כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
גן מילכה פורום - המלצות על גני ילדים ליאור 19/06/18 15:21
האם מישהי מכירה/שמעה על גן מילכה בי.ל פרץ? תודה
גן מומלץ פורום - המלצות על גני ילדים ליאורה 10/06/18 15:52
רוצה להמליץ על גן מעולה בתל אביב אזור יד אליהו! גן פרטי מהמם!
https://www.facebook.com/sweetgansweet/
גן מתוק - יד אליהו פורום - המלצות על גני ילדים דניאלה 05/06/18 18:39
תינוקיה ביתית הממוקמת באזור נגיש, בדירה מרווחת חמימה ונעימה, נוחה מאוד להגעה וקרובה לאיילון. שפע של אהבה ללא תנאים, הקטנטנים מקבלים יחס אישי אמיתי וחם, עם תשומת לב מיוחדת ומעקב אחר ההתפתחות האישית של כ"א מהם. 23 שנות ניסיון ומקצועיות ללא פשרות. לימודי BA בחינוך ארוחות חמות וטריות מידי יום! המבושלות במקום (לא תעשייתי!). יתרון של ילד שמרגיש ביתיות אך עדיין במסגרת! מנהל /בעלים: אודליה טלפון: 050-2918331 כתובת: הרכבי אברהם 11 תל אביב (ליד משה דיין, לה גוארדיה
המלצה לגן דוברי אנגלית באיזור חיפה פורום - המלצות על גני ילדים נופר 27/05/18 10:21
שלום לכולם,
שמי נופר ואני מחפשת המלצה לבן של קולגה במעבדה שלי.
מדובר בזוג מהודו, הוא כרגע עושה פוסט דוקטורט במכון וולקני, והיא מתחילה כעת את תואר הדוקטורט בטכניון. 
מדובר על שני אנשים מקסימים ומשכילים, נמצאים בארץ כ-6 שנים אך לא מדברים עדיין טוב כל כך אנגלית. 
יש להם בן מקסים בן 4 שגדל עד כה בהודו אצל הסבא והסבתא. 
הם מעוניינים להביא את בנם לארץ כדי שיוכל לגדול עם הוריו כמו שצריך.
העדפה היא לגן של דוברי אנגלית גם כדי שיהיה להם יותר קל לתקשר עם הצוות וגם מפני שהבן מבין אנגלית וכך, הם מקווים, יוכל להשתלב יותר בקלות במערכת החינוך בארץ.
הם גרים כיום בחיפה ולכן גם מחפשים גן באזור. כמו כן, הם מוכנים לשלם לגן פרטי במידת הצורך.

אשמח לקבל המלצות ו/או הכוונה איך אוכל למצוא גן שכזה (מחיפוש קצר באינטרנט מצאנו בעיקר גנים באיזור המרכז).

סליחה על ההודעה הארוכה,
ותודה מראש לכל העוזרים,
נופר
אי המלצה על משפחתון הבית של שרון שבגבעתיים (רחוב צפרירים) פורום - המלצות על גני ילדים מור 24/04/18 17:06
דיס המלצה על המשפחתון הבית של שרון שברחוב צפרירים שבגבעתיים. אפשר לפנות אליי לפרטי למי שיבקש לדעת מדוע.
נכס להשכרה פורום - המלצות על גני ילדים גלבוע גוטמן נכסים 23/04/18 17:59
להשכרה בבלעדיות - מבית גלבוע גוטמן נכסים
בלב העיר באזור רוטשילד ובקרבת בתי ספר.
קומת קרקע, כ 100 מ"ר עם חצר של כ 15 מ"ר
הנכס מחולק ל 4 חללים גדולים ונעימים, מטבח מרכזי ומושקע.
מתאים מאוד, לפעוטון, גן ילדים, צהרון או מקום לחוגים.
נכס מסודר מאוד, מחיר מבוקש 12,000 ש"ח פלוס מע"מ
לתיאום - גילי גלבוע גוטמן נכסים 052-6393052
שיעורי פסנתר פורום - המלצות על גני ילדים רחל 13/02/18 20:39
אני סטודנטית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים מלמדת שיעורי פסנתר לגילאי 5 ומעלה. טלפון:0522030238 רחל.
גן ברחובות שכונת שרונה היובל פורום - המלצות על גני ילדים לילך 08/02/18 14:03
שלום לכולם,
מחפשת גן מומלץ בשכונת שרונה ברחובות, עבור בתי בת השנה וחצי לשנת תשעט (בספטמבר)
אשמח להמלצות
לילך
דחוף גן ילדים דתי חרדי פתוח בפרדס כץ פורום - המלצות על גני ילדים Sara 03/02/18 19:00
חייבת המלצה לגן לילד לגיל שלוש סגנון דתי חזק או חרדי ראש פתוח באזור אברבנאל המכבים של פרדס כץ או קרית הרצוג
גן עירייה בשכונת גן נחום פורום - המלצות על גני ילדים לירון 21/01/18 13:17
מחפשת המלצות לגן עירייה בשכונת גן נחום שנתון 4
משפחתון באשלים פורום - המלצות על גני ילדים קורין כתב שדה 21/01/18 12:46
מחפשת משפחתון בשכונת נאות אשלים לילדה בת 7 חודשים
משפחתון פורום - המלצות על גני ילדים קורין כתב שדה 21/01/18 12:45
גניפ פרטיים מסובסדים באזור רמת פולג והסביבה פורום - המלצות על גני ילדים ליאור 21/01/18 11:30
היי, מישהי יודעת איזה גנים פרטיים עד גיל 4 יש באזור רמת פולג והסביבה?  תודה
המלצה על גן עירייה בנווה חוף שער הים פורום - המלצות על גני ילדים שולי 09/01/18 17:12
אשמח לקבל המלצות על הגן "גדי קטן רוצה חבר" והגננת
גן דתי או גן רוסי מומלצים פורום - המלצות על גני ילדים נועה 26/12/17 15:02
הי,יש לי זוג תאומים בני שנה וארבע שאותם אני שוקלת להכניס בגיל שנתיים לגן רוסי כי חמתי דוברת איתם רוסית,או גן דתי מסורתי,מבקשת המלצה חמה זה יעזור לי מאוד!וכמובן במחיר הוגן לכיס
ממליצה בחום רחל 03/01/18 19:43
ממליצה בחום על גן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28 רמת גן. גן דובר רוסית ועברית. טלפון ליצירת קשר:0502325121.
גן / משפחתון מומלץ בראשון לציון לגיל שנתיים פורום - המלצות על גני ילדים סיגי 27/11/17 11:49
שלום,

