יחס חם ואוהב, ארוחות חמות וחצר גדולה שהילדים יכולים להשתולל בה בחוץ
מעוניינים לחלוק מטפלת לתינוק בן 6 חודשים פורום - המלצות על גני ילדים איתי 07/07/14 22:39

מטפלת לבד זה יקר.. אבל הכי טוב

חשבנו על לצרף תינוק/ת  נוספ ולחלוק עלויות של מטפלת מעולה שתגיע בקרוב :)

אנחנו גרים ברמת גן בבית קטן וחמוד עם חצר גדולה ברחוב איינשטיין מול גינה ציבורית ענקית -

גן תפוזים פורום - המלצות על גני ילדים גן תפוזים 06/07/14 18:48
שלום, הגן תפוזים נמצא בהרצל 61 רמת גן, אווירה ביתית ומשפחתית, יחס אישי לכל ילד, מתקבלים גילאים מארבעה חודשים עד שלוש וחצי שנים, צוות מקצועי מנוהל על יד  גננת מוסמכת, בגן מתקיימים מספר חוגים כגון: מוסיקה, תאטרון, ציור , פיסול וייחודי לגן שלנו- יוגת ילדים
בכל שאלה ניתן לפנות למרינה 0544702139 או אינה 0507179485
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il