כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
המלצה חמה מאד על הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים רונית 20/08/14 10:40
ממליצה בחום רב על הפעוטון של נוריתוש בחולון כמקום הכי טוב עבור ילדכם!!! הבן שלי מגיל שלושה חודשים היה בידיה הכי נאמנות של הגננת נוריתוש וכיום עבר לגן של גדולים. חווינו שלוש שנים של צמיחה והתפתחות הכי טובה שיכולתי לבקש עבור בני. הנייד של נוריתוש 0523352495. מבטיחה שתחוו את אותה חוויה כמו שהבן שלי עבר עם המון אהבה.
המלצה על קייטנה הכוכב הבא פורום - המלצות על גני ילדים רינת אלגברי 18/08/14 09:44
בוקר טוב אני רוצה להמליץ על גן הכוכב הבא
גן מעולה לילדים 
קייטנה מעולה מקום באמת מומלץ מכל הלב
שווה בדיקה

-----------------------------------
קייטנה
קידום אתרים בגוגל
גן אירועים
המלצה על גן בצפון תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים משה 18/08/14 03:01
הגנון של לירון בפנחס רוזן 18 , גן נפלא ומומלץ !

יום פתוח ב24.8 אם רוצים לבוא להתרשם .
המלצה חמה פורום - המלצות על גני ילדים אמא 17/08/14 11:14
רשמתי את ילדי לגן ילדות קסומה בקדימה.
הגן חדש אך הצוות מקסים ומכיל, האווירה במקום לא ניתנת לתיאור.
ממש בית חם לקטנטנים.

ממליצה בחום לכל אמא טריה להיכנס בכדי להאמין שאפשר גם אחרת.
תיקי גן החל מ 10 שקלים בבלד פורום - המלצות על גני ילדים בגי 15/08/14 16:00
תיקי גן מההמים לילדים החל מ 10 שקלים בלבד!
המלצה חמה על הפעוטון של נוריתוש חולון פורום - המלצות על גני ילדים שרית 14/08/14 18:44
הבת שלי תהיה שנה שנייה אצל נוריתוש ואני רוצה להגיד שנוריתוש גננת  מדהימהההה מקסימה ואוהבת ילדים שמשמחת ומעשירה אותם בכל טוב! אני  ומשפחתי כל כך מאושרים שהבת שלנו במקום הכי טוב שיכול להיות עבורה! ממליצה בחום ובפה מלא על הגננת נוריתוש בחולון. הנייד שלה הוא 0523352495
פינוי מקום בגן ילדים פורום - המלצות על גני ילדים מיטל בן יוסף 13/08/14 13:01
פיניתי מקום בגן ילדים מקסים ברמת אביב. גילאי 2.5-3 שנים. 
מאוד ממליצה. אפשר לפנות אליי בטלפון 0587800300.
גן מעורבות הורים בגבעתיים - מקומות אחרונים!! פורום - המלצות על גני ילדים שחר 13/08/14 11:49
שלום,
גן מעורבות הורים בגבעתיים עומד לסגור בימים הקרובים את המקומות האחרונים. ילידי 2011 בלבד. למי שלא מכיר: 
https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%92%D7%9F-%D7%A9%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%92%D7%9F-%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/1430249757239124

ניתן לפנות אליי  - שחר 050-2858989

המלצה על גן בצפון הישן בת"א פורום - המלצות על גני ילדים אמא 12/08/14 23:21
ממליצה בחום על גן אמיתי, אוהב ואכפתי אליו התינוק שלי הולך בשמחה כל יום.
קסם של גן. צוות מסור, מקום נקי ואוכל מזין. ומבחינתי שקיפות מלאה של מה שקורה בגן.
המלצה על משפחתון ליאת גבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים דנה 12/08/14 00:42
ממליצה בחום על משפחתון ליאת גבעתיים
האהבה לילדי שגרמה לכולנו לחוש כמשפחה אחת 
מאחלת לליאת הצלחה ושגשוג
משפחתון ליאת גבעתיים-054-7648600
משפחתון בהדר יוסף המלצה פורום - המלצות על גני ילדים אמא של אריאל 11/08/14 23:50
בהדר יוסף ישנו משפחתון קטן ואוהב עם גננת מקסימה בשם ציפי, במשפחתון  של 3-4 ילדים ונותר לה מקום אחרון לגילאי שנה + החל מספטמבר 2014
לציפי שנים של נסיון עם הילדים, היא אלופה בנישוקים וחיבוקים,בעלת ידע רב בחינוך לגיל הרך והכי חשוב הקטנטנים מתים עליה. ביתי שם והיא בת שנה ושמונה חוד '  והיא ממשיכה כמובן גם בשנה הבאה.לפרטים ציפי 0544765247  אם תרצו המלצה בקשו ממנה את הטלפון שלי  (אמא של אריאל)או של כל הורה אחר שהיה אצלה
המלצה על גן באיזור מישור הנוף\ שיכון גורדון פורום - המלצות על גני ילדים רעות 11/08/14 23:47
שלום,
שמי רעות ואני זקוקה להמלצה על גן לביתי בת השנתיים וחצי . מחפשת באיזור שיכון גורדון \ מישור הנוף
המלצה חמה על גן מתוק במשה דיין בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים אמא של אדם 10/08/14 20:21
אדם מגיל 4 חודשים עד שנה ושמונה חודשים היה בתינוקיה, אני ממליצה בחום על התינוקיה, תינוקיה חמימה  ואוהבת, מרווחת ונעימה ואודליה הגננת פשוט בחורה מקסימה, עם המון אהבה ונתינה.. ממליצה בחום ללכת ולבדוק

