מי אנחנו - ביטוח ללא דמי חבר
משרד הביטוח "הקולקטיב הארצי" הוקם בשנת 1992,
 ע"י אמנון אליה ורם נבטי.
 
מאז הקמתו, שמנו לנו למטרה להתמחות בתחום גני הילדים והמשפחתונים.
 
ב-15 השנים שחלפו מאז, הלך והתרחב מעגל לקוחונו, וכיום הוא מונה את מרבית גני הילדים והמשפחתונים בארץ, שמצויים תחת פיקוח העיריות והמועצות השונות.
 
כיום, אנו מרחיבים את תחום התמחותנו, ומציעים גם פוליסות ייחודיות למורות למוסיקה תנועה ומחול ולעוסקים בתחומים השונים של הפעלות ילדים,כגון: משחקיות ומרכזי הפעלה וחוגים.
 
למרות הגידול המתמיד במספר לקוחותנו, אנו שומרים על קשר אישי עם כל אחת מהמבוטחות, ומספקים ליווי מקצועי שוטף לכל אורך השנה. קשרי העבודה, בהתאם, הינם חמים וארוכי טווח, ועל כך גאוותנו.
 
במסגרת עבודתנו, אנו משמשים בהתנדבות, גם כשליחים של רצון טוב, מטעם מגזין "אפרוחים" וארגון "בטרם". במסגרת תפקיד זה, אנו מסייעים בהפצת מידע בנושאי בטיחות, בכל גני הילדים והמשפחתונים בהם אנו מבקרים .
בימים אלה התרחב מעגל שיתוף הפעולה של הקולקטיב הארצי ,עם הגופים המובילים ביותר בתחום גני הילדים , להלן  : "אתר גן פור יו".
"אתר גן פור יו"  הנחשב לאתר המוביל ביותר בתחום גני הילדים ,
והקולקטיב הארצי ,שהוא הגוף הגדול ביותר בתחום ביטוח גני הילדים, יצרו מהלך חסר תקדים בעולם ביטוח גני ילדים והוא : פוליסת ביטוח לגן ולגננת במחיר ובתנאים טובים יותר מכל האירגונים הקיימים ובמחיר הזול ביותר בארץ, וללא תלות של חברות כל שהיא, באירגונים הקיימים.
 
 
 

דף הבית  |  מי אנחנו  |  היתרונות שלנו  |  פירוט כיסויי הפוליסה  |  לקחותינו מספרים  |  חדשות  |  צור קשר      
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.
כניסות לעמוד:  53521