כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן

חפש בפורום

פורום עיצוב תכנון ומיתוג הגן

מנהלת הפורום-  לוין מלכי, מעצבת פנים ומעצבת גרפית עם ניסיון רב בתחום הגרפיקה והמיתוג.
עיצוב פנים לגן חדש, רענון לעיצוב קיים, שיפוץ גן כולל, איך להתחיל, מה לעשות, התנהלות מול בעלי מקצוע, הכוונה מקצועית בנושאי עיצוב פונקציונאליים, ייעוץ פנג שוואי לגן לזרימת אנרגיות נכונה, שימוש בגוונים נכונים חלוקת אזורים חכמה ועוד...

המטרה : להקנות לכן הגננות את היכולת לשווק את עצמכם נכון החל מהשלב הראשון , עיצוב נכון וחלוקה נכונה של הגן, שיווק ופרסום נכון של הגן בכל האמצעים אשר עומדים לרשותך.

אני כאן בשבילכן, בהצלחה...

כותרת פורום שם תאריך שעה
לשלב פינת זולה לילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אביב 22/09/14 21:53
היי חברים היום הייתי בגן של הבן שלי וראיתי שם פינת זולה יוקרתית עם מזרנים וכריות לילדים בגרסה משודרגת ממליץ לכם לשלב את זה בכל גן, גם מוסיף יופי וגם ממש נוח ובכלל הריפודים והכריות ניתנים לכיבוס
עצות נוספות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן שלומית 18/09/14 12:47

פורום מהמם מאוד אהבתי את כל התגובות, נתתן לי הרבה טיפים מעולים לעיצוב החדש שאני מתכננת לגן שאני רוצה לפתוח בקרוב.

מזמינה אותכן לראות חברה מעולה שמצאתי שנותנת הרבה טיפים ועצות לעיצוב בצורה נכונה מבלי צורך לשבור את הארנק

http://www.housein-kidsrooms.co.il/#!kidsroom-how-to-buy/c22en

בניית פרגולות לגן ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן עומר לוי 04/09/14 08:36
ילדים נמצאים חלק גדול מהיום בחוץ ומשחקים במשחקים שלהם 
עם החום הישראלי קשה מאוד לשמור על הילדים מהתייבשות ולהגן עליהם
לכם מאוד מומלץ לבנות פרגולות כדי להגן עליהם מפני השמש ולתת להם לשחק בחוץ כמו ילדים, אחת החברות המעולות לבניית פרגולות איכותיות ובטיחותיות היא טרופיקאזה
שלום רב פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יניב 08/06/14 11:21
 אנו בונים גן ילדים חדש התחלתנו להרחיב את מקום 
זה היה דירה שהופכים אותוה לגן 
ידוע לי שצריך אישור חורג 
אני צריך לדעת את התקנים הנצרכים לגן ילדים 
כגון סורגים 
מעקה 
שירותים (האם צריך שירותים לגננת ולילדים בנפרד ז"א בגבהים שונים)
מטבחון 
סוג הריצוף (האם פרקט זה טוב או שזה דליק לכן אסור)
גודל הכיתה 
הכניסה אצלנו היא ירידה עם מדרגות מה הגודל של המדרגות שצריכים להיות

מבחינת תקציבית אני לא עושה חשבון בעיקרון אני רוצה שזה יעמוד בכל התקנים 
כולל כל הציוד המתאים למשל לפלורסנטים צריך הגנה ולדלתות וכדו' 

מה הם התקנים שצריך לדעת 
ניסיתי לברר ברשת ולא מצאתי מישהו או מישהי שיודע לענות על השאלות 
אני מקווה שהגעתי למקום הנכון המייל שלי yaniv134@gmail.com 
ניתן לשלוח לי לשם כיון שאני באתרי אינטרנט לא רואה קישורים משום מה ולא רואה תמונות 

