למשפחתון הופל'ה (9/6/2009)

שם ההורה: שרית ועמית ההורים של רוני

שלום לכל ההורים, רציתי לשתף אתכם בסיפור של רוני, רוני היא ביתנו הראשונה, עד גיל 7.5 חודשים הייתה עם אמא בבית תחת השגחה ואהבה של אמא שאתם מתארים לעצמכם שזה הדבר הטוב ביותר, כשרוני הייתה בת 7 חודשים קיבלתי הצעת עבודה והאמת שהרגשתי שרוני צריכה חברה וסדר יום. יחד עם זאת היה לי מאוד קשה עם העובדה שאני לא זאת שיהיה איתה רוב שעות היום ושרוני תצא מהחממה שהיא הייתה בה מאז שנולדה. חיפשתי הרבה מקומות שאני ארגיש שם כמו בבית ושהמטפלות יהיו חמות ומצאתי את התינוקייה של שרית, מאז שהכנסתי את רוני לתינוקייה של שרית מיד ראיתי את השינוי לטובה שקרה לרוני, קודם כל ישר היה לילדה סדר יום והחיים הפכו לשפויים יותר, רוני התחילה לאכול טוב ומהכל דבר שלפני כן לא היה, רוני הלכה בחיוך לגן וחזרה הביתה בחיוך, שרית נותנת הרגשת ביטחון להורה שהילד נמצא בידיים טובות, רוני נעשתה ילדה מפותחת לגילה. בקיצור התינוקייה של שרית מאוד טובה, אוהבת ומפתחת את הילד, ואל תתלבטו יותר מידי בטוח שלא תצטערו לכל האמהות שקצת קשה להן לשחרר את הילד, תשחררו קצת תאמינו לי שיהיה לו טוב גם אם אתן לא איתו 24 שעות ביממה, יש אנשים כמו שרית שיוכלו למלא את המשבצת של "אמא" לכמה שעות.

איזה יופי (7/9/2009)

איזה כייף...

תענוג אמיתי (1/5/2009)

שם ההורה: אבי וגלי פרץ

פשוט תענוג אמיתי לא יכולנו להכניס את מאיה שלנו למקום יותר טוב מהופלה, חם, אוהב, רגיש,מלא כייף גם לנו ובטח למאיה. שרית התמונות מדהימות. ממליצים בחום גדול.

המלצה חמה! (10/2/2008)

שם ההורה: ההורים של שירי

אנחנו הורים לשירי בת שנה וחודשים. שירי השתלבה בצורה מופלאה בפעוטון כבר לפני חודשיים ומאז חלה קפיצה אדירה בכל מה שנוגע להרגלי אוכל, שינה ומשחק. הכי חשוב, שירי מאושרת לבוא כל יום לפעוטון! התחושה בפעוטןו היא של משפחה קטנה, המשלימה היטב את התא המשפחתי הפרטי שלנו.שרית קודם כל חושבת על הילדים ורואה אותם לנגד עניה בכל עת - תרתי משמע... כל דבר שנעשה, נעשה בהתייצעות מלאה עם ההורה, מהרמה הבריאותית, ועד לרמה החינוכית, דבר המשרה אווירה נעימה והרבה בטחון. ויש גם פינוקים! אנחנו מקבלים בסוף כל יום ילדה נקיה, מטופחת והעיקר-עם חיוך גדול על הפנים!ממליצים בחום! רותם ואורי וול

המשפחתון המדהים בעמק (9/8/2008)

שם ההורה: משפחת שניר מולדת

ביתנו דניאל הייתה כל שנה שעברה בפעוטון המדהים של שרית.פעוטון חם אוהב דואג נותן את הכל לילדים וגם להורים. שרית ורוית הרעיפו חיבוקים ונשיקות לדניאל שלנו וגרמו לנו להיות רגועים כל היום.אין גן יותר מוצלח מהופלה בעמק של שרית,ממליצים אנו בחום לכל פעוט להיות בהופלה.

