כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - המלצות על גני ילדים פורום - המלצות על גני ילדים

חפש בפורום

פורום - המלצות על גני ילדים
הורים יקרים 
מטרת הפורום, היא לתת לכם ההורים והגולשים גם יחד, הזדמנות לחיפוש
המלצה על גן ילדים, ולשאול שאלות בכל עניין,  כי אצלנו אתם בראש!

בברכה צוות גן פור יו
כללי הפורום 
 אם מבקשים מכם המלצה לגן, אנא כיתבו המלצה בלבד.
 אין לכתוב או לפגוע בגן או בגננת מסוימת,
 אין לכתוב לשון הרע ורכילות על גני ילדים או על גננת !!
אם ברצונך לשתף את שאר הגולשים בבעיה כלשהיא,
   אין לציין את שם הגן כלל, אלא רק את הבעיה שברצונכם לקבל עזרה לגביה.
   זה לא המקום לפרסום הגן, על מנת לפרסם גן יש להכנס לפורום פרסום הגנים והמשפחתונים. 
כבדו את כללי הפורום כדי שיהיה נעים לכולנו !  

לשאלות, הערות והארות ולכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בדוא"ל

gil@gan4u.co.il

כותרת פורום שם תאריך שעה
המלצה לגנים במזרח ראשון לציון פורום - המלצות על גני ילדים אירית 09/04/16 21:28
היי, מחפשת המלצה לגן טרום חובה וגן לגיל 1.5 באמריקן קולוני במזרח ראשון לציון. תודה
מחפשת גן/מעון לגילאי שנתיים באזור רמת ורבר בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים חן 03/04/16 22:33
שלום רב, מעוניינת להעביר את בני לגן אחר. אשמח להמלצות על גנים באזור רמת ורבר בפ"ת או באזור הקרוב. הדבר הכי חשוב כמובן זה חום ואהבה אבל בנוסף חשוב שתהיה גננת מוסמכת, סדר יום קבוע, עבודה התפחתותית ולימודית עם הילדים וכמובן אוכל טרי מבושל והגיינה.
תודה!
המלצה לפעוטון/משפחתון/מעון בגבעת רמב"ם פורום - המלצות על גני ילדים אמא דואגת 31/03/16 12:38

שלום לכולם,

מחפשת פעוטון/משפחתון/מעון לתינוקת בת 5 וחצי חודשים באזור גבעת רמב"ם בגבעתיים - אשמח להמלצות,

בברכה,
אמא דואגת

חלי חלי 05/04/16 20:48
ממליצה לך בחום על גן מקסים הוא נמצא בשכונת מרום נווה, ומרום נווה מאד קרוב לגבעתיים, אני אישית באה מרחוב ביאליק ברמת גן, זאת דרך ארוכה אך שווה את הגן הנפלא הזה. יש בגן צוות מנצח! באמת כל אחת מהן מדהימה בפני עצמה. אני בעיקר מרוצה מהמוסיקה ומהחוגים סביב מוסיקה בעיקר תיאטרון בובות, בתי מספרת כל יום על הגן ועל החוגים וכל מופע בגן פשוט מדהים! נטלי הגננת משקענית שאין דברים כאלה!  ובכלל הגן מאוד מושקע מכל הבחינות!
טלפון של נטלי מנהלת הגן:0502325121.
גן מומלץ בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים אבנר 23/03/16 10:42
היי,
מחפש גן מומלץ בפתח תקווה לגילאי שנתיים
באיזור דרום העיר ומרכזה, פחות באיזור אם המושבות (רחוק לנו מדי)
בתודה מראש!
ויצו כוכב הצפון פורום - המלצות על גני ילדים שיר 19/03/16 08:11
מישהי מכירה את הגן? המלצות? הערות? מתלבטת לגבי הכנסת תינוק בן שנה וחודשיים
מחפשת גן דובר אנגלית בקעת-אונו-פתח-תקווה משהו יכול לעזור? פורום - המלצות על גני ילדים ניצן 17/03/16 10:14
גן דובר אנגלית בקעת אונו - פתח-תקווה פורום - המלצות על גני ילדים ניצן 17/03/16 10:11
המלצה על גן צמרת רמת גן...:) פורום - המלצות על גני ילדים מיכל 15/03/16 13:28
היי,