תודה רבה
אני חושב שזה עניין לעורכי דין אבירם 20/10/14 16:47
עורך דין מתחום המקרקעין למשל בטח יידע לענות על שאלה כזו. לדעתי, גם שיחת טלפון יכול הלעזור (ואפשר למצוא היום בקלות עורכי דין, כמו כאן: http://www.d.co.il/h-c9010118-e0-p0-l0/) ואולי לא יהיה צורך בפגישה שזה כמה מאות שקלים. בהצלחה!
גן חדששששש מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 22/10/14 18:30
קודם כל שלום רב והמון בהצלחה.....
1. אישור לשימוש חורג במבנה, קודם כל יש לבדוק את הסטטוס של הנכס יתכן שהתבע מתאימה ולא ידעת.
2. לידיעה - רוב גני הילדים בארץ פועלים במבנים בהם אין אישור לשימוש חורג לגן ילדים.
דבר נוסף שחשוב לדעת אישור לשימוש חורג במבנה ניתן ל- 5 שנים כשלאחריהם מאריכים ל-5 שנים נוספות ואח"כ יש לעשות שינוי תבע.
3. סורגים לבטיחות כן, התקן קיים יש לבדוק עם הקבלן המבצע שידוע לו התקן כנ"ל לגבי מעקה, יש להוסיף מאחז יד בגובה 60 ס"מ.
4. שירותים - יש תקן מאוד ברור עם מידות גבהים מרחקים בין קבועות סניטריות וכדומה.
5. גודל כיתה בהתאם לכמות הילדים.
6.  מדרגות זו בעיה בגן - אבל בגנים פרטיים יש, בגני תמ"ת וכדומה יש מעלית.
לגבי תקן - יש תחשיב ותקנים בהתאם לסוג המדרגות.
7. קיימים עוד פרטים רבים אחרים-לטיפולך.

בברכה,
מלכי לוין, עיצוב ועיצוב גני ילדים
052-2256812
רכישת ציוד איכותי לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רינת 30/01/14 11:05
היי,
אני מחפשת לרכוש ציוד לגן, עד עכשיו מצאתי רק ציוד בסיסי באיכות סבירה אבל לא מאוד טובה, המחיר לכמות גדולה אמנם טוב אבל האיכות... לא מי יודע מה. אני מחפשת משהו כזה - מצעים , כלומר באיכות כזאת. אשמח להמלצות
רינת
ציוד לגן מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 19/02/14 08:21
בוקר טוב,
לגבי ציוד לגן תהיי בבקשה יותר ממוקדת איזה ציוד את מחפשת לאיזה צורך 
ריהוט או ציוד מתכלה?

לגבי מצעים - קיימות היום שתי אלטרנטיבות :
מיטה נערמת
מזרן נעמ"ת

לשתי החלופות קיימים מצעים כשבמקרה של המיטה הנערמת המצעים קטומים
בצדדים.
ברוב המקרים מומלץ להשתמש במצעי טריקו אלסטיים וכמובן בצבעים אחידים אבל לא לבן!, כי הלבן לא נשאר לבן ומתלכלך בקלות.

בהצלחה,
לוין מלכי עיצוב ועיצוב גני ילדים
052-2256812
דיזיין-תאורה פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אלי מאיה- ניפוח זכוכיות 16/01/14 13:06
דיזיין תאורה הנה מבין החברות המתקדמות והיחידות בארץ המייצרות גופי תאורה מעוצבים ברמה גבוהה בעיצוב אישי ולמטרות שונות לבית ולגן.
האם יש הבדל בין חברות התאורה? דן 25/01/14 12:39
אני חיפשתי פתרון תאורה לגן הילדים של אשתי ומצאתי את החברה הזאת
http://www.rustart.co.il/ האם יש שוני בינכם?
תאורה בגן ילדים מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 19/02/14 08:32
בוקר טוב,
תאורהההההההההההה
אחד הדברים הכי חשובים בגן ואחד הדברים שנותנים עליהם הכי פחות את הדעת וחבל מאודדדדדדדדדד.
לפני הכל חשוב לדעת, תאורה משפיעה לנו על מצב הרוח ורמת העייפות !!!!
מחקרים מוכיחים שאנשים שעבדו במקומות חשוכים וכאלה שלא מוארים הייטב מתפקדים פחות טוב, עייפים ותפוקת העבודה שלהם נמוכה משמעותית ביחס לעובדים שעובדים במקומות מוארים היטב.
לכן לפני הכל - ובשביל שהעובדים שלכם יתפקדו כמו שצריך - תאורה תאורה תאורה.
מעבר לכך - כיתת גן נראת הרבה יותר טוב כשהיא מוארת ואם אין מספיק חלונות אז זה הופך להיות צורך.
יש לזכור שקרני אור נופלות על הרצפה באלכסון וכן שימי לב לחלוקת התאורה בחדר ואז תביני כמה נורות צריך.
לגבי סוג התאורה: כמובן, תאורה חסכונית, T5, תאורה פלורוסנטית, LED ודומיהם.
כמובן גוף תאורה מוגן - שילד לא יעיף בטעות צעצוע שישבור את הנורה.
לידיעה - האבקה שנמצאת בתוך הנורות יכולה לגרום לעיוורון!!!!
ואחד החשובים - תאורת חרום, חשוב שתהיה בכל גן!