יש לכם המלצות על גן או משפחתון מומלץ לגיל שנתיים באזור ראשונים ? אזור הבנייה החדשה שם (גן נחום/ שכונת ה"אירוס")?
המלצה על פעוטון תינוקייה בראשון לציון מרכז אלונה 16/01/18 12:11
ממליצה  בחום על תינוקייה " סופי טופי" בראשון לציון מרכז. עברתי 3 מקומות לפניהם. במשפחתון ראשון תינוקת  כל היום הייתה מורעבת, אני מודה שהיא הייתה בעייתית באוכל, אבל לא הצליחו למצוא גישה לתינוקת. הייתי אוספת אותה תמיד צורחת ולא הייתי מבינה למה היא בוכה.עד שהבנתי שבכלל לא מאכילים אותה שם. סיוט.
היום שהיא בפועוטון " סופי טופי" לילדה יש שגרת יום, אוכלת מצויין,משחקת עם ילדים. אני מרוצה וגם גן דו לשוני במחירים שפויים, אין חופשות בחגים יותר מדי בגדול אני אימא מרוצה ופעוטון שלי חלום!!!
למנהלת קוראים מרינה 0523-453137
בהצלחה
מחפש המלצה באברמוביץ פורום - המלצות על גני ילדים איש 02/11/17 12:41
שלום לכולם
מחפש המלצות אמיתיות על גן קטנים (שנתיים) באברמוביץ.
גן איכותי עם מספר גננות לא מתחת לגננת או סייעת ל5 ילדים
ארוחות טובות בוקר וצהריים
עדיפות לגן עם מצלמות 
המלצה דיס המלצה על גן גבי פורום - המלצות על גני ילדים אתי 31/10/17 17:38
אשמח להמלצה/דיס המלצה על גן גבי בתל אביב
המלצה על גן עיריה באם המושבות-פת פורום - המלצות על גני ילדים יעל 31/10/17 01:18
זקוקה להמלצה חמה לגן עיריה באזור אם המושבות בפתח תקווה
לגלאי 3-6 אנחנו חוזרים לארץ אחרי הרבה שנים בארהב והילדים שלי דוברים בעיקר אנגלית כרגע.
צריכה גן מכיל ,חם ,אוהב ותומך
תודה רבה רבה
גן אמונה ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים רינת 14/10/17 22:31
היי. אני חושבת לשלוח את בני בן החצי שנה למעון אמונה ברמת גן. האם יש המלצות? אני חדשה באזור ולא כל כל מכירה
גן בייבי קונסרבטוריון רחל 28/11/17 20:15
ממליצה בחום על גן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28 רמת גן. גן עם צוות מקצועי וטיפול אישי בכל ילד. הנה הטלפון של נטלי מנהלת הגן:0502325121. בהצלחה!
המלצה חמה על פעוטון רוזית קארין 19/02/18 18:06
היי רינת, ממליצה מאוד על פעוטון רוזית. צוות מקצועי קבוע, חם ומסור. הבן שלי שם שנה שלישית ואני מאוד מרוצה. אפילו אם מגיעים מרחוק שווה גן מיוחד עם גננת בחסד עליון.
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
בניית אתרים ekdesign.co.il