כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
משפחתון ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים מאיה 29/05/16 15:54
היי :) אשמח להמלצות חמות למשפחתון לגיל 5 חודשים באזור ביאליק פינת אבא הלל ברמת גן. תודה !
המלצה חמה לגן ברמה אחרת פורום - המלצות על גני ילדים אביעד 24/05/16 17:38
שלום לכולם מעוניין לשתף אותכם בגן ברמה גבוהה במיוחד עם אנשי חינוך ברמה הגבוהה ביותר, ממוקם בצפון תל אביב בשכונת הדר יוסף

לעוד פרטים נא התקשרו 
0503222214
אביעד
ממליצה בחום על הגן פורום - המלצות על גני ילדים חלי 24/05/16 10:55
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28, רמת גן. הגן ליד מרום נווה. גן מוסיקלי. הצוות מדהים ונטלי גננת מדהימה שמשקיעה המון בילדים במפגשים, חוגים, יצירות ועוד והכל באווירה מוסיקלית. נטלי מדהימה בזכותה נשארתי עוד שנה ואני מאוד מרוצה! הנה הטלפון של נטלי מנהלת הגן:0502325121.
המלצה למשפחתון מדהים ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אלה 17/05/16 11:18
ממליצה בחום על משפחתון מקסים שהיתה לי ולשני ילדיי חוויה מדהימה בו, משפחתון קידס. 054-5560172
המלצה הגן של טובה ראשל"צ פורום - המלצות על גני ילדים הילה 15/05/16 11:58
שלום,

אני מחפשת המלצות על הגן של טובה בראשל"צ (רח' צלליכין).
גן רותם כוכב הצפון תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים נטע 09/05/16 16:33
אשמח לשמוע פרטים אם מישהו מכיר את גן רותם בכוכב הצפון. למיטב הבנתי מדובר בגן חדש ואולי המדובר באשכול גנים?
המלצה לגן ילדים בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים מירב 05/05/16 23:27
זקוקה להמלצה על גן ילדים/משפחתון/פעוטון לילדה שתהיה בספטמבר בת שנה וחודשיים
אשמח להמלצה למשפחתון בפ"ת פורום - המלצות על גני ילדים רוני 03/05/16 21:22
אשמח ממש להלצה למשפחתון/מסגרת עבור ביתי בת שנתיים לשנה הבאה.
באזור שכונות: כפר אברהם, הפועל המזרחי, צומת גנים.

חשוב לי ממש שיהיה מסגרת שמשקיעה המון בילדים, אוהבים את המקצוע ולא מסגרת המונית מדי...

תודה!
המלצה לגן ילדים - אזור אביאל, בנימינה פורום - המלצות על גני ילדים מורן 01/05/16 15:19
הי,
אנחנו עוברים למושב אביאל בקיץ - אשמח מאוד לשמוע על המלצות לגני ילדים עבור גיל שנה וחמישה חודשים באזור (בנימינה, גבעת עדה, רגבים, ישובי אלונה).

תודה רבה
המלצה לגנים במזרח ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים אירית 09/04/16 21:28
היי, מחפשת המלצה לגן טרום חובה וגן לגיל 1.5 באמריקן קולוני במזרח ראשון לציון. תודה
גן תינוקייה הבית של מיכל אמא מאושרת 09/05/16 20:36
גן הבית של מיכל מומלץ ביותר. צרי קשר עם בעלת הגן מיכל 0505735808 ולא תתאכזבי. גן ברמה גבוהה , איכותי ושירותי לגלאי 3 חודשים ועד 3 שנים. בהצלחה.
מחפשת גן/מעון לגילאי שנתיים באזור רמת ורבר בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים חן 03/04/16 22:33
שלום רב, מעוניינת להעביר את בני לגן אחר. אשמח להמלצות על גנים באזור רמת ורבר בפ"ת או באזור הקרוב. הדבר הכי חשוב כמובן זה חום ואהבה אבל בנוסף חשוב שתהיה גננת מוסמכת, סדר יום קבוע, עבודה התפחתותית ולימודית עם הילדים וכמובן אוכל טרי מבושל והגיינה.
תודה!
המלצה לפעוטון/משפחתון/מעון בגבעת רמב"ם פורום - המלצות על גני ילדים אמא דואגת 31/03/16 12:38

שלום לכולם,

מחפשת פעוטון/משפחתון/מעון לתינוקת בת 5 וחצי חודשים באזור גבעת רמב"ם בגבעתיים - אשמח להמלצות,

