כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
רישום לשנה הבאה פורום - המלצות על גני ילדים רחלי 08/04/14 17:18
הורים יקרים, נותרו מספר מקומות למשפחתון של אתי ורחלי במרכז ת"א, מטפלות מסורות אוהבות עם וותק וניסיון רב,מיגוון פעילויות,העשרה, חוג, ביטוח, יציאה לגינה, ארוחות מזינות,אפשרות ל6 ימים בשבוע, שעות פעילות 7:30 עד 16:30 
המלצות רבות 0549260790
המלצה על גן רחלי בחד נס רמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אפרתה 08/04/14 10:24
ממליצה מכל הלב על גן רחלי ברמת גן ברחוב חדנס עם שתי גננות מדהימות יונה ומרים מנוסות עם המון אהבה והשקעה בילד לאורך כל היום וכל השנה עם פעילויות וטיולים ופשוט מדהימות - ילד שני שאני שמה בגן הזה ורושמת את השלישי
המלצה על גן ספורטיגן בגבעתיים בית שני לילדים שלי פורום - המלצות על גני ילדים אימא של שקד ועמי-אל 07/04/14 22:47
שלום לכולם,
בעקבות געגוע לגן שהיה כמו בית שני לי ולילדים חשתי צורך לספר לכם על המקום כדי שתוכלו לחלוק איתי את החוויה. 
הגן ספורטיגן של משה וז'קלין שימש מקום חם לילדים שלי, אך לא פחות חשוב, כשהייתי עוד אימא טרייה יחסית לביתי הבכורה קיבלתי המון עצות חשובות איך לצלוח את הבעיות שיש עם אוכל, גמילה מחיתולים ועוד אינספור דברים. תמיד הייתה מילה טובה, חיוך והמון אהבה. 
כל כך כל כך מתגעגעת.
כדאי לכם לבקר ולהתנסות ולגלות שיש בית לילדים שלכם מחוץ לבית.
גן ילדותי הקסומה בכפר סבא- גן לילדים מאושרים פורום - המלצות על גני ילדים גן ילדותי הקסומה 07/04/14 22:42
הורים יקרים,
החלה ההרשמה לשנה"ל הבאה בגן ילדותי הקסומה בכפר סבא.

הורים, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהגן, מהגננת ומהאווירה.
הגן חדיש ומאובזר, הצוות חם, מקצועי ואוהב, התפריט עשיר, התכנים מגוונים והחצר בטיחותית ומרווחת!

גננת עם וותק של 30 שנה!

כדאי לבוא לראות!
לפרטים נוספים:
054-7258347 רינה/ אור.
המלצה על גן אומנויות בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים סיגל 06/04/14 10:55
ברצוני להמליץ על גן ילדים בתל אביב, קבוצת גנים השמים דגש על התפתחות הילד תוך שימוש באומנות, לגילאי חצי שנה עד ארבע
המלצה על גן אומנויות בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים סיגל 06/04/14 10:55
ברצוני להמליץ על גן ילדים בתל אביב, קבוצת גנים השמים דגש על התפתחות הילד תוך שימוש באומנות, לגילאי חצי שנה עד ארבע
ממליצה על גן בת"א משה דיין -לה גוורדיה פורום - המלצות על גני ילדים שני 01/04/14 20:46

היי, "גן מתוק" בניצוחה של אודליה המדהימה, גידלתי 3 ילדים אצלה שקיבלו חום, ויחס מדהים ואוהבת כאילו ילדיה שלה הם! בחורה נמרצת ואכפתית שמבשלת להם ארוחות מידי יום ודואגת לכל צרכיהם  היתה גמישה בהכל ואפילו מעבר לשעות העבודה, פשוט יש על מי לסמוך!
ממליצה בחום! לא תתחרטו.
גן מתוק - 0502918331

מצטרפת להמלצה נירית 14/04/14 09:36

היי, לא היה לי ילד אצלה עדיין, בעז"ה בקרוב אלד.. :-)  אבל שמעתי עליה כ"כ הרבה שזה כנראה נכון... מספרים שאודליה מגן מתוק ממש מדהימה ברמות הנתינה האיכפתיות והאהבה שהיא מרעיפה על הילדים..

גן/ םפעוטון ממולץ באזור נוה צדק או פלורנטין פורום - המלצות על גני ילדים טלי אמא של תמר 30/03/14 10:18
היי, מחפשת גנים ממולצים לביתי , תהיה בת 11 חוד' בספטמבר.
המלצה על הפעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים נוריתוש 29/03/14 05:30

מזמינה אתכם הורים יקרים ואהובים להתרשם מהמקום הייחודי והמיוחד עבור ילדכם האוצר שלכם!! מבטיחה לכם שתתאהבו במקום שמלא חום ואהבה!!! בטחון ואוכל הכי טוב שיש! הנייד הוא: 0523352495. המקום נמצא בארלוזורוב 134 ב' בחולון. ברוכים הבאים הורים יקרים וילדים אהובים !!!!