בהצלחה,
לוין מלכי, עיצוב ועיצוב גני ילדים
052-2256812
לוחות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פרח 25/12/13 16:48
שלום
מבקשת לשמוע על חלופות עכשויות ללוחות הלבד  המיושנים בגן הילדים
האם חייבים לוחות על פי תקינה ולמי יש רעיונות .אשמח לקבל תגובה 
חלופות ללוחות לבד מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 19/02/14 08:17
שלום לך....
קודם כל לידע כללי כל חיפויי הקיר במשטחי לבד יצאו מן העולם לפני כמה שנים והסיבה העיקרית היא בריאות הציבור.
המשטחים הללו לא היו מטופלים, לא היו מנקים אותם, בטיות רטיבות ועובש, קרקע מצויינת לפיטריות מכל הסוגים, קרדית האבק ועוד אין ספור בעיות תברואתיות.
אז קודם כל ולפני הכל לכל מי שיש עדיין בגן-להוריד דחוף!!!!!!!
פתרונות : צביעת הקיר עד גובה 120 בצבע שמן מבריק - פעם במ' חודשים קצת מים אקונומיקה ומטלית לחה לעבור על הכל וזהו - נראה כאילו עכשיו צבעת.

את המשטחים הללו למי שבאמת עבדה איתם ולא רק כאלמנט לספיגת לכלוך, ניתן להחליף בלוחות פעילים נמוכים בכל גודל בהתאם למיקומם בחלל הגן, התקנת הלוח מעל הפנל בשכיבה והגדרת אזור פעילות.

יום נפלא ובהצלחה,
מלכי לוין
עיצוב ועיצוב גני ילדים
052-2256812
תינוקייה פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אורית 18/11/13 08:34
יש דרישה של משרד התמת, לא שיש לי גן כזה אבל מנסה להתאים, בשביל ההורים, מה זה זכוכית ברודה, וחלון צפיה ודלת עם חלון, למה צריך ומה זה? אורית
תקני תמ"ת מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 21/11/13 08:14
שלום לך...
תקנים של מעונות תמ"ת ניתן למצוא בפרוגרמה של משרד התמ"ת הם רבי והם נעשים למטרה מסויימת - תבדקי את העניין היטב באינטרנט.
עכשיו... אם את מנסה לעשות התאמות כדי להיות "יותר בטיחותית ותיקנית", זה כבר משהו אחר.
קודן כל הכוונה לזכוכית רבודה - כלומר לזכוכית טריפלקס שזה בעצם 2 זכוכיות כבשניהם יש חומר שנקרא PVB העניין עם הזכוכית הנ"ל הוא שהזכוכית נשברת היא נשארת בחתיכה אחת רק מנופצת, להבדיל מזכוכית רגילה שנשברת בחתיכות שלמות או זכוכית מחוסמת כמו במכוניות שנשברת לפתיתים.
הסיבה לזכוכית הזאת היא בעצם למנוע מצב בו הילדים עשויים להיפצע במקרה שהזכוכית תישבר.
חלון צפיה - בדר"כ מהשירותים/חדר הטיפולים, וזאת על מנת שהמטפלת תראה את הנעשה בכיתה גם כשהיא מטפלת באחד הילדים בתוך הכיתה.
חלון בדלת, כמו שנשמע - דלת ובה חלון ממש לא חלון אור כמו בשירותים הכוונה לחלון 50/80, אשר תפקידו שמי שנכנס לכיתה יראה מה קורה בה לפני שהוא פותח את הדלת וחס וחלילה לא על פעוט שזוחל ליד הדלת במקרה או נשען עליה.