בברכה,
אמא דואגת

חלי חלי 05/04/16 20:48
ממליצה לך בחום על גן מקסים הוא נמצא בשכונת מרום נווה, ומרום נווה מאד קרוב לגבעתיים, אני אישית באה מרחוב ביאליק ברמת גן, זאת דרך ארוכה אך שווה את הגן הנפלא הזה. יש בגן צוות מנצח! באמת כל אחת מהן מדהימה בפני עצמה. אני בעיקר מרוצה מהמוסיקה ומהחוגים סביב מוסיקה בעיקר תיאטרון בובות, בתי מספרת כל יום על הגן ועל החוגים וכל מופע בגן פשוט מדהים! נטלי הגננת משקענית שאין דברים כאלה!  ובכלל הגן מאוד מושקע מכל הבחינות!
טלפון של נטלי מנהלת הגן:0502325121.
המלצה למשפחתון אור 07/05/16 22:48
אשמח לעזור
אשמח לעזור! אור 07/05/16 23:15
תוכלי ליצור עימי קשר
0523-630460
גן מומלץ בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים אבנר 23/03/16 10:42
היי,
מחפש גן מומלץ בפתח תקווה לגילאי שנתיים
באיזור דרום העיר ומרכזה, פחות באיזור אם המושבות (רחוק לנו מדי)
בתודה מראש!
ויצו כוכב הצפון פורום - המלצות על גני ילדים שיר 19/03/16 08:11
מישהי מכירה את הגן? המלצות? הערות? מתלבטת לגבי הכנסת תינוק בן שנה וחודשיים
מחפשת גן דובר אנגלית בקעת-אונו-פתח-תקווה משהו יכול לעזור? פורום - המלצות על גני ילדים ניצן 17/03/16 10:14
גן דובר אנגלית בקעת אונו - פתח-תקווה פורום - המלצות על גני ילדים ניצן 17/03/16 10:11
גן דובר אנגלית- מצאת? שלי 22/05/16 01:36
היי, האם מצאת גן דובר אנגלית בקרית אונו?
המלצה על גן צמרת רמת גן...:) פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 15/03/16 13:28
היי,

אני רוצה המלצה על גן צמרת ברחוב בר כוכבא ברמת גן.
הבת שלי נמצאת כרגע בגן פיציקטו לצערי הרב! וחייבת להחליף לה מסגרת דחופה! 
אשמח להמלצות או דיס המלצות
קרן קרן 17/03/16 20:32
ממליצה לך בחום על הגן על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן. התאומים שלי היו שם. גן מדהים. התחלנו בתינוקייה של נטלי, והמשכנו לקבוצת הביניים ואז לגדולים. נטלי והבנות מרעיפות הרבה חום ואהבה על הילדים ונתנות את הנשמה להם. הן מדהימות כל אחת מהן. יש הרבה חוגים. נטלי כל שנה מביאה עוד חוג טוב מאוד ומוצלח. הרבה מפגשים יש בגן וילדי תמיד סיפרו לי על כל ספר שהם קראו ונטלי תמיד קוראת להם סיפורים כל ספר שיוצא נטלי מביאה וקוראת להם אותו במפגש. ממליצה על הגן גם אם זאת דרך ארוכה. אני באתי מגבעתיים בשביל הגן הזה. טלפון של נטלי המדהימה ליצירת קשר:0502325121. סוף שבוע טוב?
טיף טף של עדנה / אריאלה /מוזיקט נעמה 29/03/16 11:48

לא מכירה את צמרת 
אנחנו ממרום נווה ונרשמנו לעדנה עם המון המלצות חמות - אני אהבתי את השקט והקבוצות הקטנות שלא מצאתי בשום מקום 

יש גם את אריאלה ומוזיקט באזור שגם הם עם שם טוב בקרי גם שם 
בהצלחה

המלצות על מעון או פעוטון פורום - המלצות על גני ילדים ע 05/03/16 23:47
מחפשת המלצה על מעון ברמת השרון שכונת הדר או בצפון תל אביב
המלצה דחופה על גן הפרחים והגנן הקטן בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים שירה 01/03/16 12:42

היי, מבקשת ממי שמכירה המלצות לגביי גן הפרחים ברח' אברבנאל והגנן הקטן ברח' צ'לנוב פתח תקווה, תודה.

משפחתון בחולון או באזור פורום - המלצות על גני ילדים לינור 29/02/16 12:28
מחפשת המלצות למשפחתון בחולון או באזור לתינוק בן 5 חודשים תודה לעונים.
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
חברה לבניית אתרים ekdesign.co.il