כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן

חפש בפורום

פורום עיצוב תכנון ומיתוג הגן

מנהלת הפורום-  לוין מלכי, מעצבת פנים ומעצבת גרפית עם ניסיון רב בתחום הגרפיקה והמיתוג.
עיצוב פנים לגן חדש, רענון לעיצוב קיים, שיפוץ גן כולל, איך להתחיל, מה לעשות, התנהלות מול בעלי מקצוע, הכוונה מקצועית בנושאי עיצוב פונקציונאליים, ייעוץ פנג שוואי לגן לזרימת אנרגיות נכונה, שימוש בגוונים נכונים חלוקת אזורים חכמה ועוד...

המטרה : להקנות לכן הגננות את היכולת לשווק את עצמכם נכון החל מהשלב הראשון , עיצוב נכון וחלוקה נכונה של הגן, שיווק ופרסום נכון של הגן בכל האמצעים אשר עומדים לרשותך.

אני כאן בשבילכן, בהצלחה...

כותרת פורום שם תאריך שעה
מתקנים לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן בן 15/11/16 17:33
אם מחפשים או מחפשות כאן מתקני חצר לגני ילדים, או מוצרים לגני ילדים, אז יש מקום מעולה לרכוש את המוצרים, עידן אל גני
מחפשת תוכנת הנהלת חשבונות לגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן איילת 06/11/16 16:19
שלום,

אני מחפשת תוכנת הנהלת חשבונות לגן, שתעשה לי סדר ולא תהיה מסורבלת מדי.

מכירים?
ספסלים מעץ לבית פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן ערן 30/10/16 22:23
אם אתם מעוניינים לספסלים מעץ לבית או לגינה, לחצר משחקים או לגן הילדים מוזמנים להיכנס לhttp://parkbench.co.il/
לגו ענק לעיצוב גני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן מעיין 05/10/16 17:06
אני חייבת לשתף אתכן בפעילות מדליקה שנחשפתי אליה. זה בעצם לגו ענק שהילדים יכולים לבנות כל דבר סטייל הקוביות אבל הרבה יותר יציב וצבעוני.
זה מאד מרשים לבנות עם הלבנים כל מיני סוגי מבנים בית, גדר מפרידה ועוד מלא דברים מדליקים. ממש כיף!
There are so many unique ways to use EverBlock for learning

אתר החברה בארץ: www.everblock.co.il
נציגה: מירי 052-8518456
איך לא חשבו על זה קודם? פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אמא 22/09/16 17:13
תקשיבו אימהות וגננות יקרות,
בימינו, כאשר בעיות ההיפראקטיביות וחוסר הקשב והריכוז שברו שיאים חדשים- יש דרך טבעית לפרוק את הלחצים, את התדרים האקטיביים במוח ואת המרץ- ספורט!
אז למה אין טרמפולינה ושאר דרכים לאותה מטרה?
איך לא חשבו על זה פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן momy 22/09/16 17:12
תקשיבו אימהות וגננות יקרות,
בימינו, כאשר בעיות ההיפראקטיביות וחוסר הקשב והריכוז שברו שיאים חדשים- יש דרך טבעית לפרוק את הלחצים, את התדרים האקטיביים במוח ואת המרץ- ספורט!
אז למה אין טרמפולינה ושאר דרכים לאותה מטרה?
אדנית לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן דניאל 19/09/16 10:04

אני רוצה להמליץ לכם על אדנית מעץ שנגר מקסים בשם שלום יוצר לפי מידות, הן איכותיות לסביבה, יציבות ומשדרגות את סביבת הגן. במשפחתון של אמא שלי כבר יש 6, ואנחנו מתכננים על עוד!

לכל האדניות - לחצו כאן

אינסטלטורים נפלאים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן לאה שיפר 18/09/16 18:21
שלום לכם,
רציתי להמליץ לכולכם על צוות נפלא של אינסטלטורים נפלאים למדי.
באתר ניתן למצוא אינסטלטור תל אביב .
הצוות מאוד עוזר, תומך ומושיט יד לעזרה.
העלויות מאוד משתלמות.

ממליצה בחום,
לאה
תודה נירה 25/10/16 12:55
יש גם את הנושא של הקמת חברה
איתור נזילות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן זהבה כהן 09/09/16 14:17
שלום,
אני רוצה להמליץ לכם על אתר נהדר לאיתור נזילות בבית ים.
העבודה מתבצעת בצורה מאוד מקצועית והצוות אדיב.
המחירים נוחים ומשתלמים מאוד.
אני אישית נהנתי מתוצאות נהדרות בגן הילדים אותו אני מנהלת.

ממליצה בחום,
זהבה
ריהוט לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אוהד 01/09/16 16:26
במידה וצריכים כאן המלצה לריהוט לגני ילדים איכותי ובטיחותי במיוחד, כדי לראות את המגוון של חברת עידן אל גני מקיבוץ נצר סרני
המלצה על מעצבת פנים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אורלי בן נתן 30/08/16 23:39
אני כקבלן מאוד אוהב לעבוד עם מעצבות פנים, לא אחת יצא לי לעבוד עם מעצבת פנים וחשוב להבהיר שרובן יודעות מה הן עושות. שימי דגש על הרצון שלך ולא על הרצון של המעצבת. שימי לב לעשות זיכרון דברים, לבצע תיאום ציפיות.