בהצלחה....
052-2256812
תקן נפילה ומרווח ביטחון פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אורנה 18/11/13 08:32
שלום ובוקר טוב , היו אצלי מהעירייה ואמרו לי שיש לי בעיה עם המשטח - תקן נפילה והמתקן לא עומד טוב צריכה מרווח ביטחון ואישור מכון התקנים, מה זה אומר ???, הוא לא היה נחמד והלך והשאיר אותי ככה, אורנה בבקשה הצילו מה עושים
תקן נפילה.... מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 21/11/13 18:49
  בוקר טוב,
תקן נפילה הוא תקן... בוא נקרא לו "תקן רגישות" כלומר כמה המשטח עליו נופל הילד רך וכמה הוא בולם את הנפילה.
במשטחים כאלו הכוונה למשטחים בדר"כ מתחת למתקני חצר, זה יכול להיות חול, דשא, גומי, אבנים משתלבות, ברגו וכדומה.
המשטח הנפוץ ביותר היום הוא חול וגם בולם זעזועים הטוב ביותר, אבל הוא חומר מאוד בעייתי באחזקה שלו ו"קולט" תולעים, פששפים, כינים ועוד ועוד ועוד
הגומי גם הוא בעל מקדם נפילה יחסית גבוהה - בעייתי מסיבות שונות ואחרות אבל בהחלט חומר טוב כבולם נפילה כתחליף לחול מתחת למתקני חצר.
ריצוף, אבנים משתלבות וכל חבריהם אינם בולמי נפילה ואף מסוכנים שכן כשהם רטובים הם מחליקים מאוד.
קיים חומר היום שנקרא שמטח ריכוך זה מין מזרן/תערבת ספוג מיוחדת בגלילים שניתן להניח כמעט מתחת לכל חומר מה שהופך כל משטח רך יותר ומכאן בעל מקדם הגנה בעת נפילה.
חשוב מאוד !!!!
מרווח ביטחון - קודם כל לידיעה, מתקנים פלסטיק דוגמה סטאפ 2, ליטל טייקס וחבריהם אינם נדרשים באישור מכון התקנים בהצבתם בחצר הגן.
מתקני עץ למיניהם חייבים כן!!!!
במתקנים אלו יש חובה של מרווח ביטחון שזה סדר גודל של 1-2 מ' מסביב למתקן תלוי בגובהו ובדרישות היצרן.
ככלל מומלץ להיצמד למתקני פלסטיק עם כל החסרונות שלהם, שכן מתקני עץ דורשים תחזוקה שלצערי אף גן כמעט לא עושה :(.

בהצלחההההה
052-2256812
לוח עבודות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן חנה דניאלי 18/11/13 08:30
בוקר טוב, מחפשת רעיון ללוח עבודות לכיתת הבוגרים שלנו, נראה לי שאת הכתובת ;)
לוח יצירות מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 21/11/13 19:06
שלום לך.... לפעמים, תמונה אחת שווה אלף מילים :)....
יש לי קיטים דוגמת אלו למכירה עם מגוון משפטים לבחירה והתקנה עצמית.
באהבה,
052-2256812
לוגו- מה זה השטויות האלה??? פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן ריבקי 18/11/13 08:26
רוצה שתסבירי לי למה אני צריכה? אני מבינה שיש צורך כי הורים כבר אמרו לי כמה פעמים וספקים ביקשו ממני אז אולי כן.... אבל למה אני לא קוקה קולה
לוגו מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 21/11/13 19:17
שלום לך יקירתי,
למוח האנושי יש נטיה לזכור אימג'ים = תמונות, לדוגמה: את יכולה לזכור פנים 
של מישהו אבל לא לזכור איך קוראים לו גם אם לא ראית אותו שנים.
אותו הדבר עם לוגו, אנשים תהיה נטיה לזכור את האינג' של הגןף לדוגמה את הגן
עם הג'ירפה, גן עכביש וכדומה... פחות גן שרה או הגן של הגננת מרים.
לכן מיתוג חשוב מאוד אל תקלו בו ראש.
לוין מלכי
עיצוב ועיצוב גני ילדים
052-2256812
אחסון צעצועים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן שרית 18/11/13 08:25
מחפשת פתרון איכותי לאחסון נמאס לי כבר מהבלאגן ולא מצליחה להגיע לפתרון יפה וטוב. שרית
אחסון .... מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 21/11/13 19:13
שלום לך יקירתי,
ברוב המקרים הפתרון הוא כוורת ענקית, קופסאות איקאה לאיחסון שנחשבות הקופסאות הכי טובות שכן הן הכי פחות שבירות.
אחסון לגובה - ניצול אופטימלי של האחסון!
בכיתות תינוקייה - הדלתות יכולות להיות למטה והפוך.

