עמוד הבית  צור קשר  המלצות הורים  יומן ארועים  סגור חלון
מעון נעמת דרום
שם המנהל/ת: חנית דליצקי
כתובת הגן: משמר הירדן 20 א', גבעתיים, גבעתיים
טלפונים: 03-5719754
ימי פעילות ההגן: א - ו
שעות פעילות ההגן: 07.00-16.00, 16.00-17.00
מס' ילדים בהגן: כ -160
מס' כיתות: 5 כיתות
מס' אנשי צוות בהגן: 25
מס' ארוחות ביום: בוקר, צהריים ןמנחה.
השתייכות ההגן:
נעמ"ת
רקע על הגננת:


ומי מנהלת את המעון ? בראש צוות המעון נצבת מנהלת בעלת וותק רב בחינוך --למעלה מ - 30 שנות חינוך,בעלת תואר ותעודת  הוראה. לזה מצטרפת תעודת מנהלת מעון של משרד המ"ת. חנית מנהלת את מעון  "דרום" משנת 1989. המוטו המוביל את דרכה "חנוך לנער על פי דרכו"


פעילות כללית בהגן (תכנים וחוגים):


במעון נעמת דרום, רחוב משמר הירדן 20 א ,גבעתיים מתקיימת פעילות על פי לוח פעילות פדגוגית שנתית.הפעילות נעשית בקבוצות קטנות. העבודה הפדגוגית נעשית בליווי מנהלת המעון ובהנחיית המפקחת הפדגוגית.במהלך היום, הילדים יוצרים, צובעים, מדביקים, שרים, מספרים סיפורים ומשחקים במשחקים השונים.וכמובן שאסור לנו לשכוח את משחקי החצר .


הודעות:


.לכל הורי הילדים וכמובן לכם ילדים חמודים.אנו עומדים לפני סוף פגרת הקיץ בתקוה שנהניתם מכל רגע. אנו שמחות מאוד םוף םוף להפגש אתכם שוב ביום ראשון בעוד שבוע בדיוק. השנה נפתחת בשעה טובה, ב - 02.09.07  בשעה 8.00 בבוקר.בתקוה שקבלתם את ההזמנה ששלחתי לכם.ילדי כתת הגן הוזמנו ליום שישי הקרוב, שבוע מהיום, להכיר את רוני הגננת ואת צוות הכתה - יהודית וזהבה.אנו מצפות לכם בכיליון עיניים.....                                     חנית - מנהלת המעון וכל צוות מחנכות המעון.   ולכם ההורים המתעניינים
באיזשהו מקום בעולם... יש מעון ענק... ילד רואה אותו ככה... ובתוך המעון חיים להם המון ילדים... ילדים שמשחקים לבד... וכאלה שמשחקים בקבוצה... ילדים גדולים, ילדים קטנים... וכאלה שבאמצע... ילדים שהולכים אחרי הקבוצה- וכאלה שהקבוצה הולכת אחריהם.. ילדים שמשחקים תמיד באותו המשחק... וגם ... ילדים שמרוב צעצועים מתבלבלים... ילדים שמחים, צוחקים... ילדים שאוהבים לרקוד... וכאלה שרק רוצים לשיר... מידי בוקר הם אוכלים ארוחת בוקר טובה, ומיד יוצאים לחפש אחר הכייף... חלק מוצאים אותו לבד... רובם "שוחים עם הזרם" פרט- לכמה מיוחדים... וחלק ביחד... באיזשהו מקום בעולם... יש מעון ענק- "דרום" ואם אי פעם תגיע לשם... שאל את ילדך- האם הוא רוצה ללכת משם?
רישום לשנת תש"ע
הרישום למעון נעמת דרום יחל ביום שני.23 במרץ 2009 ויסתיים בתאריך 06.04.09. לרישום יש להצטייד במסמכים הבאים: 1. צילום ספח תעודת זהות כולו של שני בני הזוג. 2.צילום תלושי שכר של חודש פברואר 2009 של שני בני הזוג.עצמאיים יביאו שומת מס הכנסה של שנת המס האחרונה מאושרת על ידי מס הכנסה. 3.אישור רפואי על בריאות הילד. 4.פנקס צקים לדמי רישום ומקדמה. 5. ועדות קבלה יתקיימו במהלך חודש אפריל.תשובות להורים בתחילת חודש מאי ובהתאם לכך יוזמנו ההורים להמשך רישום.
כניסות לעמוד:  9393
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.