כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
המלצה על משפחתון פורום - המלצות על גני ילדים מיקה 05/07/15 13:41
מחפשת משפחתון קטו ואינטימי עבור ביתי שתהיה בת 1.4 חודשים , מקום נעים, חם ואינטימי בצפון תל אביב/ הדר יוסף/ רמת אביב . אשמח להמלצה חמה 
מחפשת המלצה על גן 123-ניצן ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אורטל 04/07/15 15:00
שלום,
הבן שלי קיבל את הגן לשנה הבאה (בן 3) ורציתי לדעת איך הגן ואם אפשר לקבל המלצה / חוות דעת על הגן ועל הצוות (גננת והסייעת).
מחפשת חוות דעת על אשכול הגנים החדש ברחוב השניים לילדה בת 3 פורום - המלצות על גני ילדים יעל 03/07/15 08:50
מחפשת חוות דעת על גן נופר גבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים יעל 03/07/15 08:49
לילדה בת 3 שקיבלה שיבוץ לשם..
המלצה למשפחתון בצפון הישן תל אביב פורום - המלצות על גני ילדים סבתא מירה 01/07/15 23:03
מבקשת המלצות לפעוטון או גן לילד בן שנה ושבעה חודשים בצפון הישן תל אביב
המלצה על משפחתון ברמה אחרת בחולון פורום - המלצות על גני ילדים ליזי 01/07/15 19:45
ממליצה בחום על בייבי. צמרת משפחתון ברמה אחרת חום ואהבה ומצלמות אינטרנט כך תוכלו לצפות בילדים במשך היום ניסיון 20שנה
בייבי צמרת 0502227863 פא ני 02/07/15 12:42
מחפשת המלצות למשפחתון ברמת אביב פורום - המלצות על גני ילדים מימה 01/07/15 18:49
שלום לכולם,

מחפשת המלצות למשפחתון/פעוטון קטן ונחמד ברמת אביב לבני שיהיה בן שמונה חודשים בספטמבר.

תודה!
המלצה על משפחתון בכפר סבא פורום - המלצות על גני ילדים הילה 18/06/15 14:59

ממליצה בשמחה ובאהבה רבה על המשפחתון "גן שוש" בכפר סבא! www.ganshosh.co.il  אין כמו הצצות הזה! הגעתי לגן רק בילד השני וחבל שלא גיליתי כבר בילד הראשון...

מחפשת משפחתון במרכז ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים נטע 18/06/15 13:16
שלום,אני מחפשת המלצה למשפחתון קטן במרכז ראשון , באיזור של קניון רוטשילד, עבור בני בן ה-5 חודשים.
תודה
מחפשת גן או משפחתון עד 10 ילדים בדרום נתנינ פורום - המלצות על גני ילדים אמא לילד רגיש 18/06/15 11:06
קסם של גן פורום - המלצות על גני ילדים זיכרון יעקב 17/06/15 15:26
ממליצה בחום, בעלים חדשים עם ניסיון.. ולב ענקי
המלצה מיוחדת פורום - המלצות על גני ילדים שמרית 17/06/15 14:14
שלום לכן
שמי שמרית ולאחרונה יצא לי לעבוד עם האתר הבא
המציע מגוון שירותי פתרונות בניית אתרי אינטרנט גם לגני ילדים
אני ממליצה בחום
המלצה על משפחתון קידס ברמת גן פורום - המלצות על גני ילדים אלה 16/06/15 11:09
ממליצה בחום על משפחתון קידס ברמת גן. שני הילדים שלי היו שם ואם זה היה תחוי בי הם גם היו ממשיכים עד כיתה א. גננת מדהימה וחמה, מקום יפה, נקי ונעים והלכתי לעבודה באמת עם שקט נפשי. 054-5560172
ממליץ על ציפ-צהרון פורום - המלצות על גני ילדים הממליצה הגדולה 15/06/15 16:19
אני רוצה להמליץ מאוד על ציפצהרון - (צהרון בחיפה)
הגננת ציפרה מיוחדת מאוד עם גישה מדהימה לילדים.
את אם אתם גרים באזור חיפה והקריות כדאי לכם :-)
גן סוזי בחולון פורום - המלצות על גני ילדים אמא ממליצה 13/06/15 17:11
מי שקיבלה שיבוץ רחוק מהבית לגן עירייה ואינה מרוצה, ברצוני להמליץ על גן סוזי ברחוב מוהליבר בחולון.
הגן ברשימת הגנים בהם ניתן לקבל סבסוד מהעיריה. גן חם ואוהב עם פעילויות העשרה וחוגים.
ענת גננת מקסימה, רכה ואנושית.
מחפשת משפחתון קטן בכרם התימנים ת"א פורום - המלצות על גני ילדים הילה 11/06/15 09:33
אהלן. מחפשת בנרות מסגרת חמה קטנה ואיכותית לבתי לשנה הבאה (החל מאוקטובר) כשתהיה בת 9 ח, באזור כרם התימנים. משפחתון ובו 3-7 זאטוטים. 
תודה רבה!
גן סייפן בחולון. פורום - המלצות על גני ילדים jaky 10/06/15 22:29
שלום לכולם!
האם משהו מכיר גן סייפן בחולון ויכול להמליץ על גן הזה.
אשמח לתשובה.
המלצה עלהגן של עדנה רמת גן פורום - המלצות על גני ילדים יערה 10/06/15 15:24
אשמח לחוות דעתכם על הגן של עדנה
עוברים לבניין הטייסים
משפחתון מומלץ אלה 16/06/15 11:11
אם מדובר בתינוק יחסית, תנסי את משפחתון קידס, אני ממליצה בחום!!!! 054-5560172
הגן של עדנה טניה 17/06/15 09:28
ממליצה ממליצה ממליצה לצערי הרב אין גנים כאלו -עדנה מדהימה הבוגר שלי היה בגן מאוד מפורסם באזור ולקטן שלי לא היה שם מקום רשמתי אותו אצל עדנה והיום אני מודה לאלוהים על המזל שקיבלתי אין להשוות -עדנה גננת מדהימה עם צוות מדהים
שאלה פורום - המלצות על גני ילדים a.d 09/06/15 20:40
היי,האם מישהי מכירה את גן אתי שהיה ברמת גן? הבנתי שהוא נסגר...
המעון של חנהלה פורום - המלצות על גני ילדים שירה 09/06/15 14:53
המלצה: חיפשנו לנבו, בננו הבכור, מסגרת יומית כאשר היה בן 10 חודשים. הורים צעירים ולא מנוסים שכל מה שהיה חשוב להם הוא שבנם יקבל חום ואהבה. כבר מהמפגש הראשון היה לנו ברור שחנהלה היא הרבה יותר מסתם גננת. החיוך, הרוגע, האהבה בעיניים לצד הגישה החינוכית והרצון לפתח את האינדיבידואליות של כל ילד, כבשו אותנו. חנה ומעונה המקסים מהווים עבורנו מקום של שקט נפשי. חנה משמשת כמורת דרך של ממש והאהבה שנבו מפגין כלפיה, כמו גם השמחה שאיתה הוא מגיע וחוזר מהמעון, הם המדדים הטובים ביותר עבורנו שעשינו את הבחירה הנכונה והטובה ביותר בשבילו ובשבילנו! נבו הולך וגדל לנגד עינינו, ילד סקרן, מאושר, תקשורתי ברמה בלתי רגילה ואוהב אדם... זה הרי ברור לכל שגם הפרח הכי מוצלח ויפה צריך קרקע פוריה כדי לצמוח מתוכה. תודה לחנה ולכל צוות המעון! יוחאי ושירה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il