אין עוד מקום כמו הופהל'ה (2/29/2008)

שם ההורה: מליחי תיקי יוסי והילדים- גדעונה

להורים המעונינים: לרשום את ילדיהם האוצר היקר מכל המלצתינו לגשת אל פעוטון/תינוקיה הופהל'ה-זהו מקום חם ואוהב מכל הלב. עם מענה איכותי ותמידי. שרית הגננת המדהימה הלבבית,רווית המטפלת המרעיפה טיפול מסור וחם שניהן מקנות הרגלים וביטחון לילדים ליווי אישי לכל ילד. והכל אחרי הכל מחמם ומחזק מאוד את הלב שלנו המשפחה ולכן אנו ממליצים על בחירה זו כטובה ביותר לאוצר היקר והקט שלכם. באהבה רבה משפחת מליחי-גדעונה.0503931046 -תיקי

רב תודות ! (1/4/2007)

שם ההורה: סבתא של ענבר

שרית היקרה - הדף קטן מלהכיל את כל המילים והתשבחות אשר יש לומר לך , עצם זה שענבר שלנו "מוותרת" עלינו כשאנו באים לקחת אותה והיא לא רוצה לחזור הביתה זה אומר דרשיני . לכן שרית חן לך על כל האהבה והחום שאת מעניקה לנכדתינו , מי יתן ותראי רק ברכה במעשי ידיך . מהסבתא שמבקרת כל יום במשפחתון

נרשמים בקרוב למשפחתון (12/29/2006)

שם ההורה: א' וק'

ברצונינו להגיד להורים המתלבטים שאנו ביקרנו במשפחתון של שרית והתרשמנו מאד מהיחס האישי החום והטיפול המסור בכל התחומים בילדים הנמצאים במשפחתון. איננו מבינים את הריצה לקיבוצים בסביבה - פשוט אין שום הבדל!!!!! ממש קיבוץ בתוך העיר. ואף יותר אישי ,מעט ילדים , מקלחת כל יום (בקיבוץ לא מקלחים משכיבים ילדים לאחר ארגז חול וכו'...). קחו את זה לתשומת ליבכם והביאו את ילדיכם למקום זהז הטוב ביותר באיזור - משפחתון הופהל'ה!!!!!!! חובה לבקר מומלץ בחום.

קצת על המשפחתון... (12/23/2006)

שם ההורה: חנן ומענית דדון

ענבר בת שנה וחודשיים, והיא נמצאת במשפחתון כבר מגיל 5 חודשים. אנחנו וענבר מאוד מאוד מרוצים מהמשפחתון. כל יום כשאנו לוקחיעם את ענבר בגן, אנחנו יודעים שהיא נשארת בידיים טובות. שרית מתייחסת לכל אחד מהילדים כאילו הוא הילד שלה, משקיעה המון חום ואהבה, ופשוט רואים את זה. ענבר ממש שמחה להגיע כל יום למשפחתון, ובסוף היום היא נפרדת משרית בנשיקות. אירועים מיוחדים תמיד מצויינים בגן בשמחה והנאה, כמו חגים ומועדים, ימי הולדת ואפילו תחילת הסתיו והחורף. ממליצים בחום.

תודה ענקית !!!!!!!!!!! (12/19/2006)

שם ההורה: מייקל וסולי

שרית אנו פשוט חייבים לבגיד לך תודה ענקית !!!!!!!!!!! על מסיבת חנוכה המדהימה אנו כל כך מעריכים את ההשקעה עד לפרטים הקטנים ביותר נהנינו מאוד ונתנאל אפילו יותר הוא פשוט נרדם אתמול עם חיוך וגם אנחנו. את מפתיעה אותנו כל פעם מחדש ותמיד לטובה. חג חנוכה שמח מאחלים באהבה רבה מייקל סולי ונתנאל

למטפלת הכי הכי... (12/15/2006)

שם ההורה: ההורים של נתנאל

כיצד נוכל להודות לך? על, האהבה הענקית שאת מעניקה? על, הדאגה שאת מפגינה? על, ההשקעה והמסירות? על, הרוגע, החום והנתינה? את ממש מתנה! ואנו כל-כך שמחים שאת זוהי המלווה את נתנאל במסע הגדילה. מודים לך כל-כך: מייקל וסולי.