אני רוצה המלצה על גן צמרת ברחוב בר כוכבא ברמת גן.
הבת שלי נמצאת כרגע בגן פיציקטו לצערי הרב! וחייבת להחליף לה מסגרת דחופה! 
אשמח להמלצות או דיס המלצות
קרן קרן 17/03/16 20:32
ממליצה לך בחום על הגן על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן. התאומים שלי היו שם. גן מדהים. התחלנו בתינוקייה של נטלי, והמשכנו לקבוצת הביניים ואז לגדולים. נטלי והבנות מרעיפות הרבה חום ואהבה על הילדים ונתנות את הנשמה להם. הן מדהימות כל אחת מהן. יש הרבה חוגים. נטלי כל שנה מביאה עוד חוג טוב מאוד ומוצלח. הרבה מפגשים יש בגן וילדי תמיד סיפרו לי על כל ספר שהם קראו ונטלי תמיד קוראת להם סיפורים כל ספר שיוצא נטלי מביאה וקוראת להם אותו במפגש. ממליצה על הגן גם אם זאת דרך ארוכה. אני באתי מגבעתיים בשביל הגן הזה. טלפון של נטלי המדהימה ליצירת קשר:0502325121. סוף שבוע טוב?
טיף טף של עדנה / אריאלה /מוזיקט נעמה 29/03/16 11:48

לא מכירה את צמרת 
אנחנו ממרום נווה ונרשמנו לעדנה עם המון המלצות חמות - אני אהבתי את השקט והקבוצות הקטנות שלא מצאתי בשום מקום 

יש גם את אריאלה ומוזיקט באזור שגם הם עם שם טוב בקרי גם שם 
בהצלחה

המלצות על מעון או פעוטון פורום - המלצות על גני ילדים ע 05/03/16 23:47
מחפשת המלצה על מעון ברמת השרון שכונת הדר או בצפון תל אביב
המלצה דחופה על גן הפרחים והגנן הקטן בפתח תקווה פורום - המלצות על גני ילדים שירה 01/03/16 12:42

היי, מבקשת ממי שמכירה המלצות לגביי גן הפרחים ברח' אברבנאל והגנן הקטן ברח' צ'לנוב פתח תקווה, תודה.