פעוטון בקריית ים פורום - המלצות על גני ילדים רחלי 26/03/14 18:23
אשמח לקבל המלצות על פעוטונים בקריית ים
האם מישהו מכיר את גן קטקטים?
המלצה על "צעד ראשון" בקרית ביאליק פורום - המלצות על גני ילדים אבא של יעל 26/03/14 15:19
גן מדהים, צוות מדהים, הילדים מאושרים לבוא בבוקר ומנהלת הגן אישה מדהימה, חייכנית ונעימה ונותנת לילדים המון. אנחנו מאוד מרוצים וממליצים בחום.
המלצה על גן/משפחתון ביהוד פורום - המלצות על גני ילדים שירי 26/03/14 12:05
לספטמבר גיל שנה וחצי!
תודה
גן מישמיש פורום - המלצות על גני ילדים הילה 23/03/14 10:10

אני ממליצה בחום על גן מישמיש יש להם 2 סניפים  1 ברחוב סירקין 1 ועכשיו נפתח סניף ברחוב ארלוזרוב 88 . 2 בנות צעירות אבל מלאות ניסיון !! אין אהבה כזו לילדים כל ילד בפני עצמו ממש יחס אישי!!  יש גם מלא צוות  והגננת משגעת לה אחד וענק יש לה דקטורט בחינוך והיא מהממת!!
בקיצור ממליצה בחום באמת שמגיע להם ההמלצה שלי
הילה אמא של איתי .
הטלפון של הגן 052-2627265 גילת או 052-8898823 דניאל
03-5467631 במשרד

גן הבית של גלית רמת השרון פורום - המלצות על גני ילדים ליאת 18/03/14 19:42
היי מישהו מכיר את גן הבית של גלית ברמת השרון?
גן " הבית של מיכל " מספר 1 בראשל"צ פורום - המלצות על גני ילדים דניאל 18/03/14 11:02
גן תינוקייה " הבית של מיכל " נחשב לגן המוביל בראשון לציון. מומלץ מאוד לרשום ילדים לגן זה. מקצועיות צוות העובדים בניהולה של מיכל מעולה ביותר לצד השירות והאישי לכל הורה רק מוסיף להצלחתו. האיכות של המתקנים והכיתות המרווחות נותן שקט נפשי להורים שהילדים במקום הנכון. מומלץ מכל הלב לרשום את הילדים לגן זה.
הרשמה לגן במרכז תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים יעל-קסם של גן 17/03/14 17:21
להורים הרוצים  את הטוב ביותר עבור ילדם, נפתחה הרשמה לגן ברחוב גוטליב (בין בן גוריון לגורדון) לגילאי שנה עד שלוש. גן ותיק עם הרבה המלצות. 0528350070 יעל
פעוטון של נוריתוש בחולון פורום - המלצות על גני ילדים אימא 17/03/14 08:27
כאימא לבן שכיום בן שנה וחצי אני ממליצה בחום ובפה מלא על הפעוטון של נוריתוש בחולון. מקום מדהים חם ואוהב שעובד מכל הלב עם הקטנטנים ותקשורת מעולה עם ההורים. הנייד של הגננת נורית 0523352495.
הגן של עדנה טיף וטף פורום - המלצות על גני ילדים אמא של דנה 13/03/14 09:57
רוצה להמליץ בחום רב ובאהבה על הגן של הבת שלי זה המינימום שאני יכולה לעשות מול האכפתיות היחס החם ההשקעה שבכלל לא מובנת מאליו החיוך של כל בוקר והאוזן הקשבת שאני מקבלת מעדנה והמצוות בכל זמן ושעה עדנה את באמת מיוחדת כמו שכולם מספרים פשוט תודה
גן פנדה- הדר יוסף פורום - המלצות על גני ילדים חגית 12/03/14 11:11

ממליצה בחום על גן פנדה לגילאי 2-4.5,
גן קהילתי, עד 20 ילדים,
צוות איכותי עם המון ניסיון שנותן יחס אישי עם סבלנות והקשבה.
גן ברוח דמוקרטית.
נותרו מעט מקומות אחרונים.
מספר ליצירת קשר:
0524249095 חגית
http://ganpanda.wordpress.com/ 

גן מומלץ בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים לירון 12/03/14 10:41
אשמח אם מישהו יכול להמליץ על פעוטון  מעולה בפתח תקווה לתאומות בגיל שתהיינה בנות שנה וארבע בספטמבר. 
מעון היום של רשת דובדבן - מומלץ שמרית 24/03/14 14:56
הם פועלים תחת פיקוח משרד התמ"ת
באתר שלהם תיכנסי לעמוד הסניפים ותגיעי למעון בפ"ת
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il