ברחוב הס בלב תל אביב, בבית מרווח עם גינה מקסימה, מוקפת עצים, שוכן "גן הופלה" - גן משפחתון קטן ואינטימי, ובו ילדים בגילאים שנה עד שלוש.
את הגן מנהלת אוריאנה עשור. גננת מוסמכת עם עשרים שנות ניסיון והמון אהבה לילדים. אוריאנה גדלה בקיבוץ רבדים, שם עבדה כמטפלת בקבוצות ילדים. מזה שמונה שנים היא מנהלת את הגן הפרטי בתל אביב.
 
 
סדר יום
פעילות הגן מתחילה ב – 7:30 בבוקר ומסתיימת ב – 4 אחר הצהריים (ניתן גם להישאר עד 4:30). סדר היום קבוע, וכולל ארוחות בריאות ועשירות (בוקר, צהריים, וארוחות ביניים), מפגש ושיחה עם הילדים, משחק חופשי ופיתוח מיומנויות חברתיות. בחצר הנעימה והמוצלת אפשר להוציא אנרגיה ולהנות מהמרחב וממשחקי חצר. בתוך החדר המרווח, שרצפתו עץ טבעי, יש שפע של משחקים וגירויים לפעוטות. סיפורים, שירים ולימוד על עונות השנה והחגים, הם כמובן חלק בלתי נפרד מהתכנית של הגן.
 
 
תזונה בריאה ואורגנית
ב"הופלה" יש תשומת לב מיוחדת ל תזונה בריאה.
הילדים ייהנו מארוחות מושקעות על טהרת הירקות והפירות האורגניים מ"גן השדה". הלחמים הם מדגנים מלאים. בארוחת הצהריים יוגשו בין היתר בשר או עוף, וכמובן שתהיה התחשבות בצמחוניים.
 
 
חוגי העשרה
בנוסף לפעילויות השוטפות של הגן, מתקיימים מידי שבוע חוגי העשרה מיוחדים.
- "יוגה בתנועה: מחקים חיות בטבע". תרגילי משחק מיוחדים לפעוטות.
- "טבע: הכרת צמחים ובעלי חיים שונים".
- "מוזיקה: מפגש עם כלים וצלילים".
 
 
המון אהבה
אוריאנה מאמינה שצריך לאפשר לילדים להתפתח בקצב שלהם, ולתמוך בנטיותיהם הטבעיות. כל ילד בגן מקבל יחס אישי, עם דגש על עידוד לעצמאות, פיתוח הדמיון והשפה, מוטוריקה עדינה ותנועה, מוזיקה, ובעיקר חום, אהבה, והרבה כיף.
 
 
דף הבית  |  צור קשר                
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.
כניסות לעמוד:  10733