כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - הורים שואלים פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים

פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן

חפש בפורום

פורום עיצוב תכנון ומיתוג הגן

מנהלת הפורום-  לוין מלכי, מעצבת פנים ומעצבת גרפית עם ניסיון רב בתחום הגרפיקה והמיתוג.
עיצוב פנים לגן חדש, רענון לעיצוב קיים, שיפוץ גן כולל, איך להתחיל, מה לעשות, התנהלות מול בעלי מקצוע, הכוונה מקצועית בנושאי עיצוב פונקציונאליים, ייעוץ פנג שוואי לגן לזרימת אנרגיות נכונה, שימוש בגוונים נכונים חלוקת אזורים חכמה ועוד...

המטרה : להקנות לכן הגננות את היכולת לשווק את עצמכם נכון החל מהשלב הראשון , עיצוב נכון וחלוקה נכונה של הגן, שיווק ופרסום נכון של הגן בכל האמצעים אשר עומדים לרשותך.

אני כאן בשבילכן, בהצלחה...

כותרת פורום שם תאריך שעה
צילום אירוע בגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אורנה 28/08/14 15:17
רוצים לעשות חתונה מיוחדת בגן או ביער? חברת photosmash מתמחה בצילומי אירועים, לא משנה היכן הם נערכים! כנסו לאתר הרשמי לפרטים נוספים 
פנטזיה מתוקה - עוגות מעוצבות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן אביגיל בן שאנן 28/08/14 10:06
פנטזיה מתוקה מספקת עוגות איכותיות ויפות לכל אירוע שיוענקו לכם מהאוהבים הגדולים של האפיה.
עוגות מרוקאיות לחינה, עוגיות למימונה, עוגות מעוצבות לימי הולגת, עוגות למבוגרים ועוד!!
http://sweetsfantasy.com/
שיפוץ ושדרוג הגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן שירה נוי 19/08/14 12:51
במסגרת שיפוץ הגן לקראת שנת הלימודים הקרובה. החלטנו לעשות שימוש באחד החדרים בסולמות שמצאנו כאן :
http://www.sinai-s.co.il/component/virtuemart/storecategory?virtuemart_category_id=113
הם מאוד יפים, וחלקם פרקטיים להתפתחות הילדים, אשמח לדעת אם ישנן גננות שעושות שימוש באלמנטים כאלה, כי לפי מה שקראתי זה יכול להיות כלי מאוד טוב להתפתחות הילדים. אשמח לקבל רעיונות.
FoodStalls - עגלות ודוכני מזון לאירועים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן מיכאל עזרא 06/08/14 13:07
השכרת דוכני מזון
עיצוב גינות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן ליאור 03/08/14 18:59
שלום רב, שמי ליאור ואני מתמחה בעיצוב גינות לגני ילדים ובתים פרטיים. אשמח אם תצרו איתי קשר דרך האתר, תודה
הדברת גינות שוניץ 13/08/14 17:39
אפרופו עיצוב גינות, אני מחפשת מדביר לגן הילדים שבבעלותי, לאחרונה הגן סובלת ממכת נמלי אש, אשמח להמלצות על חברה המתמחה בהדברת נמלת אש.
לימודי עיצוב פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן dorond1982 30/07/14 11:35
היכן כדאי ללמוד עיצוב?

עיצוב פנים
מדעים
לימודי עיצוב פנים
עיבוד תמונות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רוני 30/07/14 11:31
נופש בארץ? פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רוני 29/07/14 16:12
האם למישהו יש רעיון לנופש בארץ במצב הזה? אני שוקל אם לנצל את המבצעים לאילת או פשוט למצוא איזה מלון בים המלח. מה אתם אומרים?
מסיבה פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יעל 21/07/14 16:51
כבר התחלתי לתכנן לי בראש את יום פתיחת השנה החדשה בגן, 
אני מחפשת רעיונות מקוריים להפתיע את הילדים שיודעים ימים לא קלים עכשיו בחופש - אני רוצה להזמין תקליטן, שערות סבתא, זוהרים, וכל מיני משחקים כאלו ואטרקציות נחמדות - מכירים בעל מקצוע טוב שיכול להציע את השירותים? 
המלצה על ריהוט לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן הילה 20/07/14 15:54
הי,

אני בעלת מעון ברמת גן, השנה החלטתי להחליף את כל הציוד והריהוט בגן כמו גם במשרדי האישי בו אני מקבלת הורים. פניתי למספר חברות, נגריות, הייתי גם ברשתות שונות ובסוף כבשו את ליבי - רימון נגרות אישית. 
הם מעצבים ריהוט משרדי יוקרתי, ספריות מעוצבות, עושים שיפוץ מטבח והכל בטוב טעם. 
מומלץ בחום 
ציוד חדש פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן גילה 14/07/14 14:29
אנחנו שוקלים עכשיו בקיץ להעביר את הגן למשכן אחר, גדול וחדש יותר, באזור. 
הגן שלנו נמצא בהרצליה, אז במיקום אחר לא רחוק כ"כ בעיר. 
יש למישהו המלצה טובה על חברת הובלות בשרון מקצועית ורצינית בבקשה?
תקינות המטפים בגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן HayaTodres 08/07/14 12:39
גננות יקרות, בקיץ הקרוב אנחנו נערכות מחדש עם סידור הגנים, אל תשכחו לבדוק את תקינות ציוד כיבוי אש בגן.

