עמוד הבית  צור קשר  סרטון  המלצות הורים  יומן ארועים  סגור חלון השתק
גן ענן
שם הגננת: חגית מירון, יעל פינגולד וטליה נור
שם המנהל/ת: שירלי שקד
אתר הבית: www.gan-anan.com
כתובת הגן: השח"ל 37ב, הוד השרון
טלפונים: 09-7450642
ימי פעילות ההגן: א-ו
שעות פעילות ההגן: 7:30 עד 16:45
מס' ילדים בהגן: 17 בקבוצה
מס' כיתות: 2
מס' אנשי צוות בהגן: 3 בכל קבוצה
מס' ארוחות ביום: 4
השתייכות ההגן:
ח.יב.ה
רקע על ההגן:
גן ילדים הוד השרון אינדקס גנים בו תוכלו למצוא מידע והמלצות אודות גני ילדים בהוד השרון, פעוטון וכן, צהרונים, גננות ונותני שירותים לילדים בהוד השרון
רקע על הגננת:

לפירוט על הגננות ואנשי הצוות: http://www.gan-anan.com/staff.htm 

"רוב, אם לא כל, אנשי הצוות שלנו הם בעלי הכשרה בתחום החינוך ורובם גם בעלי ניסיון בעבודה עם ילדים. יחד עם זאת, כשאני בוחרת את אנשי הצוות הקריטריון העיקרי עבורי הוא מיהו האדם שעומד מולי – אני בוחנת איך הילדה שלי שבגן תחזור הביתה, ומי יהיה המודל שלה לחיקוי – כמו מי היא תדבר, תזוז, תרגיש ותחשוב". (שירלי שקד, מייסדת הגן ואמא של נעם)

"אחת השאיפות שלנו היא שהגן יהווה כעין בית לילדים, ולצוות. לשם כך,נוסף לעיצובו הביתי של הגן, אנו עובדים גם עם עצמנו, בתור צוות, על מנת להפוך למשפחה. ברצוננו לחיות בגן יחד – בכנות ובהרמוניה, ולכן עלינו ללמוד להכיל לא רק את הילדים אלא גם את עצמנו - כאנשים. מי שאנחנו ומה שאנחנו מביאים איתנו לגן – כל יום מחדש – יוצר את האווירה בגן ומשפיע על הילדים, לכן חשובה לנו כל כך העבודה הפנימית המתעוררת מתוך החיים בגן. החינוך העצמי, ישיבות הצוות השבועיות, הליווי וההכשרה שאנו מקבלים משלומית אבשלום (המלווה הפדגוגית של הגן) - כל אלו מאפשרים לנו להפוך את המפגש עם הילדים והצוות למפגש של צמיחה משותפת והתפתחות אישית." (צוות הגן)

" בין הכוחות הבונים והמעצבים את האיברים הפיסיים, מן ההכרח להביא בחשבון גם את השמחה של הילד, שמחה בסביבתו ועם סביבתו. הוא זקוק למחנכים מסבירי פנים ומעל לכל – לאהבה כנה ולא מלאכותית. אהבה כזאת, הממלאה את הסביבה הפיסית של הילד בחום, כביכול, מוציאה מקליפתן את הצורות של האברים הפיסיים במלוא המובן; כשם שהתרנגולת, בחום דגירתה, מוציאה את האפרוחים מן הביצים. ילד החי באטמוספרה כזאת של אהבה, ואשר יש לו מסביבו דוגמאות טובות באמת לשם חיקוי, הרי הוא בסביבה המתאימה לו". (רודולף שטיינר)

כניסות לעמוד:  10746
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.