משפחתון הופה'לה (12/8/2006)

שם ההורה: רפי לוי

משפחתון מעולה ומעניק חום רב לילדים שווה להיות בו ומתאים לכל צורכי הילדים המלצה חמה מאוד

למטפלת המקסימה שלנו (12/6/2006)

שם ההורה: מייקל וסולי

להורים המעונינים: אנו רוצים לשתף אתכם ולספר לכולכם עד כמה אנו מרוצים ממשפחתון הופהל"ה בכלל ומשרית המדהימה בפרט שמרעיפה על נתנאל שלנו המון חום ואהבה, טיפול מסור ותמיכה אישית בכל צעדיו, אנו יודעים ובטוחים שילדנו נמצא בידיים הטובות ביותר. שרית את ממש מתנה. יש לך גישה מיוחדת עדינה ומקסימה לילדים ואנחנו נהנים לראות כיצד נתנאל מתפתח בכל יום ולומד דברים חדשים, זה מחמם את ליבנו ומקנה לנו שקט ובטחון ואנו מודים לך על כך מאוד. הורים יקרים בטוחה אני שאתם רוצים את הטוב ביותר עבור ילדכם אם כך המהרו להרשם למשפחתון הופהל"ה זוהי הבחירה הטובה ביותר לילדכם.

שלח המלצה
כותרת:
תאריך:
שם ההורה:
תוכן:
נא להקליד את הקוד שבתמונה:  This Is CAPTCHA Image
כל המלצה עוברת בדיקה ורק לאחר אישור תוצג באתר
תינוקייה בכפר
תינוקיית "הופהל'ה" צועדת קדימה בבטחה ומשאירה אחריה שובל של שמחה...
הבית...
הבית יש דברים רבים חשובים בעולם החשוב מכולם הוא ביתו של אדם.. וכמו שאדם מאדם הוא שונה , כך שונים הבתים אותם הוא בונה. יש בית והוא כמבצר על ההר, יש בית והוא כארמון נהדר, אך לא העיקר הוא ארמון או בקתה, חשוב הוא הבית שבנית אתה! כי בית אינו רק מבנה של בטון, כי בית אינו רק אבנים וקירות כי בית אינו רק מיגדל של דירות, כי בית מעניק תחושת ביטחון. כי בית הוא פרח, שולחן ומפה כי בית הוא אם, רעיה מצפה, כי בית הוא גג ופינה חמימה, וברית כרותה בין אדם לאדמה. יש בתי עשירים העולים כסף רב ארמונות נוצצים מצופים בזהב, יש בתים הנראים כמעשה אומנות, אך הבא אל תוכם מרגיש ריקנות. יש בית והוא רק צריף או צריפון , יש בית והוא רק אוהל קטון, יש בית והוא רק מצע של קש, אך מה שחשוב הוא "איך המרגש" על כן חשוב להיזכר ולזכור , כי על בית יש להגן ולשמור , כי רבים דברים חשובים בעולם, אך אין כה יקר כביתו של אדם.
הופהל'ה עוברת בשמחה לעפולה.
הופהל'ה התינוקייה והפעוטון עוברת לעפולה . בהצלחה.
דף הבית  |  רקע כללי  |  אודות  |  פעילויות הגן  |  גלרייה  |  המלצות הורים  |  צור קשר      
האתר נוצר ע"י גן פור יו- פורטל גני הילדים
פורטל גני הילדים המתמחה בתחומים הבאים : גן ילדים , משפחתון , צהרון , מעון , פעוטון , תינוקיה.
כניסות לעמוד:  16110