חשיבות מנורות שולחן לגן ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן גבי אלון 16/11/13 15:29
כשמעצבים גן ילדים דבר ראשון צריך שהוא יהיה בטיחותי, משום שילדים קטנים מסתובבים בגן והם צריכים להישמר, דבר נוסף זה השיקול העיצובי של הגן והמיתוג.
לכן שבוחרים לדוגמא מנורות שולחן צריך להתייעץ עם מומחה שיכול לספק מגוון של אפשרויות, לדוגמא:
http://www.rustart.co.il/%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%97%D7%9F.html
ציורים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יעל 09/10/13 10:41
שלום,
איך בסופו של דבר יוצא מילד אמן כמו מנשה קדישמן, הייתי רוצה לדעת את הסוד הזה.
גדר בגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן דורית חן 26/09/13 20:18
אני גננת בגן עירייה ויש לי שאלה בעניין הגדר בגן.
בגן שלנו יש גדר מתכת רגילה מה האפשרות שיש לגדר.
ובכלל אם זה בסדר לעשות גדר חיה מסביב.
דורית
קודם כל כן ערן 30/09/13 11:31
אין שום בעיה לשים צמחיה מטפסת, שיוצרת לבסוף גדר חיה.
רעיון מעולה, ובנוסף תוכלי לשתול עצי פסיפלורה- הצמח מטפס במהירות!!
אני קניתי לחדר הילדים כל מיני מדבקות מדליקות, ממש נתנו חיים לקירות.
ממליץ מחום, נראה לי שזה מתאים מאוד לגני ילדים.
http://www.alini.co.il/catalog.php?act=cat&id=1318
גדר חיה בגן ילדים מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 11/11/13 19:52
גדרות בגן מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 18/11/13 08:22
שלום לך, בעניין גדרות בגן ילדים, קיימת בעיה עם גדר חיה בגן מהסיבה הפשוטה של אלרגיות וכדומה וחוץ מזה יש את עניין הטיפול בגדר חיה שהינו חובה אם רוצים שזה יראה נורמלי, העניין שגן ילדים כשלעצמו זו חבילה לא קטנה לכן רצוי לצמצם את הדברים איתם יש להתעסק וגדר חיה היא אחד מהם. פתרונות מומלצים לגדרות : 1. חיפוי שי משונית מודפסת או חלקה, מומלץ לבחור בשימשונית שכן ברזנט או פלריג נקרעים בקלות בשמש רוח וכדומה וזה נראה אחר כך נורא. 2. חיפוי במבוק קיים בגבהים שונים, 1/1.5/2 מטר אבל מומלץ לקחת עובי 12-14 במינימום מושחל. 3. פתרון נוסף ולא זול גדר פלסטיק לבנה או חיפוי עץ הפתרון הזה יקר אבל נראה מצויין. המון בהצלחה, לוין מלכי, עיצוב ועיצוב גני ילדים 052-2256812
דלתות פנים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן קורל 04/08/13 12:13
אחד הדברים החשובים והבולטים בעיצוב הבית/גן ילדים/משרדי עבודה וכו' הן דלתות הפנים! ממליצה לבחור את דלתות הפנים בקפידה לרגע לא לזלזל בבחירת הדלתות! לפני כמה חודשים עשיתי שיפוץ בגן הילדים, לאחר סקר שוק רציני מאוד של מחירים משתלמים, עיצובים, איכות הגעתי לדלתות פנים של דלתות 2000- מאוד מרוצה מהבחירה. כל מי שנכנס לגן מחמיא על מראה הגן.
רק מראה כמה דלתות פנים הן הפריט העיצובי הבולט ביותר.
לפרטים נוספים: http://www.dlatot2000.co.il/
דלתות פנים מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 04/08/13 21:35
מומלץ לרכוש דלתות תיקניות.
מידה תיקנית היא דלת 90.
מומלץ מילוי פלקסבורד כי הדלתות הללו חזקות יותר ואקוסטיות הרבה יותר.
ידיות מוגבהות.
וחלון צפיה לכל הכיתות.
מומלץ דלתות למינטו לבנות, הרבה יותר קלות לניקוי.
בהצלחה,
מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים
052-2256812
שימשונית פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן קרן לוי 01/08/13 14:53
אשמח לקבל המלצות ליצרני שימשוניות לחיפוי הגדר לגן....
שימשוניות מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 04/08/13 21:36
צרי עימי קשר יש באתר שלי מגוון שימשוניות לבחירה ואופציה לעיצוב אישי.
www.malki-levin.com
יום נפלא,
052-2256812
עיצוב! פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן קרן לוי 31/07/13 17:43
הי!
אשמח לקבל המלצה ליצרן  שימשונית לגדר לגן
הבנתי שיש שימשוניות שההדפסה מחזיקה רק חצי שנה....