קיץ חמים ונעים
מתנה לסייעת פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רויטל 03/07/14 22:11
הסייעת בגן שאני עובדת ילדה ואני מתלבטת מה לקנות לה. ראיתי באינטרנט מתנות נחמדות ליולדת. זה רעיון טוב לתת אריזה מעוצבת מוכנה? וכדאי לקנות דרך האינטרנט? 
מתנה לסייעת פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רויטל 03/07/14 22:03
הסייעת בגן שאני עובדת ילדה ואני מתלבטת מה לקנות לה.
ראיתי באינטרנט מתנות נחמדות ליולדת ואני מתלבטת אם כדאי לקנות דרך האינטרנט. זה רעיון טוב למתנה לתת אריזה מעוצבת מוכנה? וכדאי לקנות באינטרנט?
מתנות שוות תמי 06/08/14 14:06
יש בללין ובסבון מארזים מדהימים במחירים נמוכים מאוד ונראים שווים הרבה יותר
כדאי ללכת לראות 
מאוד שווה לסייעות וגננות.

יועץ משכנתאות
מצלמות פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן עמליה 03/07/14 15:24
אנחנו חושבים להתקין מצלמות אבטחה בגן לקראת השנה הבאה.. 
לכל מיני מקרים חלילה של פריצות או גניבות וגם לפיקוח על הפעילות השוטפת בגן.. יש לכם אולי המלצות מסויימות על איזה כיוון או סגנון מצלמות ללכת? 
אנו בודקים כרגע אופציות באינטרנט, מה אתם חושבים על אלו למשל:
http://www.amsystem.co.il/security-cameras
שירות מצויין שרית 13/07/14 12:29
הם מעולים, היחס טוב  ומחירים סבירים.

מחזור משכנתא בתנאים נוחים
אלומיניום פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן דינה 02/07/14 16:53
שלומות חברים, 

מה דעתכם האם כדאי לשלב אלומיניום בעיצוב הגן? כדאי בטוח? 
והאם עבודות אלומיניום לא עלולות לסכן ילדים בצורה כזו או אחרת? 

רב תודות לכם. 
מצלמות נסתרות גלויות למטפלות או לגן פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן רוני 19/06/14 21:34
לכל המעוניין טלוויזה במעגל סגור צפייה דרך האייפון או גלקסי מכל מקום בעולם לפרטים 054-7864634
שלום רב פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יניב 08/06/14 11:21
 אנו בונים גן ילדים חדש התחלתנו להרחיב את מקום 
זה היה דירה שהופכים אותוה לגן 
ידוע לי שצריך אישור חורג 
אני צריך לדעת את התקנים הנצרכים לגן ילדים 
כגון סורגים 
מעקה 
שירותים (האם צריך שירותים לגננת ולילדים בנפרד ז"א בגבהים שונים)
מטבחון 
סוג הריצוף (האם פרקט זה טוב או שזה דליק לכן אסור)
גודל הכיתה 
הכניסה אצלנו היא ירידה עם מדרגות מה הגודל של המדרגות שצריכים להיות

מבחינת תקציבית אני לא עושה חשבון בעיקרון אני רוצה שזה יעמוד בכל התקנים 
כולל כל הציוד המתאים למשל לפלורסנטים צריך הגנה ולדלתות וכדו' 

מה הם התקנים שצריך לדעת 
ניסיתי לברר ברשת ולא מצאתי מישהו או מישהי שיודע לענות על השאלות 
אני מקווה שהגעתי למקום הנכון המייל שלי yaniv134@gmail.com 
ניתן לשלוח לי לשם כיון שאני באתרי אינטרנט לא רואה קישורים משום מה ולא רואה תמונות 

תודה רבה
מערכת גילוי אש פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן יהודית 05/06/14 11:18
שלום, 

אנחנו בגן מתעניינות כרגע ברכישה והתקנה של מערכות גילוי אש למתחם החדש של הגן לקראת השנה הבאה - ישנן המלצות מיוחדים או טיפים נכונים לבחירת מערכת נכונה וטובה שמתאימה לגני ילדים? 
הדרכות בטיחות אלי 13/07/14 14:51
 ממונה בטיחות מוסמךאשר צבר ניסיון של מעל לעשר שנים בתחום הדרכות הבטיחות
המציע הדרכות בטיחות מקצועיות ומקיפות ביותר.
בהדרכה תרכשו ידע רב, אשר יתרום לכם רבות  להגן על העובדים שלכם מפני תאונות עבודה, לחסוך הוצאות ובמקביל לייעל את סביבת העבודה שלכם.

הדרכות בטיחות
לשנה הבאה פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן תקווה 28/05/14 12:54
אנחנו בגן רוצות לעשות לקראת השנה הבאה הדברה טובה טובה בגן שלנו בנהריה, ככה שבחופש יהיה זמן לכל החרקים להעלם עד ספטמבר... 
עם איזה בעל מקצוע כדאי לעבוד??
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
ekdesign.co.il ekdesign.co.il