עמוד הבית  צור קשר  המלצות הורים  יומן ארועים  סגור חלון
מעון נעמת דרום

ילד שני בנעמת (10/19/2009)

שם ההורה: אתי ולירון - הורים של עומר

זה כבר סבב שני של המשפחה בנעמת.הכנסנו השנה את עומר לגן גמולים (שפסחנו עליו עם אחיו הבכור) וההרגשה בבוקר פשוט נעימה. אמנם החודש הראשון של ההתאקלמות והחגים היה קשה, אבל היה שווה את זה כי הילד מגיע כל בוקר בחיוך ועוזב עם חיוך. מתפתח וגדל בשקט, ואנו ההורים רגועים בעבודה כאשר הוא שם. המשיכו בעבודתכם הנהדרת!

אשרי וטוב לי (3/31/2009)

שם ההורה: נטלי

אשרי וטוב לי שהצלחתי להכניס את בני נן החצי שנה למעון נעמת דרום. הצוות החם והקשוב נותן לי כל בוקר להביא את בני עם שיר חדש בלב למעון וללכת רגועה לעבודה.

גן נהדר!!! (10/11/2007)

שם ההורה: אתי ולירון - הורים של רועי

בספטמבר חששתי מההתאקלמות של רועי בגן החדש. אבל אין לי מילים לתאר את האושר של רועי בכל בוקר כשהוא מגיע לגן. הצוות נהדר, וכך גם סדר היום בגן, התכנים השונים, המשחקים המגוונים והחוגים. רועי חוזר הביתה ובכל פעם מפתיע אותי מחדש עם דברים חדשים שלמד. ומצידנו-ההורים-אנחנו שלווים כל בוקר ללכת לעבודה, ויודעים שרועי נמצא בידיים טובות. ישר כוח!!! תמשיכו בעבודתכם המצויינת!

המון אהבה (9/2/2007)

שם ההורה: גל, אמא של מאיה ולירי

בגן הגמולים ביתי מאיה התפתחה נהדר, הפכה חברותית,מכירה ריקודים ושירים ומפתיעה אותי כל פעם מחדש עם מה שהיא 'מביאה' מהגן... ההשקעה של כל צוות הגננות מדהימה. הלכתי לעבודה בראש שקט כשהילדה מאושרת ללכת כל בוקר לגן

כתת הגן מעולה פועלת מכל הלב (4/12/2007)

שם ההורה: עינת

שלום רב, ברצוני לספר על כיתת הגן של נעמ"ת בגבעתיים, גן חרוב של הגננת רוני והמטפלות יהודית וזהבה. אין מלים בפי לתאר את ההשקעה, המסירות המקצועיות האחריות והאהבה הגדולה אותה מקבלת בתי בגן. כל בוקר הילדה פשוט שמחה לצאת לגן. הצוות עובד משקיע בילדים בראש ובראשונה בהרבה אהבה וכן במקצועיות ובהקניית כלים ללמידה ויצירה עצמאית.ישר כח!!!

מעון שהילדים אוהבים (4/8/2007)

שם ההורה: עדי מיכאל אמא של ליאור

כאמא לילד ראשון התלבטתי מאד אם לשלוח את בני בגיל צעיר כל כך, למקום שיש בו מספר רב של ילדים. אני חייבת לציין את ההתאקלמות המהירה של ליאור. הוא אוהב מאד את הגן, את אנשי הצוות. כשהוא נשאל אם הוא רוצה ללכת לגן הוא נעמד ליד הדלת מוכן ומזומן ללכת. אין ספק שלילד ממש כיף בגן.יישר כח... עדי ורון ההורים של ליאור.

מעון באוירה משפחתית (3/29/2007)

שם ההורה: פזית חדד אם לתאומים ירין וסאן

שלום לכולם! בגיל 11 חודשים הכנסתי את בניי למעון וחזרתי לעבודה, בשבועיים הראשונים לא היה קל הם בכו ואני יחד איתם. לאחר התאקלמות מהירה ובזכות היחס האוהב והחם, כעת הם נפרדים בחיבוק ובנשיקה, וכשהם שם אני רגועה, כאילו שהם עם בני משפחה. אין מילים לתאר את הטיפול המסור מא' ועד ת', אם זה גם מבחינת תזונה, ניקיון חוגים והעשרה. ממליצה לכולם, ואל תשכחו ותדען שלכל שינוי קשה בהצלחה, אז המון סבלנות מפזית ירין וסאן חדד

שלח המלצה להגן
כותרת:
תאריך:
שם ההורה:
תוכן:
כל המלצה עוברת בדיקה ורק
לאחר אישור תוצג באתר
נא להקליד את הקוד שבתמונה:  This Is CAPTCHA Image
כניסות לעמוד:  9215
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.