ויצרן לברגו לחיפוי החצר
מה המחיר הממוצע?
תודה רבה!
שימשוניות וברגו מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 04/08/13 21:40
מחיר השוק של הברגו - 135 ש"ח למ"ר.
בשימשוניות יש מלא סוגים איכותיים יותר וסינים באיכות ירודה.
כנ"ל לגבי איכות הדפסה וגוונים.
יש לזכור השימשוניות עומדות בשמש והצבע דוהה.
שימשונית איכותית צריכה להיות עמידה לשנתיים-שלוש, ועושה את העבודה בצורה יוצאת מן הכלל.
מומלץ בחום.
לגבי הגרפיקה - לא להתפשר על משהו בבתי דפוס כי הם בדרך כלל לא איכותים וחבל.
בהצלחה,
052-2256812
דשא סינטטי לגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יולי 30/07/13 20:05
ממליצה על אתר להשוואת מחירים לדשא סינטטי - תוכלו לקבל הצעות מחיר לדשא שמתאים לגן הילדים, בולם זעזועים, ידידותי, ללא ריסוס. כנסו לאתר וקבלו טיפים 
http://www.xn--4dbfqadc0cg4e.co.il/
פתיחת גן חדש פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן בת שבע עסיס 09/07/13 21:42

שלום רב
מעוניינת לקבל מידע על שיווק הגן להןרים חדשים\\בתודה מראש

שיווק הגן מלכי לוין עיצוב ועיצוב גני ילדים 04/08/13 21:33
שלום לך,
קודם כל ולפני הכל הגן שלך צריך להיות יפה אסטטי ומה שנקרא "גן מזמין", ואומר שהכל צריך להיות מסודר לא לערום כסאות ולדחוף שולחנות לקיר כאילו עכשיו שטפנו את הרצפה.
הסטטיסטיקה לגבי פליירים לא כל כך ורודה אבל תמיד טוב לעשות בשביל הבאז אבל גם פה צריך לחשוב שכמוכם יש המון, פלייר דווקא עם מעט אינפורמציה ותמונות יכול לעשות את העבודה בצורה מצויינת - תגרמו ללקוח הפוטנציאלי ליצור קשר.
אינטרנט אינטרנט אינטרנט וכמובן פייסבוק, אתר נגיש ויפה.
פוסטרים ברדיוס הגן כל יומיים, לידיעה מטפלות שעובדות באזור מורידות אותן אז להתמיד.
והכי חשוב להיות עינייניות ורציניות, כשמגיע הטלפון ...
בהצלחה,
052-2256812
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il