אודליה - 0502918331
חלום ילדות-תינוקייה ברחובות פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 10/08/14 09:19
בוקר טוב לכולם,
התפנה מקום אחד בתינוקייה שלי ברחובות לספטמבר הקרוב, בעקבות ביטול של אחת האימהות שהתקבלה לויצ"ו.
לפרטים והרשמה, מוזמנים ליצור איתי קשר 0544412218
שיהיה שבוע נפלא :)
מיכל.
**התינוקייה טבעונית :)

https://www.facebook.com/yaldoot
המלצה חמה לגן בהרצליה פורום - המלצות על גני ילדים אמא לבן ארבע 09/08/14 23:30
אני רוצה להמליץ לכם על הגן של חגית בהרצליה. מי שמחפש גן שיש בו הכול מוזמן לבקר בגן. הבן שלי עכשיו מסיים ארבע שנים נפלאות בגן חם ואוהב. ממש משפחה, הבית השני שלנו. גן חינוכי, יצירתי, עם צוות נדיר שעובד בשיתוף פעולה מושלם. בקיצור, אין מספיק מקום פה כדי לכתוב כמה הגן הזה נותן. חובה ללכת להתרשם ולהתאהב.
גן מעורבות הורים בגבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים אמא של איילה 08/08/14 22:27

"גן שלנו", גן מעורבות הורים ותיק עבר מרמת גן למשכנו החדש בגבעתיים. אנחנו נחשפנו לגן השנה כאשר חפשנו מסגרת לביתינו והתאהבנו בקונצפט ובישום. צוות מקצועי, חם ומשקיען לצד מעורבות של קהילת הורים נעימה ומקבלת. נותרו שני מקומות פנויים לילידי 2011. ממליצה בחום....

מצטרף להמלצה! שחר 11/08/14 14:36
גן בשיטת הגן הזורם שממש מזכיר גן של קיבוץ של פעם באמצע העיר.
חוצמזה, מרוויחים את הקהילה של ההורים שהיא חלק בלתי נפרד מהגן.
גן תמירון ברח' קפלן בחולון פורום - המלצות על גני ילדים קרן 07/08/14 17:18
מבקשת חוות דעת על גן תמירון בחולון
לבנה פריד פורום - המלצות על גני ילדים שירלי 05/08/14 23:39
ממליצה בחום על המשפחתון של לבנה פריד. הגעתי ללבנה דרך האינטרנט ומיד הרגשתי שמדובר באישה חמה ואוהבת. הבן שלי הגיע אליה בגיל חצי שנה. היא מגדלת ומטפחת את הילדים בהמון חום ואהבה, אך לא מותרת על חינוך וגבולות. עושה עם הילדים הפעלות מגוונות ומקוריות, והכל עם המון אהבה וסבלנות. אני לא חשבתי פעמיים והבן שלי ממשיך אצלה כבר שנה שניה, ממליצה בחום!!!
לבנה פריד שירלי 05/08/14 23:41
המשפחתון נמצא ברחוב רמברנט בתא. מומלץ!!!!
משפחתון ליד גינת זיסו תא פורום - המלצות על גני ילדים סיון 05/08/14 22:57
ממליצה בחום על משפחתון שנפתח ממש ליד גינת זיסו בתל אביב. אם אתם מחפשים מטפלת שתקבל את התינוק שלכם בחיבוק חם, תתגלגל איתו על הרצפה , תדבר אליו בגובהה העיניים, תבשל לו תבשילים חמים ובריאים , אני ממליצה בחום על המשפחתון של לבנה נייד 0502555598. 
מחפשת המלצה לתינוקיה/פעוטון בקריית ביאליק פורום - המלצות על גני ילדים שני רץ 05/08/14 01:22
היי! יש לי ילד מקסים בן 10 חודשים ואנו מחפשים בשבילו תינוקיה/פעוטון בקריית ביאליק. ראינו כבר מספר מקומות אך לא קיבלנו המלצות מיוחדות עדיין ואשמח לשמוע.
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il