השתק השתק
  

ברכת סופשנה 2013 (7/30/2013)

שם ההורה: מיכל אמא של עומרי

לרווית, חווה, ורותי היקרות. 30.07.2013 אתן עבורינו תמיד מספר אחת. מאחר שבזכותן גן גוזלים שלנו כ"כ מיוחד. תודה על שנה של השקעה, על חום ואהבה, על תשומת לב והקשבה, לכל הורה, ילד וילדה. בכל בוקר מקבלות את ילדינו בחיבוקים, נשיקות, מילה טובה, ליטוף, וחיוך מאיר פנים. אותנו ההורים ברגישות רבה מלוות, יודעות אתן תמיד לאמר מילה טובה, והיכן לשים את הגבולות עם הרבה אהבה ומחשבה. בזכותכן ילדינו תמיד מרגישים ילדים מיוחדים, חשובים ואהובים. הילדים מגיעים לגן בשמחה, ואנו ההורים יוצאים לעבודה בתחושת ביטחון ושלווה. התכנים הנלמדים, היצירות, השירים, הסיפורים, ההצגות והחוגים שאת ילדינו מלווים ואותנו בכל יום הם בסיפוריהם מפתיעים. כמובן, אי אפשר שלא לציין את המטעמים, את הארוחות הדשנות, המגוונות בדגש על בריאות וערכים תזונתיים. גם הילדים כאן אומרים שלום, נפרדים מהחצר, משחקים, בובות, והצעצועים. כך סוף השנה פתאום שוב הגיע,ואת כולנו הוא מפתיע, הסתיימה שנה של התבגרות, שנה של סיום והתחלה חדשה. "כל סוף הוא גם התחלה חדשה" עכשיו זה העת לאחל לכם מקרב לב תודה! שולחים לכם אנו המון תודות והמון אהבה. תודה לכם על שנים של חום ואהבה, בהן היינו חסרי דאגות, כי ידענו שילדינו נמצאים בידיים טובות. תודה על הרגישות ,תודה על הנדיבות,על הלב הרחב - שעשוי כולו מזהב ! אנו ההורים מאחלים לכם שתמשיכו באותה דרך קסומה ושלווה, לחנך את דור העתיד בהרבה חדווה. בהוקרה, ילדי והורי גן גוזלים.

מלב אל לב פשוט תודה ! (7/25/2013)

שם ההורה: קרן

מי היה מאמין שכבר יעברו 3 שנים? 3 שנים של רוגע, מסירות וטיפול מסור בילד, רציתי להודות לכם על כל הזמן הזה שיכלתי ללכת לעבודה בראש שקט ולדעת שילדי מטופל על הצד הטוב ביותר וללא ספק בחירתי הייתה נבונה ואיכותית ביותר לילד וכמובן שניפגש בעוד 9 חודשים בילד הבא :) תודה רבה ושוב תודה על הכל!!!

הגן האמיתי חם ביותר אימהי (12/9/2009)

שם ההורה: הילה

לא ניתן לתאר עד כמה מרוצה אני אך המשפט מראה עינים יותר טוב ממיליון מילים

ברכת סופשנה (11/29/2009)

שם ההורה: מיכל אמא של עופרי

14.08.2009 לרותי, שרית, אניה, גאולה, ופאני היקרות. מי היה מאמין שכבר עברו להן שלוש שנים תמימות, שבהן טיפלתן וחינכתן את ילדנו שעות ארוכות. קיבלתן את ילדינו הפעוטים לגן, עזרתן להם להתאקלם ולהתרגל לסביבה החדשה. בכל בוקר התקבלו ליד מלטפת, חיוך חם ונשיקה אוהבת התמלאו באווירה קסומה ובטוחה במקום נפלא שמלא באהבה. טיפחתן וגידלתן את ילדינו כמו פרחים השקתן ופינקתן והקנתן יסודות חזקים השקעתן המון מרץ ולא מעט עבודה, מילאתן אותם בחיזוקים ובאין סוף נשיקות וחיבוקים. וכעת אחרי שרכשו את הערכים והפכו מפעוטות קטנטנים לילדים הם מוכנים לעלות לשלב הבא ומגיע רגע הפרידה. קשה לתאר בקצרה מטפלות כמוכן במלוא הדרן. נשים יקרות ונהדרות שעיצבו את חיי הילדים לתפארת. ואנו ההורים יוצאים ליום עבודה ברגיעה ובמחשבה טובה. תמיד רצויים ומקבלים אוזן קשבת והמון תמיכה ולכן זה הזמן לאמור מקרב לב תודה. תודה על כל הטיפול, המסירות, ההקניות והמיומנויות, על היחס החם והאוהב, על הסבלנות ועל הדאגה לכל ילד וילדה. וכעת נותר לנו לאחל לכן רק שנים של בריאות ואהבה, שמחת חיים, נחת ושלווה שהאושר יהיה תמיד מנת חלקכן וברכת האלוהים תבוא עלייכן. ועוד רוצים אנו לומר מילה קטנה בהמון המון כוונה – פשוט תודה. מאחלים: ילדי גן גוזלים ומשפחותיהם.

גן באוירה חמה ואוהבת (11/29/2009)

שם ההורה: מיכל אמא של עופרי

אוירה חמה תומכת ואוהבת , גננות לתפארת, והילדים מאושרים אי אפשר לבקש יותר טוב עבור הילדים

שלח המלצה
כותרת:
תאריך:
שם ההורה:
תוכן:
נא להקליד את הקוד שבתמונה:  This Is CAPTCHA Image
כל המלצה עוברת בדיקה ורק לאחר אישור תוצג באתר
אתר
גן מיוחד לצרכיו של הילד/ה בגובה העיניים. .
הצטרפו למשפחת פ. גוזלים
ההרשמה בעיצומה , נותרו מספר מקומות ,זכות לנו ולכם להשתייך למשפחת פ. גוזלים.
יש לציין שבגננו הקטן הפעילות בגן אך ורק עם ילדי הגן ( ללא צהרונים או קיטנות לילדי חוץ).
בואו להתרשם ממשכננו החדש הגדול ומושלם. יפה מרהיב גדול , לא ניתן לתאר אלא רק לראות.
4 כיתות גיל
דף הבית  |  אודות  |  גלרייה  |  לוח חופשות  |  תפריט  |  חוגים  |  המלצות הורים  |  סדר יום  |  פעילות בגן  |  מאמרים
צור קשר                  
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.
כניסות לעמוד:  36256