בהצלחה

קישור לאתר שלי פה
תגובה מאמי 19/09/16 10:49
ובסוף בשביל הטאצ' המהותי ביותר, אל תשכחי לשנות את החזות ע"י שלטים לבית מעץ מניסיון זה עושה את ההבדל
מיתוג הגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן ronalon 11/08/16 08:46
מיתוג נכון לגן מתחיל בבטיחות לילדינו, חברה דשא עוז מספקת דשא סינטטי בשילוב משטחי בטיחות עם עיצוב ומיתוג מיוחד בהתאם לצרכי הגן
גן ילדים ממותג נאור 30/08/16 23:44
היי,
עשית אחלה עבודה של מיתוג, יפה, יש לי רשת של גני ילדים בחולון בראשון לציון ובגנות ליד צומת מסובים שם.

http://www.ganbakfar.com/
ניקיון של גן ילדים בדרום פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן עינב 29/07/16 01:17
שלום, ההורים אצלנו בגן מאוד פדנטים בכל העניין של ניקיון הגן והם רוצים שכל ההורים ישתתפו בהוצאה כדי שנזמין חברת ניקיון שתבוא ותעשה ניקיון יסודי פעם בחודש או בחודשיים לפחות. הגן נמצא ליד שטח פתוח והוא אכן צובר לכלוך בצורה די מהירה, וילדים מטבעים לא ממש שומרים על ניקיון המקום וגורמים להצטברות של לכלוך בצורה אינטנסיבית מידי.. חיפשתי חברת ניקיון בדרום שתבצע את השירות באופן קבוע שוטף ורציתי לשמוע אם יש למישהו פה ניסיון או המלצות על חברת ניקיון שיכולה להתאים למשימה.. ובכלל אם יש פה עוד מישהו שנתקל בכזה דבר של הזמנת חברת ניקיון לגן ילדים באופן שוטף. מצאתי חברת נקיון בדרום וקיבלתי הצעת מחיר, אם מישהו מכיר ויכול לתת המלצה עליה או על חברת ניקיון אחרת זה יעזור לנו מאוד.. תודה מראש..
עיצוב משפחתון בדירה פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן מורן 28/06/16 15:58
היי,

אני עומדת לפתוח משפחתון בדירת מגורים ורציתי להתייעץ איך כדאי לעצב את החלל:

דירת שלושה חדרים עם מרפסת שמש. המשפחתון אמור לכלול עד 12 ילדים לכל היותר.
בדירה יש יחידת הורים די גדולה ועוד חדר ממד די קטן. חשבתי שבחדר ממד יהיו העריסות/מיטות. בסלון יהיה חדר הפעילות, יש גם מקום בצד לפינת האכלה/ החתלה. במרפסת יהיה אזור המשחקים וביחידת הורים אני מתלבטת. האם לחלק את הקבוצה לשניים ולעשות חדר נוסף לפעילות? האם שם לעשות חדר שינה ואת הממד להפוך לחדר אוכל?
עזרה במציאת תנור תעשייתי פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רינה גבעתי 22/05/16 18:49

אנחנו מחפשים בדחיפות תנור תעשייתי כמו זה :
http://www.electrotherm.co.il/catalog/product.aspz?cid=13&cid=62
לצורך הבישולים של מסיבת סוף השנה באמצע יולי.  ההורים בעקרון מבשלים, אבל בגלל שיש מספר ילדים דתיים, הבישולים צריכים להיות אצלנו בגן כדי למנוע חשש. אולי אתן מכירות אם מישהו משכיר כאלה?

גג לגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן עליזה חמו 04/05/16 11:04
לאחר שנים של בעיות בנזילות הגג של גן הילדים מצאנו חברה לבניית גגות בעפולה שעשו את עבודתם נאמנה ופתרו אותה סופית למעוניינים זה האתר שלהם בהצלחה.
רעיונות מדליקים לגנים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יוני 11/04/16 10:30
דשא סינטטי בעיצוב אישי לגן, נותן אווירה ייחודית של טבע ודשא, יוצר מראה שונה ובולט, לפרטים נוספים לחצו: דשא עוז או חייגו 1-700-702-602
ניתן להזמין צורות ורעיונות שונים לעיצוב הדשא הסינטטי הגן.
דשא עוז - דשא סינטטי לגני ילדים
עיצוב בטיחותי לגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן שראל 02/02/16 16:42
בזמן האחרון חשבנו להוסיף לגן פינת חדר ילדים כמו אחד מאלה שמופיעים כאן:
http://roome.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A8%D7%99-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D
ורצינו לדעת מבחינת הבטיחות, האם אתם חושבים שהרבה ילדים עלולים להפצע או להפגע בחדר כזה? האם זה נראה לכם רעיון פרקטי?
תודה רבה
שראל
עיצוב פנים של הגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רונית 21/12/15 07:44
מדבקות קיר עשויות לתרום רבות לעיצוב הפנים של כל גן ילדים. אפשר למצוא מדבקות יפות לילדים כאן.
בהחלט שחר 16/02/16 19:50
בהחלט. לדעתי, ילדים אוהבים במיוחד את המגע של עץ, לכן הוספת דק או פרקט יכולה לתרום מאד לתחושה שלהם בגן. 
מדבקות קיר מעוצבות לגני ילדים אלי 13/06/16 19:46
רוב הספקים בארץ מייבאים את המדבקות קיר, כך שהפתרונות הם דיי מוגבלים. אנו בסטיק דקור מייצרים את המדבקות קיר והטפטים שלנו לפי דרישה. שלחו גרפיקה ומידות, ותקבלו פתרון שיושב בצורה מושלמת. כנסו לאתר שלנו ותתרשמו מהפרוייקטים שלנו.

סטיק דקור - ממלאים את החלל בדמיון
עזרה בתכנון האירוע פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן דני 09/09/15 14:57
האם מישהו מכם ערך אירוע אירוע עם מתנפחים לבריכה לילדים ? חשבתי לערוך אירוע לבן שלי ולבחור את המתנפחים המתאימים לגיל. הבנתי שחברת כיופים היא החברה המובילה שיודעת להפיק אירועים בלתי נשכחיים!
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
בניית אתרים ekdesign.co.il