משפחתון בחולון או באזור פורום - המלצות על גני ילדים לינור 29/02/16 12:28
מחפשת המלצות למשפחתון בחולון או באזור לתינוק בן 5 חודשים תודה לעונים.
מבקשת המלצה על הגן של מיכל גבעתיים פורום - המלצות על גני ילדים אמא אוהבת 28/02/16 11:56
היי לכם, הגן של מיכל ברחוב ההגנה בגבעתיים. האם מכירים ויכולים להמליץ?
מומלץ, מומלץ, מומלץ!!! ליאת גורדון 28/02/16 18:52
ממליצה לך בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן, הוא די קרוב לגבעתיים ואני עוד באה מאבא הלל זה אותו מרחק נסיעה ושווה את הדרך! גן מוסיקלי מאוד וזאת משום שנטלי מעבירה כל יום שיעור מוסיקה מהמם והיא מביאה כלי נגינה והילדים מנגנים.בני מאוד אוהב לנגן בחוג הזה וכל יום הוא מספר על כלי נגינה חדש שלמד. אני גם מאוד מרוצה מארוחות המושקעות והבריאות שנטלי מבשלת לילדים כל היום ובתור אחת שאכפת לה מה שבני יואכל, אני מאוד מרוצה מהבחירה בתפריט מאוד חכם. והצוות אכפתי ודואג גם בתינוקייה קיבלתי יחס מעל ומעבר וכל שאלה ענו לי הבנות ותמיד היתה לי אוזן קשבת במיוחד שבני הוא הראשון וכאמא יש לי המון חששות ותמיד נטלי מרגיעה ותומכת בכל דבר ובכלל נטלי היא מלאת ניסיון ורואים זאת בעבודתה הנפלאה. התינוקייה שבני היה היא מטופחת ומושקעת. אני מרוצה מאוד וזה גן הכי מדהים שיש!!! אני משאירה לך פלאפון של נטלי הנפלאה:0502325121.
המלצה על גן בכפר סבא פורום - המלצות על גני ילדים נטליג 23/02/16 09:37
שלום, אשמח לדעת על המלצות לגנים שמסובסדים ע"י משרד הכלכלה והתעשייה (ויצו,נעמת) כבור גיל שנה. עדיפות לגנים במזרח כפר סבא אך אם יש אחרים מומלצים אשמח לדעת גם עליהם (את רשימת הגנים יש לי אך מעוניינת לשמוע חוות דעת עליהם)
מחפשת תינוקייה באזור בר כוכבא בחולון דחוףףף פורום - המלצות על גני ילדים דנה 21/02/16 10:58
היי צריכה דחוף תינוקייה לגיל  של חמישה חודשים באזור בר כוכבא שכונת רסקו ג. 
מישהו יכול להמליץ על גןילדי שמנת בפת? פורום - המלצות על גני ילדים איילת 20/02/16 01:44
הי. מישהו מכיר את גן ילדי שמנת ברח הנשיאים ויכול להמליץ? איך היחס? האוכל? הגננות? תודה רבה לעונים
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון פורום - המלצות על גני ילדים ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריו 17/02/16 21:08
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן. גן מוסיקלי עם גננות וסייעות מוסיקליות. יש בגן מגוון רחב של חוגים ובין היתר חוג ריתמוסיקה שמעבירה אותו גננת מוסיקלית שמביאה כלי נגינה מכל העולם ובסוף מספרת סיפור מוסיקלי. מאוד יפה. יש תינוקייה נפרדת מהגן ליד הגן עם חדר גימבורי,חצר מוצלת עם מיתקני חצר חדישים ודשא סינטטי ועטד. הגן והתינוקייה דוגלים בארוחות בריאות וביתיות שמבושלות בגן ובתינוקייה מידי יום. מספר פעמיים בשנה מתקיימים הרצאות עם מלחיני הארץ בנושא מוסיקה ישראלית,תקופות במוסיקה, מלחיני הארץ והעולם. מאוד יפה. יש שני חצרות בגן אחת לגדולים והשנייה לקטנים והן מוצלות ומאובזרות במתקני חצר חדישים ודשא סינטטי ועוד. הצוות בגן מעולה ונטלי מדהימה! טלפון של נטלי מנהלת הגן והתינוקייה:0502325121.
ממליצה על הבית של ברכה בכפר סבא פורום - המלצות על גני ילדים אמא מרוצה 17/02/16 01:56
לכל המחפשות משפחתונים באזור כפר סבא, ממליצה בחום על ה'בית של ברכה' בכפר סבא. המקום חם, אוהב, נקי, האוכל ביתי ותמיד ידעתי שהילד שלי בידיים טובות ואני שקטה. מומלץ בחום!!
פרח של גן (המלצות?) מחפשת פעוטון/ משפחתון באיזור רמת גן (בורסה, אבא הלל) פורום - המלצות על גני ילדים קארין 16/02/16 20:02
היי מחפשת פעוטון או משפחתון מומלצים לבני (בן חצי שנה) באיזור רמת גן (בורסה, ביאליק, אבא הלל). אשמח לשמוע גם דיס המלצות מניסיונכם. בנוסף אשמח לשמוע אם מישהו מכיר את פרח של גן ויש לו משהו לומר עליו לטובה או לרעה. תודה למשיבים
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון מירב אמא מרוצה מאוד 17/02/16 21:07
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן. גן מוסיקלי עם גננות וסייעות מוסיקליות. יש בגן מגוון רחב של חוגים ובין היתר חוג ריתמוסיקה שמעבירה אותו גננת מוסיקלית שמביאה כלי נגינה מכל העולם ובסוף מספרת סיפור מוסיקלי. מאוד יפה. יש תינוקייה נפרדת מהגן ליד הגן עם חדר גימבורי,חצר מוצלת עם מיתקני חצר חדישים ודשא סינטטי ועטד. הגן והתינוקייה דוגלים בארוחות בריאות וביתיות שמבושלות בגן ובתינוקייה מידי יום. מספר פעמיים בשנה מתקיימים הרצאות עם מלחיני הארץ בנושא מוסיקה ישראלית,תקופות במוסיקה, מלחיני הארץ והעולם. מאוד יפה. יש שני חצרות בגן אחת לגדולים והשנייה לקטנים והן מוצלות ומאובזרות במתקני חצר חדישים ודשא סינטטי ועוד. הצוות בגן מעולה ונטלי מדהימה! טלפון של נטלי מנהלת הגן והתינוקייה:0502325121.
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון פורום - המלצות על גני ילדים רונית אמא מרוצה מאוד 10/02/16 14:30
ממליצה בחום על הגן בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן. גן מוסיקלי. הצוות בגן חם ואוהב ונטלי מדהימה! יש בגן מגוון רחב של חוגים ובין היתר חוג ריתמוסיקה שמעבירה אותו גננת מוסיקלית שמביאה כלי נגינה מכל העולם ומספרת בסוף סיפור מוסיקלי. מאוד יפה. יש תינוקייה ליד הגן עם חדר גימבורי,חצר מוצלת עם מיתקני חצר חדישים ודשא סינטטי ועוד. הגן והתינוקייה דוגלים בארוחות בריאות שמבושלות בגן מידי בתפריט ביתי. יש שני חצרות בגן האחת לגדולים והשנייה לביניים, החצרות מטופחות, מוצלות ומאובזרות במתקני חצר חדישים ודשא סינטטי ועוד. ובנוסף מתקיימים בגן הרצאות מוסיקליות על מלחינים מכל הולם ותקופות מוסיקליות יפה מאוד. גן מדהים ששווה כל דרך! טלפון של נטלי המדהימה מנהלת הגן:0502325121.
ממליצה על גן קוביות בתל אביב פורום - המלצות על גני ילדים כרמית אמא לשניים 10/02/16 14:08
הגננת זמירה מקסימה וצוות העובדים מוםלא. אוהבת אותם מאוד וממליצה בחום רב. הטלפון של הגננת- 0528401388. 
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
חברה לבניית אתרים ekdesign.co.il